Strona 118 z 144 PierwszyPierwszy ... 1868108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,171 do 1,180 z 1437

Temat: Android Auto

  1. #1171
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    347

    Domyślnie

    Cytat Napisał jan3387 Zobacz post
    macie też tak że w AA pokazuje wam że na rondzie w lewo a między zegarami wyświetlacz pokazuje na rodzie zawróć ? Wskazówka głosowa chodzi prawidłowo (na rondzie drugi zjazd).
    nawigacja fabryczna pokazuje dobrze między zegarami (na rodzie w lewo).
    Niestety też tak mam. Od jakiegoś czasu. Wcześniej pokazywało prawidłowo.

  2. #1172
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Super 2.2 M-jet MT 180 KM '16
    Postów
    124

    Domyślnie

    dzięki za Wasze infa.

    Chyba to temat po stronie AA

    https://www.dobreprogramy.pl/android...8247373126528a

  3. #1173
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Ogólnie rzecz biorąc - przetestujcie sobie TomTom GO - przez pierwszy miesiąc jest za darmo. Dużo lepszy niż Mapy Google (może poza bazą POI), jeśli ktoś nie chce płacić, to AmiGo jest TomToma i jest bezpłatna (główna różnica to brak map offline).
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  4. #1174
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,026

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    Fajnie, że Wam w ogóle pokazuje na środkowym ekranie

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    wlasnie, teorie mam że od firmwaru mv072 poznikaly dla AA jesli ktos nie ma navi. dodawanie w proxi nav repetition itp tez nic nie daje
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #1175
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    wlasnie, teorie mam że od firmwaru mv072 poznikaly dla AA jesli ktos nie ma navi. dodawanie w proxi nav repetition itp tez nic nie daje
    ale to takie średnie jest, mam najnowszy firmware na pewno (tak twierdzi aso) w my21' i czesto jest tak ze na zegarach pojawia sie strzalka w ktorą stronę a potem nie znika mimo ze gaduła gada dobrze to strzalka zawieszona wisi do momentu pstryknięcia przyciskiem na prawej manetce....
    sprawdze jeszcze czy ma najnowsze AA, ale strasznie mnie to rozśmieszyło
    natomiast mapa na pelnym wyswietalczy to jest fajne... duza szkoda ze nie chca tego odpalić na starszych modelach rocznikowo.

  6. #1176
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,026

    Domyślnie

    a to już nowe firmwary i nowe niedopracowania....
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #1177
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    277

    Domyślnie

    I jeszcze jedno ciekawe spostrzeżenie i pytanie czy też tak macie. Bo nie wiem, czy wystąpiło to po zmianie infotaimentu czy po zmianie AA w telefonie. Jak wybieram rozmówcę "Zadzwoń Jan Kowalski" i AA mówi "zrozumiałem, komórka czy służbowy" to następnej mojej komendy już nie słyszy. Mówię "komórka", a on po chwili znów "komórka czy służbowy"...

  8. #1178
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,026

    Domyślnie

    zauważyłem to ostatnio bo byl ten sam problem - mv090 to mam od ponad roku wiec musi to byc AA badz Asystent google
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #1179
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 TBi 280KM Q4 Imola Titanium
    Postów
    261

    Domyślnie

    Cytat Napisał t33m Zobacz post
    Hej,
    u mnie na problem uciętych komunikatów z google maps pomogło następujące rozwiązanie:
    1. Uruchamiamy google maps
    2. Klikamy 'ustawienia'
    3. Klikamy 'ustawienia nawigacji'
    4. Odznaczamy 'Odtwarzaj głos przez Bluetooth'

    Po tej operacji komunikaty są odtwarzane bez problemów i w całości. Nie używam żadnych spotify, raczej radio lub mp3 wpięty w schowku pod łokciem.

    Samochód: Giulia 2019
    Telefon: Galaxy s21
    Android: 11

    Podobno to działa też w Fordzie F150
    To działa! Jeszcze tylko muszę ogarnąć, jak dojść do tych ustawień w "Waze" i będę kontent!
    Kolego, nie wiem jak Ci dziękować! Biłem się z tym od samego początku posiadania Giulii. Dzięki wielkie!

    Czy ktoś orientuje się, czy jeżeli samochód nie ma fabrycznej Navi, to czy da się w jakiś sposób przenieść podpowiedzi wizualne na ekran pomiędzy zegarami? Niestety nie mam fabrycznej Navi i żadne komunikaty, ani wskazówki dotyczące nawigacji po podłączeniu AA nie wyświetlają się pomiędzy zegarami.
    Ostatnio edytowane przez Lober ; 15-08-2021 o 14:32

  10. #1180
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,026

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lober Zobacz post
    Czy ktoś orientuje się, czy jeżeli samochód nie ma fabrycznej Navi, to czy da się w jakiś sposób przenieść podpowiedzi wizualne na ekran pomiędzy zegarami? Niestety nie mam fabrycznej Navi i żadne komunikaty, ani wskazówki dotyczące nawigacji po podłączeniu AA nie wyświetlają się pomiędzy zegarami.
    było o tym, pisałem wiele razy. u mnie działało do firmwaru MV059 radia, w nowszych widać nie działa. nigdzie tego się nie da włączyć (mimo dodania menu/nav repetition i praktycznie dodania całej navi w proxi. u siebie będę zmieniał radio na full z 3D nav jak je odblokuję kiedyś.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory