Strona 179 z 180 PierwszyPierwszy ... 79129169170171172173174175176177178179180 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,781 do 1,790 z 1796

Temat: Co myślicie o chińskim radiu z odtwarzaczem DVD, GPS i DVB-T zamiast fabrycznego?

  1. #1781
    Użytkownik Świeżak Avatar davit
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW / 1.9JTDm
    Postów
    201

    Domyślnie

    Czy ktoś z Was ma zestaw Bose połączony z chińskim radiem?
    Jeżeli nie mam Bose to warto montować? Jak to gra w porównaniu z serią?

  2. #1782
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    AR 159 1.9JTDm 16v SW 2006r
    Postów
    197

    Domyślnie

    Cześć, szybkie pytanie. Mam polifta 159 z instantnav. Opcje takie jak godzina ustawiam na radiu po czym pokazują się pomiędzy zegarami. Co w przypadku zmiany radia na androida? Pozdrawiam

  3. #1783
    Użytkownik Rowerzysta Avatar tomegm
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    KK
    Auto
    159 V6 Q4 Qtronic, Giulia Ti Q4
    Postów
    284

    Domyślnie

    Wszystko możesz ustawić z przycisku menu i +/- na lewej manetce, zdaje się że nawet mając połączone CN+ lub instantnav.

    Pamiętaj tylko, że w instantnav nie ma złącza ISO, w jego miejscu jest Quadlock. Adaptery są pewnie do znalezienia na allegro lub ali.

  4. #1784
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    AR 159 1.9JTDm 16v SW 2006r
    Postów
    197

    Domyślnie

    Z pozycji menu nie mam prawie wcale opcji :/ tylko speed limit i beep seatbelt. Mam drugą Alfę 159 starsza z podstawowym radiem i tam z menu jest dużo opcji.

  5. #1785
    Użytkownik Świeżak Avatar cybermyszak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Tarnów/Niepołomice
    Auto
    2 x AR 159 2.0 JTDM
    Postów
    113

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elek Zobacz post
    Cześć, szybkie pytanie. Mam polifta 159 z instantnav. Opcje takie jak godzina ustawiam na radiu po czym pokazują się pomiędzy zegarami. Co w przypadku zmiany radia na androida? Pozdrawiam
    [lang=en]Cześć,
    Zobacz na mój post nr 209 w tym linku https://www.forum.alfaholicy.org/159..._radia-21.html
    Pozdrawiam[/lang]

  6. #1786
    Użytkownik Rowerzysta Avatar tomegm
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    KK
    Auto
    159 V6 Q4 Qtronic, Giulia Ti Q4
    Postów
    284

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elek Zobacz post
    Z pozycji menu nie mam prawie wcale opcji :/ tylko speed limit i beep seatbelt. Mam drugą Alfę 159 starsza z podstawowym radiem i tam z menu jest dużo opcji.
    Ok, czyli tak jak kolega wyżej napisał, widocznie po demontażu Instantnav trzeba zrobić ustawianie proxi. W przypadku CN+ nie jest to wymagane.

  7. #1787
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.0 JTDm 2010
    Postów
    48

    Domyślnie

    Czy jest możliwość w chińskim radiu włączyć je na postoju ze zgaszonym silnikiem, aby czekając na kogoś słuchać muzyki? Radio czeka na instalację ale zastanawia mnie ten temat, bo u ojca w mondeo żeby radio aftermarket Pioneer odpaliło trzeba minimalnie kluczyk przekręcić ale auto nie musi być na zapłonie. Na fabrycznym radiu bez kluczyka można było je włączyć i samo gasło po ustawionym czasie np. godzinie.

  8. #1788
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar yaniq
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    Alfa Romeo 159 1,9 JTS
    Postów
    702

    Domyślnie

    Jeśli zainstalujesz w fabryczne kostki, to powinno działać jak fabryczne, czyli z możliwością uruchomienia na zgaszonym silniku, bez kluczyka w stacyjce - u mnie jest ustawione tak, że wyłącza się po 20 minutach i trzeba je ponownie włączyć, co ma zapobiegać pozostawieniu włączonego radia - zdaję się, że ten interwał można ustawić, ale tego nigdy nie sprawdzałem, bo mi opcja pasuje, taka jak jest, z tym że to automatyczne wyłączanie, to jest ustawienie kompa samochodu, a nie radia, bo tak samo działa oświetlenie wewnątrz samochodu, bagażnika i schowka w kokpicie.
    Ostatnio edytowane przez yaniq ; 06-02-2023 o 20:30

  9. #1789
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.0 JTDm 2010
    Postów
    48

    Domyślnie

    To jestem po instalacji i nijak nie da się radia odpalić bez kluczyka. Ideałem by było jak by zachowywało się jak fabrycznie, czyli te 20 minut max i się wyłączy. Jak mam włożony kluczyk, to mogę je wyłączyć i wyłączyć jak chcę. Jak wyjmę kluczyk, to radio po kilku sekundach gaśnie. Napięcie na wygaszonym dostaje, bo po włożeniu kluczyka nie startuje od zera, a się wybudza w sekundę, a poza tym jest to model dedykowany do Alfy firmy Erisin.

    I drugie pytanie, jak mam odpalonego carplay to gdy przychodzi rozmowa i naciskam słuchawkę telefonu, to połączenie nie jest odbierane, tylko wychodzi z carplay i odpala aplikację odpowiedzialną za bluetooth. Żeby odebrać muszę kliknąć na wyświetlaczu zieloną słuchawkę.

    Może ma ktoś jakieś pomysły jak rozwiązać te dwa powyższe problemy?


    A jeszcze jedno,
    Nie mam kamery cofania a radio odpala obraz z niej jak wrzucam wsteczny. Kamerę może kiedyś zainstaluję, ale na chwilę obecną bym chciał to wyłączyć a nie mam pomysłu jak.
    Ostatnio edytowane przez piotreek88 ; 07-02-2023 o 16:49

  10. #1790
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar yaniq
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    Alfa Romeo 159 1,9 JTS
    Postów
    702

    Domyślnie

    W kwestii uruchamiania radia, to chyba jedyne co moższ zrobić, to doprowadzić pin ze stałym prądem, tyle tylko, że wówczas będziesz musial je wyłączać ręcznie, a więc to też nie jest dobre rozwiązanie, ale musi tam być któryś pin, który pozwala na uruchamianie bez kluczyka ori radia - może ktoś Ci podpowie jakieś rozwiązanie.

    Właśnie ze względu na te wszystkie problemy, pozostałem przy ori radiu, pomimo, że navi ma stare mapy i nowszych nie będzie, ale zarówno pod względem dopasowania do kokpitu oraz działania trudno coś znaleźć.
    Navi i tak mam w telefonie, w uchwycie z doprowadzonym zasilaniem, a zarówno mikrofon jak i głośnik smartfona pozwalają bez problemu prowadzić rozmowy, do tego asysten mowy i wszystko działa, a z elektroniczną zmieniarką gdzie można załadować 990 plików z utworami, muzyki też nie brakuje
    Ostatnio edytowane przez yaniq ; 07-02-2023 o 17:06

Podobne wątki

  1. Demontaż fabrycznego radia
    Utworzone przez BlackBomb w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-12-2021, 12:56
  2. [156] Jakie radio zamiast fabrycznego?
    Utworzone przez przemax w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-04-2015, 13:16
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-09-2014, 12:44
  4. Problem tempomatu (nie fabrycznego)
    Utworzone przez khropek w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-09-2010, 15:51
  5. [156] Niskotonowy zamiast fabrycznego tyłu...
    Utworzone przez Seferiel w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-11-2009, 10:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory