Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Temat: Alfa Romeo Giulietta QV 2011 - Czy warto w PL czy lepiej na zachód ?

  1. #21
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2016
    Auto
    dopiero będzie
    Postów
    23

    Domyślnie

    swierqman

    Korzystałeś z oferty autotesto ? Możesz coś o nich powiedzieć ? Warte uwagi są te ich raporty ?

  2. #22
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2015
    Auto
    Giulietta QV 2011
    Postów
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał steve_vega Zobacz post
    swierqman

    Korzystałeś z oferty autotesto ? Możesz coś o nich powiedzieć ? Warte uwagi są te ich raporty ?

    Tak na 90%

    Skorzystałem z tej najdroższej opcji, 2 dni i raport był.

    Jedyne co mogę zarzucić to pomyłka w diagnozie głośnych opon. Zmieniłem na letnie po zakupie i dalej mi w samochodzie huczy. Byłem u znajomego na rolkach, polukaliśmy i prawdopodobnie łożysko z tyłu. Jutro jadę wymienić.

    Poza tym, sugestie, ocena i raport ze zdjęć jak najbardziej ok. Poprzedni właściciel powiedział mi, że trzepali go 4h xD

  3. #23
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2016
    Auto
    dopiero będzie
    Postów
    23

    Domyślnie

    swierqman, dzięki za odpowiedź

    Mógłbyś powiedzieć czy w raporcie były zawarte informacje nt.:
    - wynik podpięcia komputera i ewentualna lista błędów ? oferują to w najdroższym pakiecie
    - raport z wizyty na stacji diagnostycznej ? oferują to w najdroższym pakiecie więc dziwne, że nie znaleźli Ci tego łożyska z tyłu.
    - czy po jeździe próbnej dostałeś sugestię typu "biegi wchodzą sierzmiężnie" lub coś takiego ?

    Sam zastanawiam się nad jedną Giuliettą we Włocławku, a to 450km ode mnie więc tyle samo mi za paliwo wyjdzie, a jeśli autotesto są dobrzy to chętnie bym z nich skorzystał. Swoją drogą na świetny pomysł goście wpadli.

  4. #24
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    07 2015
    Mieszka w
    Kartuzy
    Auto
    159 sw 1.9jtdm qtronic ti
    Postów
    101

    Domyślnie

    Moim zdaniem nie opłaca się brać droższego pakietu, podstawowe sprawdzenie daje już jakiś obraz czy mamy do czynienia z ulepem czy też warto się pofatygować. Wziąłem najuboższy pakiet, auto bylo ok więc umówiłem się do aso i tam sprawdzili auto głębiej.

    Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

  5. #25
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2016
    Auto
    dopiero będzie
    Postów
    23

    Domyślnie

    Waldemar, a co sprawdzali Ci w ASO ?

    Podejrzewam, że komputer i ewentualne błędy to podstawa. Czy wydrukowali Ci również dostępną historię napraw ? Jeśli tak to czy miałeś auto z polskiego czy zagranicznego rynku ?

    Czy sprawdzali geometrię, stopień sprężania, lakier i jakieś subiektywne sugestie ?

  6. #26
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    Fiat Marea Weekend 2.0 20v
    Postów
    1

    Domyślnie

    Witam, zacząłem rozglądać się za "nowym" używanym samochodem i wybór padł na Giuliettę. Preferowanym silnikiem jest 1.75 TBI. Troszkę poszperałem i znalazłem 2 ogłoszenia w założonym budżecie 50k a mianowicie:
    1) otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-1-75i-235km-skora-dna-ID6ymEt3.html
    2) otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-quadrifoglio-verde-niesamowite-auto-fv-23-leasing-raty-zamiana-ID6yltZx.html#626db99adb

    Chciałbym was prosić o opinie nt. tych konkretnych egzemplarzy i/lub sprzedających. Być może ktoś z was mieszka w okolicy i mógłby dokonać ogólnych oględzin za przysłowiową flaszkę...?

    O pierwszym aucie narazie wiem nie wiele, drugie najprawdopodobniej jest po leasingowe, teoretycznie bezwypadkowe ale parę elementów było malowanych.

    Temat troszkę zmienił kierunek ale może uda się wpasować. Jeśli któryś egzemplarz będzie godny uwagi to lepiej brać do serwisu czy full opcja autotesto?

Podobne wątki

  1. [Temat organizacyjny] Viva Giulietta - Ogolno Polski zlot Alfa Romeo Giulietta
    Utworzone przez Jabolek w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 29-03-2016, 12:32
  2. [Giulietta] Alfa Romeo Giulietta 235KM XENON BOSE DNA
    Utworzone przez lizard w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-08-2015, 10:37
  3. Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB czy warto?
    Utworzone przez neptunek w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 08:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory