Strona 25 z 25 PierwszyPierwszy ... 1516171819202122232425
Pokaż wyniki od 241 do 242 z 242

Temat: Alfa Romeo Milano

  1. #241
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,814

    Domyślnie

    Cytat Napisał Machaju Zobacz post
    Na stronie jest już dostępny konfigurator, więc można sobie poklikać. Junior za 129tys już całkiem dużo oferuje, ale 4 kliknięcia i na liczniku pojawia się 165tys. a to już niemało. Ciekawostka wersja podstawowe i specjale różnią się scudetto oraz felgami, do wersji nie-specjale nie można dobrać felg od "specjale". wersję EV dobiłem wyposażeniem do... 220tys. zł i to tą słabszą 156KM, bo mocniejszej jeszcze nie ma w konfiguratorze. Następna ciekawostka, w materiałach z premiery widać Juniora na felgach 20", na razie w konfiguratorze max. to 18". Czyżby alfa miała "schowaną" jakąś wersję QV? Czy zgodnie z obecnym trendem skończy się a wprowadzeniu pakietu QV-line ???
    .
    Koła 20 " będą pewnie zarezerwowane dla wersji Veloce. Trzeba przyznać, że z opcjami jest totalna bieda - właściwie dwa pakiety w chorej cenie które wiele nie wnoszą oprócz podbijania ceny. Samochód klasy premium a nie można dobrać skórzanych foteli ani porządnego nagłośnienia ?
    Można przymknąć oko na 4 głośniki w bazowym Fiacie ale w Alfie za 170 tys. to już przegięcie.
    Widać, że model zbyt mocno korzysta w siatek opcji Fiata 600 i Jeepa, dla Alfy nie chciało im się mocniej poszerzyć listy opcji. Mam nadzieję, że z czasem naprawią ten błąd.

  2. #242
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,568

    Domyślnie

    Nie rozumiem skąd to zdziwienie, przecież to AR jaką znacie od dawna

    Koła 20" wiszą przecież w cenniku tylko dla wersji Veloce.

    Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez FXX ; Wczoraj o 18:44

Podobne wątki

  1. alfa romeo milano
    Utworzone przez emac156 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-07-2009, 17:14

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory