Strona 39 z 65 PierwszyPierwszy ... 293031323334353637383940414243444546474849 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 648

Temat: Mechanik!!Warszawa!!

  1. #381
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quarter
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv 3.0 V6 24V '97, Audi TT 1.8TQ 225 '99, Subaru Outback SBD 2.0 '14
    Postów
    66

    Domyślnie

    @Mart.ini - dzięki, już umówiłem się u Pablo.

  2. #382
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Będzin
    Auto
    były Alfa Romeo 156 2.5 V6, 1.6 TS
    Postów
    181

    Domyślnie

    od jakiegoś czasu mieszkam w Warszawie, co prawda alfy aktualnie nie mam, ale pacjent to Citroen Berlingo HDI. Sprawa ma się tak, że gasł podczas jazdy, czasem w ogóle nie odpalał po takich akcjach. Sprawdzone wtryski, wyczyszczony bak, wymiana pompki w baku bo ledwo dawała radę, podmieniony regulator ciśnienia wtrysku paliwa i przez ostatnie parę miesięcy było ok, ale ostatnio znowu powrócił problem. Polecilibyście mi jakiegoś speca od diesela tutaj w Warszawie (ja mieszkam na Powiślu)? Dodam, że pewnie będę musiał zholować, ewentualnie jeśli naprawdę by było blisko to jakoś bym się doturlał. Ogólnie cel, naprawić i sprzedać.
    Blog motoryzacyjny - Zapraszam, coś o alfach też się znajdzie

    Darmowy katalog stron

  3. #383
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    156 2.5 v6
    Postów
    22

    Domyślnie

    Szukam jakiegoś mechanika, który w rozsądnej cenie wymieni rozrząd. Możecie kogoś polecić?

  4. #384
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    147
    Postów
    355

    Domyślnie

    Robert Soczewka poszukaj w tym wątku namiarów

  5. #385
    Użytkownik Świeżak Avatar maro2107
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Była: Alfa 145 1,9 JTD '99, Jest: Alfa 156 3.0 V6' 98
    Postów
    72

    Domyślnie

    Panowie mam problem z rdzewiejacymi kielichami w mojej 145. Amortyzatory z mocowaniem też są do wymiany. Części mam ale pytanie kto mi te kielichy zabezpieczy porządnie i polakieruje a jednocześnie wymiani amorki i ustawi geometria. Krótko mówiąc potrzebuje lakiernik i mechanika w jednym. Kogo polecicie? Pzdr

  6. #386
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2015
    Auto
    GT
    Postów
    31

    Domyślnie

    Jest ktos w miare tani w Wawie do uszczelnienia klimatyzacji?

  7. #387
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    10 2014
    Auto
    AR 159 16v SW
    Postów
    53

    Domyślnie

    Ciężko w Wawie znaleźć kogoś kto ma czas, rozsadne ceny, zajmie się szczegółowo autem i rozwiąże wszystkie problemy.

    Ostatnio naprawiałem auto u Pawła Mikulca. Jednak nie potrafił namierzyć jednej usterki, którą cały czas słychać podczas jazdy, byłem u niego dwa razy i nadal nic, trochę słabo, bo teoretycznie ma na forum dobrą opinie. Stwierdził, że to łożysko w skrzyni i za zdjęcie i wymianę łozyska 800 zł, przyczyna nadal nie rozwiązana. Zdziera jeśl chodzi o ceny, ja już do niego nie pojadę. Z tą samą wadą pojechałem na Arkuszową 2a i tam w sumie znaleźli przyczynę, tylko nie wiadomo czy na tym się zakończy. Jesli póloś chodziła a Paweł tego nie zauważył to coż kardyalny bład, nie chciało mu się ponownie wjechać na kanał i sprawidzć, dla mnie dyskwalifikacja tego fachowca! Zatem radzę go omijać.

    Arkuszowa jest z kolei oblegana i dlugo trzeba czekać, zawiozłem im auto we wtorek i nadal nie mogli wjechać na kanał mimo, że codziennie mi obiecują, że jutro. To trochę niepoważne, przecież mogli mi od razu powiedzieć przyjedź Pan w nast. tygodniu. Ciekaw jestem czy usuną przyczynę.

  8. #388
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    156 2.5 v6
    Postów
    22

    Domyślnie

    Ja polecam mserwis http://mserwis.waw.pl

  9. #389
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    Jesli ktos ma klime do nabicia to polecam przypadkowo dzisiaj odkrytego pana na parkingu Tesco Goclaw. Calkowity brak kolejki i przystepna cena jak na stolice, 130 zl z ozonowaniem.

    /sorry za brak pl znakow/

  10. #390
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    Cytat Napisał Caarl Zobacz post
    Ciężko w Wawie znaleźć kogoś kto ma czas, rozsadne ceny, zajmie się szczegółowo autem i rozwiąże wszystkie problemy.

    Ostatnio naprawiałem auto u Pawła Mikulca. Jednak nie potrafił namierzyć jednej usterki, którą cały czas słychać podczas jazdy, byłem u niego dwa razy i nadal nic, trochę słabo, bo teoretycznie ma na forum dobrą opinie. Stwierdził, że to łożysko w skrzyni i za zdjęcie i wymianę łozyska 800 zł, przyczyna nadal nie rozwiązana. Zdziera jeśl chodzi o ceny, ja już do niego nie pojadę. Z tą samą wadą pojechałem na Arkuszową 2a i tam w sumie znaleźli przyczynę, tylko nie wiadomo czy na tym się zakończy. Jesli póloś chodziła a Paweł tego nie zauważył to coż kardyalny bład, nie chciało mu się ponownie wjechać na kanał i sprawidzć, dla mnie dyskwalifikacja tego fachowca! Zatem radzę go omijać.

    Arkuszowa jest z kolei oblegana i dlugo trzeba czekać, zawiozłem im auto we wtorek i nadal nie mogli wjechać na kanał mimo, że codziennie mi obiecują, że jutro. To trochę niepoważne, przecież mogli mi od razu powiedzieć przyjedź Pan w nast. tygodniu. Ciekaw jestem czy usuną przyczynę.

    No niestety to problem Warszawy, ktokolwiek polecany do AR ma dlugie terminy. Remedium to robienie rzeczy o nieskomplikowanej konstrukcji, np. hamulce, w najblizszym porzadnym warsztacie.

Podobne wątki

  1. Potrzebny mechanik na dziś! rozsypane sprzęgło... Warszawa
    Utworzone przez Kamiel w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-08-2014, 09:45
  2. [159] Mechanik Warszawa
    Utworzone przez rhessi w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-08-2014, 20:25
  3. Warszawa mechanik i dziwny problem. Pilne!
    Utworzone przez dawideksl w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-01-2013, 01:47
  4. Warszawa - sklep, mechanik od Alternatorów?
    Utworzone przez lukleo w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-08-2011, 20:57
  5. [145] dobry mechanik warszawa
    Utworzone przez goferos w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-10-2010, 11:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory