Strona 67 z 105 PierwszyPierwszy ... 17575859606162636465666768697071727374757677 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 661 do 670 z 1050

Temat: Alfa Romeo SUV- (Stelvio) 2016...

  1. #661
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mat09
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia Veloce Ti Trofeo White
    Postów
    837

    Domyślnie

    Oglądałem na yt filmik, nie pamiętam czyj, w którym gość mówił o dźwięku silnika z głośników, więc może o to chodzi.

  2. #662
    Użytkownik Znawca Avatar rybakmj
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Grajewo,podlasie
    Auto
    Kia Sportage 1.6 PB 177km
    Postów
    1,706

    Domyślnie

    Wczoraj mialem przyjemnosc przejechania sie Stelvio 2.0 280 km w Carserwisie na Polczynskiej w Warszawie. Auto na zywo wyglada nieporownywalnie zgrabniej i zadziorniej. Jak ze zdjec mi sie nie podobalo,tak na zywo podbilo moje serce . Wielki,nawet jak na suva ,przeswit,kola 255/ 45/ 20 , a do tego swiatla szerokie,ktore na zywo swietnie poszerzaja sylwetke,w ogole inny efekt jak w giulii. Prawdopodobnie efekt jest lepszy ze wzgledu na podwyzszone zawieszenie i muskularna sylwetke.

    Wnetrze to odbicie giulii i nie odnioslem wrazenia lepszych materialow. Sam dieler powiedzial,iz technicznie i materialowo ,jest to blizniak sedana. Faktycznie z tylu jest wygodniejsza kanapa. Miejsca naprawde duzo,a bagaznik calkiem duzy.
    Silnik chyba powaznie ma jakis wzmacniacz dzwieku,bo brzmial jak wieksza pojemnosc.
    Dynamika porazajaca jak na suva. Duzo wieksze roznice w trybach dna ,niz w giulii 200 km. Reakcja na gaz w trybie D ,praktycznie jak w mocnym dieslu z dolu. Komfort bardzo ok,na 19 byloby idealnie.
    Bylem przeciwnikiem tego auta,teraz juz wiem,ze musze je miec.
    Podobno ma byc wersja 200 benzyna ,150 i 180 diesel. Najtanszy diesel ma kosztowac w okolicach 160 tys.
    Ostatnio edytowane przez rybakmj ; 02-04-2017 o 07:46

  3. #663
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    591

    Domyślnie

    Właśnie na żywo wygląda jeszcze lepiej, mam dokładnie takie samo wrażenie. Mi tylko troszkę nie podchodzi drewniane wykończenie, wolałbym np. aluminium ale to już bardzo subiektywne

    W ogóle ostatnio podobają mi się białe samochody a Stelvio w tym kolorze jest piękne

  4. #664
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,813

    Domyślnie

    Cytat Napisał rybakmj Zobacz post
    Wczoraj mialem przyjemnosc przejechania sie Stelvio 2.0 280 km w Carserwisie na Polczynskiej w Warszawie. Auto na zywo wyglada nieporownywalnie zgrabniej i zadziorniej. Jak ze zdjec mi sie nie podobalo,tak na zywo podbilo moje serce .
    Bylem przeciwnikiem tego auta,teraz juz wiem,ze musze je miec.
    Nie chcę Cię zniechęcać ale podobno nawet najmocniejszy diesel w Stelvio (210KM) nie zbliża się przyjemnością z jazdy do benzyny która się poruszałeś.
    Po jeździe dieslem będziesz pewnie zawiedziony a jesteś przecież miłośnikiem ropniaków i pewnie brałeś Stelvio pod uwagę tylko w klekocie.

  5. #665
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Nie chcę Cię zniechęcać ale podobno nawet najmocniejszy diesel w Stelvio (210KM) nie zbliża się przyjemnością z jazdy do benzyny która się poruszałeś.
    Po jeździe dieslem będziesz pewnie zawiedziony a jesteś przecież miłośnikiem ropniaków i pewnie brałeś Stelvio pod uwagę tylko w klekocie.
    Gdzies czytalem, ze teraz tylko benzyna wchodzi w gre


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #666
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał omen Zobacz post
    Nie chcę Cię zniechęcać ale podobno nawet najmocniejszy diesel w Stelvio (210KM) nie zbliża się przyjemnością z jazdy do benzyny która się poruszałeś
    Może faktycznie będzie mu brakowało do 280KM ale to może być bardzo dobry silnik. Jeżdżę w ten weekend Giulia diesel 2.2 180KM i ten silnik jest rewelacyjny. Jeździ się jak benzyną. Jedyna różnica to trochę przeniesiony dostępny moment niżej. W porównaniu do np 2.0 180KM z Alfy 159 to przepaść. Tym można dynamicznie jeździć po mieście nawet bez trybu D. W 159 ten silnik totalnie nie nadawał się do miasta. Był ospały i jakiś taki ciężki. W trasie sprawował się znakomicie ale dynamiczne miasto to męka. Myślę, że te 210KM też może być bardzo udane.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  7. #667
    Użytkownik Znawca Avatar rybakmj
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Grajewo,podlasie
    Auto
    Kia Sportage 1.6 PB 177km
    Postów
    1,706

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Nie chcę Cię zniechęcać ale podobno nawet najmocniejszy diesel w Stelvio (210KM) nie zbliża się przyjemnością z jazdy do benzyny która się poruszałeś.
    Po jeździe dieslem będziesz pewnie zawiedziony a jesteś przecież miłośnikiem ropniaków i pewnie brałeś Stelvio pod uwagę tylko w klekocie.
    I tu Cie zaskocze,bo raczej bylbym zdecydowany na wersje 2.0 200 km ( choc nic nie mam do 2.2 180km) ,koniecznie ze wzmacniaczem dzwieku,bo w 2.0 280 dzwiek zrobil na mnie wrazenie,w przeciwienstwie do 2.0 w giulii i nie wazne czy jest to glosnik w wydechu,efekt rysuje usmiech na buzi.
    Nie rozumiem,dla czego w tak ciekawym wnetrzu,zastosowano tak badziewny plastik w przypadku lewarka zmiany biegow. Porownalbym to do tandetnej zabawki z bazaru.

    Co do drewna- akurat to stelvio mialo cos w rodzaju aluminium.

  8. #668
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,813

    Domyślnie

    Do Stelvio to chyba diesel 180KM bardziej by pasował - wysoki i nie lekki samochód - w słabszej benzynie może nie zaspokajać osiągami a do tego sporo spalać paliwa, przy większych przebiegach przy Suvie nawet ja uważam, ze to chyba rozsądniejszy wybór. Diesel 2.2 jest faktycznie chwalony - jego największą wadą jest niska kultura pracy ale Tobie to akurat najmniej będzie przeszkadzać

  9. #669
    Użytkownik Znawca Avatar rybakmj
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Grajewo,podlasie
    Auto
    Kia Sportage 1.6 PB 177km
    Postów
    1,706

    Domyślnie

    Musialbym przejechac sie takim 2.2 w stelvio. Generalnie do ciagniecia lodzi np .widzialbym diesla,ale jestem ciekaw spalania 2.0 200.
    Tak czy siak,stelvio jawi sie dla mnie naprawde jako swietne auto do wszystkiego.

  10. #670
    Użytkownik Znawca Avatar szewi
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa
    Postów
    1,084

    Domyślnie

    ja też zasadzam się na Stelvio Widziałem wersję czarna i szarą i potwierdzam: na żywo auto wyglada znakomicie - do tego stopnia, że wiem z miejsca, że to będzie następne auto po 159 SW.
    Co do silników to tutaj jeszcze nie wiem. Optymalny chyba bedzie 2.2 diesel albo 2.0 beznyna 200.
    Ostatnio edytowane przez szewi ; 02-04-2017 o 19:22

Podobne wątki

  1. [Temat organizacyjny] V Ogólnopolski Zlot Alfa Romeo 166 16-19 czerwca 2016
    Utworzone przez marek230482 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 239
    Ostatni post / autor: 25-09-2016, 16:05
  2. Alfa Romeo Amore - 27.08.2016
    Utworzone przez boratsc w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-08-2016, 07:35
  3. Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 08-04-2016, 22:38
  4. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 05-04-2016, 15:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory