Strona 20 z 24 PierwszyPierwszy ... 101112131415161718192021222324 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 236

Temat: Stelvio Quadrifoglio.

  1. #191
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    forester xt
    Postów
    71

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Przecież nikt normalny nie będzie montował haka do wersji Q. Jeśli samochód kupuję się także pod wycieczki z rodziną to po co pakować się w Q, cywilna wersja jest przecież wystarczająco szybka. Do tego łatwiej to będzie serwisować niż wersje a z silnikiem pochodzącym od Ferrari, jeśli robimy spore przebiegi.
    chce Q pomimo że nie jest to racjonalne, po prostu spełniam jakieś tak swoje marzenie. Na codzień chce miec przyjemnośc z jazdy a wycieczki z rodziną i rowerem to praktycznie raz w roku odbywam a ostatatnio rower na miejscu wypożyczam -co tez jest jakiś rozwiązaniem ... wiec samochód kupuje pod katem przyjemności.... Sam z rowerem jeżdze czesto ale wtedy rower do bagażnika Stellvio lub na dach Guglia. Nie wszystko da się racjonalnie wytłumaczyć, racjonale zakupy bez ulańskiej fanazji sa nudne i nie dają tyle radości Nie stać mnie na Q jako dodatkowy samochód -zabawkę, poza tym nie miałbym czasu nią za często jeździć. A tak do pracy będę chetniej dojeżdzał...


    zostały dwie Guglie stockowe -jedna z nich ma ten mały wyświtlacz - to według Was duża wada ?, zaznaczam w ogóle nie jestem gadżeciażem, nie używam jakis wymyślnych aplikacji itd, itp


    No i kolejne pytanie czy fotele Sparco są w miarę komfortowe, żona miewa prablemy z kręgosłupem czy to może być problem? tzn. czy to sa całkowite deskowate kubły czy da sie tym w miare komfortowo jeździć?

  2. #192
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,427

    Domyślnie

    To po zakupie daj ogłoszenie, że zamienisz na takie miękkie z Super lub Veloce, połowa forum się zgłosi

  3. #193
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    forester xt
    Postów
    71

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    To po zakupie daj ogłoszenie, że zamienisz na takie miękkie z Super lub Veloce, połowa forum się zgłosi
    wiem że to chodliwy towar

  4. #194
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2014
    Auto
    F F12, AR Giulia Q, AR Stelvio
    Postów
    92

    Domyślnie

    Cytat Napisał Blady1 Zobacz post

    No i kolejne pytanie czy fotele Sparco są w miarę komfortowe, żona miewa prablemy z kręgosłupem czy to może być problem? tzn. czy to sa całkowite deskowate kubły czy da sie tym w miare komfortowo jeździć?
    Fotele Sparco sa super wygodne i jeszcze lepiej wygladaj. jak kupilem Q wybralem sie w dluzsza podroz z rodzina (prawie 5kkm) i nikt nawet sie nie zajaknal nt braku komfortu. nie widze roznicy w komforcie pomiedzy sparco a sportowymi

  5. #195
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280hp / AR Stelvio 2.9 510hp
    Postów
    149

    Domyślnie

    Do Q tez bym haka nie wsadził , jakoś mi nie pasuje
    Stelvio 280KM zamówiłem z „firmowym” hakiem i jej używam jak trzeba zabrać rowery.

  6. #196
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2014
    Auto
    F F12, AR Giulia Q, AR Stelvio
    Postów
    92

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mariusz11 Zobacz post
    Do Q tez bym haka nie wsadził , jakoś mi nie pasuje
    Stelvio 280KM zamówiłem z „firmowym” hakiem i jej używam jak trzeba zabrać rowery.
    bez przesady. w amg czy m nie ma problemu z zamontowaniem fabrycznego haka

  7. #197
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280hp / AR Stelvio 2.9 510hp
    Postów
    149

    Domyślnie

    Cytat Napisał QVerde Zobacz post
    bez przesady. w amg czy m nie ma problemu z zamontowaniem fabrycznego haka
    Słaby argument. Tam tez można zamontować lufę

  8. #198
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    forester xt
    Postów
    71

    Domyślnie

    Cytat Napisał QVerde Zobacz post
    Fotele Sparco sa super wygodne i jeszcze lepiej wygladaj. jak kupilem Q wybralem sie w dluzsza podroz z rodzina (prawie 5kkm) i nikt nawet sie nie zajaknal nt braku komfortu. nie widze roznicy w komforcie pomiedzy sparco a sportowymi
    Dziękuje bardzo za opinie, a jeszcze dopytam czy te elemnty z polerowanego karbonu mam na myśli fotele ale nie tylko sa bardzo podatne na zarysowania ? czy te fotele z racji kopiących dzięci czy pasażerów z tyłu warto okleić?

    - - - Updated - - -

    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#28decbfa54

    co sądzicie o tym egzemplarzu, specyfikacja czy czegoś istotnego według Was brakuje? jakieś must have ktorego nie ma ? mnie już głowa boli od tych opcji, raczej mi pasuje ale może cś przeoczyłem? no i czy cena OK -czy coś jeszcze próbować urwać -rabat spory niby 110 tys. zl ale rocznik 2019 i przedlift -stelvio jeszcze pare sztuk jest. Bo na Gugli ziężko się targować jak im dwie sztuki zostały. Co myślicie -czego brakuje? cisnąc przy targowaniu?

    - - - Updated - - -

  9. #199
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,481

    Domyślnie

    brak ogrzewania goreli i kiery no i szyn do mocowania bagażu i siatek oraz zapewne zapasówki- szyny wystepują jako akcesorium- ciśnij ich -fajna sprawa. Poza tym auto baaaaajkaaa!!!

  10. #200
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280hp / AR Stelvio 2.9 510hp
    Postów
    149

    Domyślnie

    W Q nie ma „zapasówki” jako opcji. Q piękna
    Nie przeglądałem treści ogłoszenia, ale nie sadze, żeby kiera nie była grzana.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz11 ; 02-06-2020 o 18:38

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1105
    Ostatni post / autor: 23-03-2022, 19:40
  2. [STELVIO] Dlaczego Stelvio, a nie Stinger?
    Utworzone przez zukowski w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 07-08-2019, 19:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory