Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Temat: Nawigacja GPS/DVD/OEM Windows CE 6.0

  1. #21
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2014
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    7

    Domyślnie

    Świetna sprawa, ładnie spasowane i widać, że praktyczne. Myślałem kiedyś o takim pomyśle (wmontowania tabletu, nawigacji)

  2. #22
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar kamil83
    Dołączył
    12 2013
    Auto
    Alfa 147 (Facelift) 1.9 JTD (115 KM)
    Postów
    8

    Domyślnie

    Również zastanawiam się na kupnem tej nawigacji, pisałeś preis, że miałeś problemy ze sterowaniem przy kierownicy... czy taki interfejs http://allegro.pl/sterowanie-z-kiero...895186867.html zmieniłby cokolwiek w tej kwestii?

  3. #23
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar nietyx
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    .
    Postów
    693

    Domyślnie

    Cytat Napisał bologt Zobacz post
    Troche offtop, ale jeżeli ktoś ma już tablet to fajnym pomysłem jest wykorzystanie go w samochodzie wzorem -> http://www.youtube.com/watch?v=aG7iHg3o9o4
    Natrafiłeś gdzieś na manual jak on to zrobił dokładnie że się wysuwa itp?

  4. #24
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    11 2013
    Auto
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD
    Postów
    9

    Domyślnie

    Ma założony adapter do nawigacji pod 2DIN. Jest o tym informacja w komentarzach. Znajdziesz taką ramkę na allegro. Koszt to ok 40PLN.

  5. #25
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Cytat Napisał nietyx Zobacz post
    Natrafiłeś gdzieś na manual jak on to zrobił dokładnie że się wysuwa itp?
    Na alfaowner jest temat: http://www.alfaowner.com/Forum/ice-a...n-alfa-gt.html

    - - - Updated - - -

    Głównym elementem jest tu model radia SONY MEX-GS600BT zdolny do bycia sterowanym przez inne urządzenie np. z androidem.

  6. #26
    Użytkownik Znawca Avatar wheelerwasp02
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6TS 120KM
    Postów
    1,544

    Domyślnie

    Wow.. akcja z tabletem jest mega!.. wprawdzie jest trochę rzeźby ale wtedy możliwości bez ograniczeń.. kozak..

    A apropo tego chińskiego radia z navi o którym mowa w temacie jakie gniazda ma z tyłu? jest wejście aux, wejście na wzmacniacz czy coś ? może ktoś wstawić zdjęcie z tyłu ?
    Pozdrawiam Kuba



    Pomogłem kliknij "Podziękuj"

  7. #27
    Użytkownik Znawca Avatar bobby
    Dołączył
    10 2014
    Auto
    Franny 159 2.4 JTDm 06'
    Postów
    1,216

    Domyślnie

    Cytat Napisał preis Zobacz post
    Witam wszystkich,
    chciałem się wam pochwalić moim nowym nabytkiem, a mianowicie nawigacją dedykowaną do Alfy GT oraz 147.
    Nawigacje zostały wyprodukowane w Chinach pod koniec 2013, więc wciąż w Polsce jest to nowość.
    Od dawna chodziła mi po głowie taka nawigacja, nawet byłem w kontakcie z producentami w Chinach żeby takowe wyprodukować, aż w końcu ukazały się do naszych Belli.
    Tutaj przykładowy link do nawigacji: http://www.ebay.pl/itm/AUTORADIO-DVD...92416bb&_uhb=1

    Udało mi się zakupić nawigację w Polsce, jednak można je dostać prosto z Chin lub na ebayu - koszty w granicach od 1500 PLN w górę.
    W załącznikach zdjęcia już zamontowanej nawigacji. Producent twierdził, że wszystko powinno działać "od kopa" jednak to nie było do końca prawdą.
    Poza tym kolor podświetlenia przycisków był pomarańczowy, a nie tak jak w alfach czerwony. Wydaje mi się, że inne wersje (inne fabryki) mają już dobry kolor podświetlenia.
    Musiałem trochę pokombinować żeby doprowadzić nawigację do takiego stanu jak na zdjęciach.
    Jeśli ktoś będzie miał jakieś pytania to chętnie pomogę.

    Pozdrawiam!
    Na anglojęzycznych forach ludzie twierdza, że jakość dźwięku jest gorsza niż z seryjnego radia.
    Narzekają też na małą precyzję obsługi ekranu dotykowego.

    Możesz się odnieść do tych informacji?

  8. #28
    Użytkownik Rowerzysta Avatar arquadiusy
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Kęty
    Auto
    Było GT 3.2 Q2 Jest Giulietta QV i Brera 2.4
    Postów
    485

    Domyślnie

    Ja u siebie myślę nad włożeniem tableta 7cali i polączenie z radiem za pomocą zmieniarki cyfrowej , do zmieniarki cyfrowej mam podpiety BT->Jack i łącze tablet bezprzewodowo z radiem
    Gorsza jest sprawa ładowania bo juz trzeba kable .
    Jakość przez BT jest wporzadku idzie tak jak po kablu jack .
    Sterowanie z kierownicy działa pogłaśnianie , SRC , mute , więc zadnych funkcji nie tracę .

    Myślę nad umieszczeniem radia w schowku pasażera , żeby zawsze dostęp był i możliwość powrotu do orginału .
    https://www.youtube.com/watch?v=aG7iHg3o9o4
    Na tym filmiku jest to ładnie zrobione

  9. #29
    Użytkownik Embrion Avatar SzczylZafajdany
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD
    Postów
    11

    Domyślnie

    witam, spodobała mi się opcja i zacząłem sam drążyć temat na alfaowner jest stosunkowo dużo informacji i kilka osób zinstalowało sprzęcik, znalazłem u jednego źródła:
    http://www.seicane.com/alfa-romeo-gt...1#.UpEz1aXU7wI
    Nie wiem czy się nie pokuszę na taką zabawkę ale nie chciał bym żeby mnie jakieś spotkały niedociągnięcia ze strony chinoli dla tego chętnie obczaił bym jak to wygląda i przede wszystkim gra na żywo, jesteś może z okolic Poznania? kolego preis?

  10. #30
    Użytkownik Romeo Avatar Xofer
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Mikorzyn
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta
    Postów
    1,177

    Domyślnie

    Odkopię Idzie gdzieś to dostać w PL ?

Podobne wątki

  1. Jaki FES lub MES na Windows 8 ??
    Utworzone przez stachuelo18 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 07-07-2017, 19:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory