Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 52

Temat: Nowa zabawka, Alfa Romeo GT 1.9 JTD - pytania i problemy

  1. #11
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Berlin / Gliwice
    Auto
    Alfa 147 1.9 JTD 16V 140 KM
    Postów
    268

    Domyślnie

    Ja widze, ze nadal nie zagladnoles do tematu dolotu - tam znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie czy rura pasuje czy nie. Poza tym i tak musisz wymienic i to jest fakt ktorego nie przeskoczysz. Co do reszty problemow z dymieniem i brakiem mocy - wyslij sie i przegladnij chociaz tematy na glownej stronie - dowiesz sie jakie znaczenie ma szczelny dolot. Co do elektryki - sprawdz chociaz polaczenia w drzwiach. Sorry ale jak nawet bie zabierzesz sie za sciagniecie boczku drzwi to nie oczekuj ze ktos ci cos wiecej powie - nikt bie siedzi w twoim aucie i na odleglosc ci napewbo na 100% nie powie ze bedzie to np przerwa w obwozie albo przycisk otwierania okna. Rozkrec, zobacz i zadawaj kolejne pytania na ktore i tak juz pewbie bie raz padly odpowiedzi..

    Gesendet von meinem Xperia Arc S mit Tapatalk 2

  2. #12
    Użytkownik Romeo Avatar Iwan87
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    GT 1.9 JTD 150 KM Distinctive
    Postów
    538

    Domyślnie

    A ja mam jeszcze pytanie do autora. Czy Alfa, którą kupiłeś to jedna z tych dwóch o które pytałeś w dziale porad przed zakupem ?

  3. #13
    Użytkownik Znawca Avatar szkodnik
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Radom,okolice
    Auto
    była 156:)jest GT Q2
    Postów
    1,551

    Domyślnie

    chyba tak bo jak ja wtedy testowałem to zawieszenia juz niebyło)))

  4. #14
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    Którą testowałeś? Tą czarną z Lublina czy tą drugą??
    Fiat Tipo 2020 - Alfa Romeo 916 Spider 1996 - Ducati Multistrada 1100 2007
    Mam chorobę zwaną ITALIA

  5. #15
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    06 2014
    Mieszka w
    Lubelskie
    Auto
    AR GT 1.9 JTDm '05
    Postów
    106

    Domyślnie

    Jest to egzemplarz z Wojcieszkowa, wiem, ze nie jest idealny - ale na 8 obejrzanych GT, ta jest w najlepszym stanie. Ta z Lublina ogladalem i panowie cala do okola malowana, wyglada to jakby ktos w garazu po pijanemu robil... W zawieszeniu stuka, przez gumki na drazku stabilizacyjnym i jest do wymiany prawy wahacz, tyle do roboty w zawieszeniu. Reszte sobie bede naprawiac. Ciezko jest znalezc Alfe nawet w ktorej jest tylko 1 element pomalowany na calym aucie, a reszta to oryginal. Sprawdzane czujnikiem.

  6. #16
    Użytkownik Romeo Avatar Iwan87
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    GT 1.9 JTD 150 KM Distinctive
    Postów
    538

    Domyślnie

    Dobrze, niech służy i jeździ. Obyś tylko nie odstawiał druciarki jak poprzedni właściciel.

  7. #17
    Użytkownik Znawca Avatar szkodnik
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Radom,okolice
    Auto
    była 156:)jest GT Q2
    Postów
    1,551

    Domyślnie

    Cytat Napisał SCHNNAZZI Zobacz post
    Którą testowałeś? Tą czarną z Lublina czy tą drugą??
    tą z wojczieszkowaaaa ze lewe powietrze ciągnie to ja mu powiedziałemale nic z tym własciciel niezrobił tak jak trzebakolego obadaj czy masz nad tłumikiem termiczną osłonei brakujące styropianki w bagazniku wypadało by dokupicno tak ten błotnik do malowaniai klapa cos wieceji na mierniku pokazywało?

  8. #18
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Działdowo / Olsztyn
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD
    Postów
    178

    Domyślnie

    Cytat Napisał HuMaXxX Zobacz post
    zauwazylem tez ze radio jak ruszam zglasnia sie samo, i jakby byl gorszy dzwiek? na postoju lepiej... moze tak ma byc?
    Nie pamiętam jak to się dokładnie nazywa i czy jest to do wyłączenia, ale wraz ze wzrostem prędkości/hałasu głośność radia się podnosi, adekwatnie maleje wraz z niższym poziomem hałasu

  9. #19
    Użytkownik Świeżak Avatar bologt
    Dołączył
    06 2012
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD
    Postów
    43

    Domyślnie

    Odnośnie szyb. Czyszczenie kostek, sprawdzenie akumulatora, bezpieczników. Jak nic tam nie bedzie, to bedzie t,o co bylo u mnie - uszkodzony panel sterowania szybami. Trzeba go po prostu wymienic ( u mnie wszytsko działa idealnie od momentu założenia części ). Jezeli bedziesz szukał używki ( cena ok 300-400 pln ) nie daj sie naciagnac, że panel od 137 3D bedzie pasował - nie bedzie, działają na nim tylko lusterka. Szerszych informacji szukaj na forum, duzo info jest o szybach

  10. #20
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    06 2014
    Mieszka w
    Lubelskie
    Auto
    AR GT 1.9 JTDm '05
    Postów
    106

    Domyślnie

    Czy ta rura bedzie pasowac do GT? http://allegro.pl/waz-rura-turbo-alf...330230589.html

Podobne wątki

  1. [GTV Spider] Moja nowa zabawka
    Utworzone przez Lukas1020 w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-06-2012, 21:58

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory