Strona 130 z 168 PierwszyPierwszy ... 3080120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,291 do 1,300 z 1678

Temat: Zakup Alfy Romeo GT

  1. #1291
    Użytkownik Znawca Avatar pafka
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Jaworzyna Śląska
    Auto
    Alfa GT
    Postów
    1,550

    Domyślnie

    Cytat Napisał saroo Zobacz post
    Tak właśnie myślałem. Teraz pytanie Jts, czy Jtd. Auto raczej głównie na krótkie trasy, więc nie wiem jak diesel to zniesie.
    Jeszcze to ogłoszenie wpadło mi w oko, osoba prywatna czyli mniej więcej znana historia i stan, tylko cena dziwnie niska i zastanawia brak emblematów na bokach: http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6633547109
    Sam wszystko wiesz Brak emblematów może oznaczać malowanie, ale trzeba by to było sprawdzić - w Brerze boczne naklejki odpadły mi na myjni.
    Ogólnie na krótkie odcinki benzyna będzie raczej lepsza, diesel to tak od odcinków minimum 8-10 km. Przy krótszych będzie ciągle niedogrzany, i mogą się pojawić problemy z odmą. Choć sporo ludzi jeździ JTD na krótkich odcinkach i nie narzeka.

  2. #1292
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    W planach GT
    Postów
    5

    Domyślnie

    Hej,
    Koledzy mam na imię Bartek, mieszkam w Gdańsku i planuje zakup Alfy GT, powiedzcie mi proszę jaka jest realna cena za dobra alfe GT >2005r., w dieslu i skórze?
    Bo ceny w ogłoszeniach to kosmos 5 000-25 000, co ciekawe fajniejsze i ladniejsze wydają mi się egzemplarze 10 000-15 000, aniżeli te w okolicach 20 000.
    Więc w jakiej grupie cenowej można się spodziewać, że znajdziemy coś poprawnego?

  3. #1293
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Poddębice
    Auto
    Alfa GT Q2
    Postów
    101

    Domyślnie

    2005r to myślę, że od 15tyś trzeba dać za coś w miare sensownego, nie mówie, że sie nie da taniej ale nikt Ci autka dobrego za pół darmo nie da. Dodatkowo licz pakiet startowy czyli z 1.5-2k trzeba mieć. Po zakupie swojej sztuki musiałem wymienić rozrząd oleje filtry, 4 wahacze z przodu oc ac i teraz jeszcze termostat dojdzie więc to wyszło wszystko, aż 4 tyś ( w tym 1.5k oc, ac)

  4. #1294
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Jalo Kim
    Dołączył
    09 2016
    Auto
    GT 1.9 jtd
    Postów
    38

    Domyślnie

    Zadbane GT w dieslu niezależnie od rocznika schodzą jak ciepłe bułeczki, także cena 20tys za 2005 rocznik jest na prawdę na porządku dziennym, i mimo to takie egzemplarze potrafią zniknąć w pierwsze 24h Poniżej 15tys myślę, że nawet nie ma co się rozglądać, jeżeli ktoś nie sprzedaje bubla to nie odda go przecież za pół darmo.
    Pamiętaj - oszczędny płaci dwa razy

    Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

  5. #1295
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    W planach GT
    Postów
    5

    Domyślnie

    Czyli co powyżej 05' trzeba mieć przyszykowane jakieś 20k? Bo jak tak sobie spojrzę na allegro to naprzykład ta wydaje się być całkiem całkiem...

    Otomoto- id ogłoszenia 6009348937
    Albo ta
    Allegro oferta- 6647400722
    Chociaż to akurat 04' ale wyjątkowo mi się podoba.

    - - - Updated - - -

    Wiem, wiem jestem nastawiony na GT w dieslu z budżetem max 25tys ale wolałbym 18 500-20 000

    - - - Updated - - -

    Chociaż po prostu te tańsze też są urokliwe nawet bardzo...

  6. #1296
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Jalo Kim
    Dołączył
    09 2016
    Auto
    GT 1.9 jtd
    Postów
    38

    Domyślnie

    Cytat Napisał hykasy Zobacz post
    Czyli co powyżej 05' trzeba mieć przyszykowane jakieś 20k? Bo jak tak sobie spojrzę na allegro to naprzykład ta wydaje się być całkiem całkiem...

    Otomoto- id ogłoszenia 6009348937
    Albo ta
    Allegro oferta- 6647400722
    Chociaż to akurat 04' ale wyjątkowo mi się podoba.

    - - - Updated - - -

    Wiem, wiem jestem nastawiony na GT w dieslu z budżetem max 25tys ale wolałbym 18 500-20 000

    - - - Updated - - -

    Chociaż po prostu te tańsze też są urokliwe nawet bardzo...
    Odnośnie tych aukcji niech się wypowie ktoś bardziej kompetentny ode mnie, ale odnośnie tego:

    Chociaż po prostu te tańsze też są urokliwe nawet bardzo...
    Wiadomo, że są piękne na zdjęciach. Taka historyjka nt. "tańszej" GT - oglądałem swego czasu naprawdę piękną bordową (b. rzadki kolor). Wizualnie - PERFEKT. Pojechaliśmy na serwis, aby fachowcy obejrzeli przed zakupem.. Mechanicznie? Naprawa została wyceniona na 7 tys (skrzynia padaka, cała zawiecha itd.), dodatkowo całe auto okazało się być powtórnie pomalowane + trochę szpachli tu i ówdzie. Cena była bodajże 14tys do negocjacji, z naprawami wyszłoby 21tys + fakt, że auto prawdopodobnie było po ładnym dzwonie - a tego już nie naprawisz, za żadne pieniądze

    Broń Boże nie mówię, że nie wyrwie się czegoś w mniejszych pieniądzach - tylko pamiętaj, żeby zawsze sprawdzić b. dokładnie najlepiej na jakimś serwisie lub z zaufanym mechanikiem, a nie szwagrem
    Ostatnio edytowane przez Jalo Kim ; 18-12-2016 o 18:10

  7. #1297
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    W planach GT
    Postów
    5

    Domyślnie

    Spoko, sprawdzać będę wnikliwie, sam pracuje w ASO(niestety nie jako mechanik i nie w Alfie), więc wiem z czym to się je. Po prostu chciałem mieć punkt zaczepienia, końcówkę sznurka w jakiej cenie mam szukać bo by przejrzeć wszystkie oferty- za mało czasu i pieniędzy posiadam. Dzięki za rozjasnienie, bo jak patrzeć np na takie oferty jak ta z otomoto-6008777801 w tej cenie, od kolegi z forum dodatkowo człowiek zaczyna wątpić w sens wydania 20 000. Będę jednak szukał powyżej 15k i wnikliwe sprawdzał, a jak już kupię to będę się chwalił i chwalił, aż mnie będziecie mieć dość

  8. #1298
    Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Kotek XE
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jalo Kim Zobacz post
    dodatkowo całe auto okazało się być powtórnie pomalowane + trochę szpachli tu i ówdzie
    malowałem swoje auto w całości dwukrotnie - raz po zakupie żeby było idealne (sam sobie sprowadzałem, uszkodzone z 26kkm na zegarze/wiek 18 miesięcy) a drugi raz jak znudził mi się kolor lakieru
    to co - jak przekroczy 100kkm przebiegu to chyba je zezłomuję?
    ...

  9. #1299
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Jalo Kim
    Dołączył
    09 2016
    Auto
    GT 1.9 jtd
    Postów
    38

    Domyślnie

    Cytat Napisał opozycjonista Zobacz post
    malowałem swoje auto w całości dwukrotnie - raz po zakupie żeby było idealne (sam sobie sprowadzałem, uszkodzone z 26kkm na zegarze/wiek 18 miesięcy) a drugi raz jak znudził mi się kolor lakieru
    to co - jak przekroczy 100kkm przebiegu to chyba je zezłomuję?
    Doczytaj o szpachli.. a jeżeli jesteś zainteresowany to mogę odpowiedzieć, że nie była ona w małych ilościach.. Ba.. Było jej tyle, że miernik wychodził poza skalę, i bynajmniej nie tylko w mało istotnych miejscach, ale też chociażby na dachu. Tak, pewnie gradobicie.. meteorami

    Podwójne malowanie - spoko, wiadomo, że te auta nie są nowe i fajnie byłoby je odświeżyć. Sam chętnie bym uczynił to swojej

    Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

  10. #1300
    Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Kotek XE
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    czytałem - "trochę szpachli tu i ówdzie" - nie odebrałem tego jako tragedię
    ...

Podobne wątki

  1. Zakup Alfy Romeo GT 1.9 JTD
    Utworzone przez spdii w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 265
    Ostatni post / autor: 25-10-2017, 13:07
  2. [159] Zakup Alfy Romeo 159
    Utworzone przez Janusz :> w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-07-2014, 19:42
  3. Zakup Alfy Romeo w UK
    Utworzone przez karczes816 w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-05-2014, 18:38
  4. zakup alfy romeo gt
    Utworzone przez hiszpan w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-10-2012, 12:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory