Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Centralny sam sie otwiera ! pomocy!!!

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    podlasie
    Auto
    159 SW 1,9 JTDM 16v 2007
    Postów
    34

    Domyślnie Centralny sam sie otwiera ! pomocy!!!

    Witam. Nie znalazlem takiego przypadku na forum dlatego zaczynam temat i prosze o pomoc bo to dosyc kiepska sprawa... Otoz siedzialem przez dluzszy czas w aucie na parkingu i co jakis czas slychac bylo dzwiek jak centralny zamek sie otwiera i zapalalo sie oswietlenie w srodku. po pewnym czasie objawy sie nasilily. wyszedlem na zewnatrz zamknalem samochod poczekalem chwile a on sie sam otworzyl!! alarm pozostal wlaczony tylko drzwi sie otworzyly. probowalem z wyjeciem baterii z pilota ale to samo. W niezlym strachu zostawilem auto pod blokiem pod samym oknem z nadzieja ze uslysze alarm jakby ktos otworzyl drzwi ale rano na szczescie drzwi pozostaly zamkniete. pojechalem do pracy zostawilem samochod zamkniety na parkigu, po kilku godzinach idac na sniadanie widze ze mam otwarte wszystkie szyby i serce mi normalnie stanelo... na nastepna noc wyjalem wszystkie bezpieczniki od otwierania szyb i przesmarowalem specjalnym sprayem polaczenia elektryczne miedzy drzwiami a karoseria, wyjalem w drzwiach kolo zamka naka gumowa zaslepke i tam tez napryskalem poszarpalem za wszystkie klamki i jak narazie jest ok... ale na jak dlugo??? nie bawi mnie mysl ze kiedys znowu zobacze swoj samochod na parkingu z otwartymi szybami... Moglby mi ktos powiedziec co mam z tym zrobic?

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta Avatar kozi_Lukasz
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Warsaw, Poland, Poland
    Auto
    Było AR 146 1.4TS, 166 2.4 JTD 2000r. Jest AR 159 2.4JTDm 2008, Giulietta Sprint 2015 170 TCT
    Postów
    338

    Domyślnie

    Szyby mogą się pootwierac tylko za pomocą przycisków, pilota (trzymając przycisk otwarcia kilka sekund wszystkie się otwierają) i kluczyka w zamku (przez kilka sekund trzymając przekręcony w kierunku otwierania). Zakładamy że nie naciskałeś przycisków w środku, ani na pilocie więc pozostaje krańcówka w zamku do przejrzenia. Rozbierz zamek i zobacz. pewnie działa to na zasadzie stykających się jakiś blaszek lub mikroswitch
    powodzenia

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2012
    Auto
    ALFA ROMEO 159 TI 16V JTDM 2.0 diesel
    Postów
    10

    Domyślnie

    nie wiem czy juz znalazles rozwiazanie swojego problemu. Jezeli nie to: Zamek w drzwiach kierowcy do wymiany. Mialem dokladnie to samo. w zamku jest microswitch ktory jest uszkodzony tzn daje sygnal do centralnego zeby otwieral drzwi a pozniej okna i szyber. Ja wymienilem zamek i jest spokoj. Mozesz tez wymienic sam mikroswitch jezeli znajdziesz gdzies podobny. Jezeli masz pytania pisz na bator040281@gmail.com

  4. #4
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Bolków
    Auto
    alfa sw159 1.9jtdm 150KM
    Postów
    96

    Domyślnie

    witam, problem z otwieraniem szyb i drzwi trafil na mnie, sprawdzalem na allegro zamki i zauwazylem ze sa dwa rodzaje, 5pin lub 7pin. czy bez zdejmowania zamku skad to wiadomo jaka jest kostka??? 1.9jtd 150KM

Podobne wątki

  1. [156] Centralny nie otwiera
    Utworzone przez radekcapri w dziale 156
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 22-10-2011, 14:02
  2. Centralny zamek zamyka, a nie otwiera się
    Utworzone przez CARENZO w dziale GT
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-10-2011, 05:49
  3. Centralny otwiera ale nie zamyka
    Utworzone przez Omarek86 w dziale 166
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 20-09-2011, 08:36
  4. Centralny sam się otwiera!?
    Utworzone przez Bolec-scnm w dziale 156
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 07-07-2010, 14:33
  5. centralny nie zamyka ale otwiera
    Utworzone przez pitercvc w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-10-2009, 18:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory