Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: czy można zamontować fotele podgrzewane do Julki jaka oryginalnie ich nie ma ?

  1. #1
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    11 2015
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1,4 TB 120kM
    Postów
    3

    Domyślnie czy można zamontować fotele podgrzewane do Julki jaka oryginalnie ich nie ma ?

    Witajcie
    Mam okazję kupić fotele do Julki posiadające funkcję podgrzewania , pytanie brzmi czy da się je zamontować do auta jakie fabrycznie ma fotele bez tej funkcji. Chodzi mi o proste zamontowanie bez ingerowania w instalację no może poza zamontowaniem odpowiedniego bezpiecznika w wolne miejsce w skrzynce przewidzianym na to. Czy instalacja jest na tyle uniwersalna że każda wersja ma wiązkę do obsługi podgrzewania i wystarczy wtyczkę podpiąć ? Czy jest jakieś niebezpieczeństwo samodzielnej takiej przeróbki ?

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar italiano_83
    Dołączył
    02 2015
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 170 MA Distinctive/ Premium/Dach/Bose
    Postów
    504

    Domyślnie

    Nie licz na to, że jest instalacja pociągnięta w każdym aucie pod podgrzewane fotele, takich cudów nie ma, to kosztuje i nikt nie pozwoli sobie na montowanie tego niepotrzebnie.

  3. #3
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    06 2014
    Auto
    AR G
    Postów
    1,126

    Domyślnie

    Cytat Napisał olimpin Zobacz post
    Witajcie
    Mam okazję kupić fotele do Julki posiadające funkcję podgrzewania , pytanie brzmi czy da się je zamontować do auta jakie fabrycznie ma fotele bez tej funkcji. Chodzi mi o proste zamontowanie bez ingerowania w instalację no może poza zamontowaniem odpowiedniego bezpiecznika w wolne miejsce w skrzynce przewidzianym na to. Czy instalacja jest na tyle uniwersalna że każda wersja ma wiązkę do obsługi podgrzewania i wystarczy wtyczkę podpiąć ? Czy jest jakieś niebezpieczeństwo samodzielnej takiej przeróbki ?
    taką okazje to w tej chwili ma każdy. Jak chcesz kupić to się lepiej śpiesz, bo skóra do Julki schodzi momentalnie z Allegro. Te dwa komplety jeszcze wiszą bo nie każdy wie jak się zabrać za podłączenie, bo trzeba trochę $ zapłacić elektronikowi za to

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-11-2015, 22:17
  2. Czy można zamontować ledy w reflektorze
    Utworzone przez ewik w dziale 156
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 09-11-2015, 12:17
  3. Podgrzewane fotele
    Utworzone przez Mike_pl w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 31-07-2013, 18:04
  4. [GTV] Podgrzewane fotele
    Utworzone przez mORGAN w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-08-2011, 12:52
  5. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-08-2010, 11:06

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory