Strona 67 z 243 PierwszyPierwszy ... 17575859606162636465666768697071727374757677117167 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 661 do 670 z 2426

Temat: Zakup Alfa Romeo GTV

  1. #661
    Użytkownik Świeżak Avatar Si3b0
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    4C & Alpine A110 & Giulia Quadrifoglio
    Postów
    129

    Domyślnie

    Czyli lepiej kupic cos normalnego niz gtv? Zakladajac ze robilbym ja srednio 20km dziennie po mieście. Zakochalem sie po przejazdzce ❤

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    http://www.atl-polska.eu - Wynajem billboardów - Zapraszam
    http://www.sieboard.pl - Wynajem billboardów - Zapraszam

  2. #662
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2016
    Auto
    GTV
    Postów
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał MEchan Zobacz post
    no to może chociaż w tym ogłoszeniu jest to ktoś z forum:==otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-gtv-alfa-romeo-gtv-od-pasjonata-marki-ID6yF33z.html
    jak pasjonat to musi być Alfaholik
    Jasne ze alfaholik. Fajnie by autko trafiło do miłośnika marki. Na wszelkie pytania z miła chęcią odpowiem telefonicznie

  3. #663
    Użytkownik Świeżak Avatar Mikas89
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Wwa Ursynów
    Auto
    Alfa 159 2.2 JTS Selespeed
    Postów
    34

    Domyślnie

    Cytat Napisał MEchan Zobacz post
    mam pytanie, bo wczoraj weszła nowa GTV Busso na allegrotomoto.pl/oferta/alfa-romeo-gtv-3-0-v6-24v-zabdany-i-doinwestowany-ID6yErcz.html
    Czy jest to może ktoś z forum ? Znacie może tę sztukę ? Pytam ponieważ wygląda na zadbaną.
    Kojarzę, ostrzyłem sobie zęby od jakiegoś czasu (ogłoszenie pojawia się już od ponad pół roku). Na przejażdżce na fotelu pasażera zrobiła super wrażenie, przyspieszenie i dźwięk mega po przesiadce z 159 2.2 JTS. Parę dni temu sprawdziłem w serwisie, takie wnioski:
    - kontrolka poduszki ZAMALOWANA MARKEREM
    - szpachla na błotniku i klapie bagażnika, całe nadwozie lakierowane powtórnie,
    - fotel kierowcy z przetarciem na wylot na boczku,
    - podłoga w nienajgorszym stanie, dość amatorsko i niechlujnie zabezpieczona antykorozyjnie, widać ślad uderzenia w tył,
    - silnik dość mocno zaolejony, jedna sprawa to prawdopodobnie do wymiany uszczelka pod deklem, do tego jeszcze jeden niezidentyfikowany wyciek

    Ogólnie ezemplarz do dość mocnego dopieszczenia. Ja odpuściłem

    Pytanie z mojej storny: kojarzy ktoś tę sztukę? Rozmowa z właścicielem zrobiła dobre wrażenie:
    http://otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-...tml#7b2d1f4308
    Ostatnio edytowane przez Mikas89 ; 25-11-2016 o 08:16

  4. #664
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Witas
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Trojmiasto
    Auto
    Gtv 3.0 2001r
    Postów
    113

    Domyślnie

    Nie chce sie wymadrzac ale za 14 tys to chyba raczej jakis desperat sprzeda gtv 3.0 w stanie nie wymagajacym dopieszczenia. Nie widzialem auta, nie wiem co to za stan ale jesli texhnicznie auto jest naprawde ok i tylko kosmetyka to jak ktos nie ma na poczatek dzej kasy to moze sobie dlubac powoli . Sprawdz kompresje, jak mozesz zawitaj na hamowni , niech obejrzy to ktos kto sie zna , jak bierze sprzeglo , zawieszenie . Jesli wszystko trzyma sie kupy to kosmetyke sie zrobi . Ceny za dobre sztuki na mobiele to nawet 10000 euro a byly i drozsze a i tak zawsze cos trzeba zrobic jak chcesz miec idealnie . Kazdy kto to auto ma wie, ze za 14 tys codow nie bedzie . Tytus kupil chyba taniej ale ile wlozyl a ile jesze pewnie wlozyv to tylko On wie sam Szkoda tylko, ze wyglada na kombinowana jesli zamalowuje sie lampke od poduszki . Pytanie dlaczego itp itd
    Cytat Napisał Mikas89 Zobacz post
    Kojarzę, ostrzyłem sobie zęby od jakiegoś czasu (ogłoszenie pojawia się już od ponad pół roku). Na przejażdżce na fotelu pasażera zrobiła super wrażenie, przyspieszenie i dźwięk mega po przesiadce z 159 2.2 JTS. Parę dni temu sprawdziłem w serwisie, takie wnioski:
    - kontrolka poduszki ZAMALOWANA MARKEREM
    - szpachla na błotniku i klapie bagażnika, całe nadwozie lakierowane powtórnie,
    - fotel kierowcy z przetarciem na wylot na boczku,
    - podłoga w nienajgorszym stanie, dość amatorsko i niechlujnie zabezpieczona antykorozyjnie, widać ślad uderzenia w tył,
    - silnik dość mocno zaolejony, jedna sprawa to prawdopodobnie do wymiany uszczelka pod deklem, do tego jeszcze jeden niezidentyfikowany wyciek

    Ogólnie ezemplarz do dość mocnego dopieszczenia. Ja odpuściłem

    Pytanie z mojej storny: kojarzy ktoś tę sztukę? Rozmowa z właścicielem zrobiła dobre wrażenie:
    http://otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-...tml#7b2d1f4308

  5. #665
    Użytkownik Świeżak Avatar Mikas89
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Wwa Ursynów
    Auto
    Alfa 159 2.2 JTS Selespeed
    Postów
    34

    Domyślnie

    Nie liczyłem na ideał nadający się od razu na klasyka i nie kręcę nosem że kilkunastoletnie, normalnie eksploatowane auto było malowane lub że ma przytarty fotel. Nie zaprzeczam też że właściciel bardzo dużo zainwestował żeby poprawić stan GTV. Przedstawiłem swoje wnioski z oględzin i sprawdzenia w serwisie i nie zaprzeczam, że dla odpowiedniej osoby może być to dobra baza do dalszego dążenia do ideału. Ja jednak pierwszy raze obejrzałem ten samochód z ciekawości (stał kilometr ode mnie) i z nadzieją że może się zakocham Do zakochania było blisko, jednak po wizycie w serwisie stwierdziłem że jednak nie mam tyle ochoty i cierpliwości żeby się w to bawić. Prześwitująca spod warstwy markera kontrolka poduszki może okazać się jakąś pierdołą, jednak postawiła mocny znak zapytania co do historii GTV. Są różne przyczyny, różne rozwiązania, ale PO CO ktoś ją zamalowywał?

  6. #666
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    GTV 2.0V6 TB
    Postów
    79

  7. #667
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Witas
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Trojmiasto
    Auto
    Gtv 3.0 2001r
    Postów
    113

    Domyślnie

    Mikas89 masz tak jak ja. Nie lubie sciemniania i zaraz zapala sie lampka w glowie czy to tylko to czy jeszcze cos moze powazniejszego sprzedajacy chce ukryc. No chyba, ze powiedzial od razu, ze zamalowal bo go swiecaca lampka wpieniala to co innego Tak czy owak trzeba sie nalatac aby trafic w miare przyzwoita sztuke ale warto szukac bo frajda jest naprawde duza

  8. #668
    Użytkownik Znawca Avatar salatin
    Dołączył
    04 2007
    Mieszka w
    ALBA
    Auto
    Alfa Romeo 166 3.0 V6 Q2 2003,Giulia 2.9 V6 Bi Turbo.155 2.0 16V 97.
    Postów
    1,369

    Domyślnie

    Cytat Napisał Si3b0 Zobacz post
    Czyli lepiej kupic cos normalnego niz gtv? Zakladajac ze robilbym ja srednio 20km dziennie po mieście. Zakochalem sie po przejazdzce ❤

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    Jak sie zakochales to kupuj i tyle jak cie stac, bo zycie masz tylko jedno .Dobrze zrobiony zawias ,ogarniety silnik ,skrzynia i wydech i mozna jezdzic na co dzien.Wszystko zalezy za ile kupisz ile wladujesz i jakie czesci.
    Giulia Quadrifoglio 2.9 V6 Bi Turbo
    166 3.0 V6 Q2-Jest 230KM 265NM B6+Eibach.Decat manifolds+Equal length pipes+ Ragazzon.
    155 2.0 16v -Jest.CSC Marmitte,B4

    164 3.0 V6 12v- Byla
    155 1.7 TS- Byla
    159 1.75 TBI Ti - 261KM 435Nm-Byla
    Lancia Kappa 2.4 TDS-Byla
    https://www.flickr.com/photos/188123998@N07/albums

  9. #669
    Administrator ds. zlotów Romeo Avatar LIGAR
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    było sobie 156 SW 2.4 JTD 2001 rok 180 ps...
    Postów
    809

    Domyślnie

    Ilość amatorów na Gtv-kę cieszy... Pozostaje liczyć, że i na moją ktoś się może skusi

    A skoro już o zakupie i ktoś bierze poważnie pod uwagę 2.0 V6 to polecam swojego TB-ka, za 16 k może odjechać i cieszyć nowego właściciela. W bonusie kupę gratów na zapas, które kilka dolarów kosztowały Zdjęcia i opis w sygnaturze na dole.

    BTW Swoją drogą zastanawiam się jak ceny i popyt będą się kształtowały...
    Przygody z naprawą "sprawnego" 2.0 TB V6 - http://www.forum.alfaholicy.org/gtv_...e_2_0_tb.html?

    Gtv 2.0 V6 TB '99 + bonusy -> http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ioholikow.html

  10. #670
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    726

    Domyślnie

    Tak szczególnie po wprowadzeniu w nowym roku nowej tabeli akcyz ... za 3,0 wychodzi coś 9000 tysi...jeśli nic nie zmienią..

Podobne wątki

  1. Zakup Alfa Romeo GT
    Utworzone przez shiftyy w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 17-02-2014, 23:32
  2. Zakup Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    Utworzone przez hatak w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 21-06-2013, 10:50
  3. Alfa Romeo 147 . Zakup
    Utworzone przez xxmacq93xx w dziale 147
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 04-10-2011, 09:21
  4. Alfa Romeo 156 - zakup
    Utworzone przez Mamed w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-03-2011, 22:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory