Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Temat: SuperAlfa 156 Oferta - prosze o opinie

  1. #41
    Użytkownik Romeo Avatar Jimmy
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    AR159 SW 2.4JTDm 20V TI
    Postów
    576

    Domyślnie

    Cytat Napisał abezus Zobacz post
    . Reasumując Twoim zdaniem jeśli ktoś ma malowane auto po obcierce parkingowej to samochód już jest dorżnięty?
    Właśnie mam odmienne zdanie... Chodzi mi o to że kupujący szuka igły, auta używanego w stanie salonowym i do tego najlepiej żeby je kupić za 1zł... Moje auto które sprzedaje jest bezwypadkowe z oryginalnym lakierem (nie jestem fachowcem i powtarzam to co mówili mi lakiernicy - bo zaraz ktoś mnie tu będzie sa słowa łapał), ale być może wystawiam za drogo i kupca brak... Bo kupujący woli kupić w gorszym stanie technicznym, ale tańsze aby potem po kupnie dużo w nie wpakowac kasy żeby doprowadzić do normalnego stanu. Stąd napisałem że woli kupić dorżniete auto.

    Jak sprzedawałem skode fabie która była faktycznie polakierowana na nowo bo ktoś przerysował gwoździem auto dookoła..., to klient zadzwonił że ze zdjęć stwierdził że skoro plakierowany jest zderzak z przodu i z tyłu to musiałaby być kanapka z auta zrobiona... pytanie po co dzwonił skoro nie chciał kupić???

  2. #42
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Peugeot 407SW, EW10A
    Postów
    657

    Domyślnie

    No niestety tacy są w polsce kupujący... Sprzedać auto jest niesamowicie ciężko, kupić jeszcze gorzej. Pamiętam jak wystawiłem swoją alfę w czerwcu, zadzwonił gość i pierwsze od czego zaczął to że za drogo i że może dać tyle i tyle. Ludzie są naprawde durni, po co dzwoni skoro nie ma tyle pieniędzy ile w ogłoszeniu. Generalnie o sprzedających i kupujących można by pisać esseje, szkoda na to czasu.

  3. #43
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    warszawa
    Auto
    była Julka 2012 sport&premium1 1,4TB 120 km + TomTom2+czerwone brembo +oryginalne chlapacze :)
    Postów
    1,748

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jimmy Zobacz post
    Istnieją... nie każdzy sprzedaje dorżnietę auto. Kupiłem AR159 bo trafiła się okazja od kolegi który miał ją prawie od nowości i ze znaną mi historią. Sprzedaje swoją 156 która jest nie bita, nie ma żadnej obcierki lakieru itd mimo to mało kto pyta o to auto, bo każdy chce tanio żeby potem inwestowac kupę kasy i narzekać...
    http://www.forum.alfaholicy.org/sprz..._2005_rok.html
    Wiesz, bo każdy szuka okazji. Taka narodowa specyfika. Tyle ze okazje nawet się nie pojawiają na rynku

  4. #44
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    NVI jakbyś chciał 159SW z 2007 roku 1,9 150KM to ten mój znajomy dalej ją ma bo koles co miał ją łykać się z kasą nie wyrobił . Niby 27tysi ale może coś się da jeszcz zbić . Jak co to namiary moge załatwić na niego na priva .

  5. #45
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Peugeot 407SW, EW10A
    Postów
    657

    Domyślnie

    Cytat Napisał pieta Zobacz post
    Wiesz, bo każdy szuka okazji. Taka narodowa specyfika. Tyle ze okazje nawet się nie pojawiają na rynku
    Powiem Ci że trafają się ale baaaaaaaaardzo żadko i po paru godzinach od wystawienia znikają. Miałem okazje tego uświadczyć... Przez ostatnie miesiące szukałem samochodu dla siebie, szukałem różnych marek silników itp. Półtorej miesiąca temu pojawił się fiat GP Sport z przebiegiem 250kkm książkami za 12 tyś zł. Sprzedający uczciwie napisał co w samochodzie było malowane i jako że mieszka w niemczech podał termin swojego przyjazdu do polski kiedy bęzie można obejrzeć samochód. Obserwowałem ogłoszenie i dosłownie o 11 z minutami tego dnia któego właściciel miał przyjechać do polski samochód zniknął z otomoto. Gdybym nie miał do niego 550km to samochód zapewne byłby mój a tak kupił go jakiś szczęśliwiec bo auto było fanjnie utrzymane tylko z dużym przebiegiem ale za to 5000zł tańsze niz cena rynkowa. Tak że okazje się zdarzają ale zdarzają się żadko. Z drugiej strony swój obecny zakup też uważam za okazje pomimo że nie zapłaciłem za samochód jakoś masakrystycznie mało w stosunku do cen rynkowych ale mam auto od gośćia który jeździł nim przez 7 lat, wymieniał wszystkie części na ori, kupiłem auto po wymianie rozrządu zawieszenia, ba nawet oleju nie musze zmieniać. Wszystko dlatego że samochodem jeździł bardzo bogaty gość wszystkich napraw dokonywał na firmę i auto sprzedał tylko dlatego że mógł sobie kupić nowe z salonu bez vat. W kraju oszustów i kombinatorów uważam taki samochód za okazje.

Podobne wątki

  1. Prosze o opinie!!!
    Utworzone przez gajwer w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 03-03-2014, 19:54
  2. AR 159 1.9JTDm prosze o opinie
    Utworzone przez piotrek25 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-07-2013, 22:39
  3. 156 1.9 jtd prosze o opinie
    Utworzone przez kriss85 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-02-2013, 22:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory