Strona 76 z 77 PierwszyPierwszy ... 26666768697071727374757677 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 751 do 760 z 762

Temat: Wyświetlanie parametrów ECU na liczniku

  1. #751
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2010
    Auto
    146 1.4TS, GTV 2.0TS, Giulia. Była: 159 2.0JTDm
    Postów
    686

    Domyślnie

    Mojego MONITORA uruchamiałem dwoma okrągłymi przyciskami na kierownicy, przyciskając "+" oraz "w górę". Zawsze działało. W czasie jazdy, na postoju. Mój układ był w wersji podstawowej (tylko DPF i wskazówki), nie wiem czy to ma znaczenie.

    Trzeba przyznać, że wskazówki dawały na starcie jakieś 50 KM i szacun na dzielni [emoji1787] czyli więcej niż felgi 19, wydech i chiptuning! Auto sprzedałem, monitor został. Być może do kolejnej 159...
    Ostatnio edytowane przez jacool.n ; 31-07-2023 o 08:37

  2. #752
    Użytkownik Fachowiec Avatar maly_777
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 156 FL SW 1.9 16V
    Postów
    2,499

    Domyślnie

    Cytat Napisał yaniq Zobacz post
    Z czego się bierze to, że Twoja opłacalność na ten moduł zaczyna się od 100 szt.?

    Trzeba przerzucić siły z innych projektów, zatrzymać profit z nich pochodzący. Kosztuje to czas, więc musi się to zwrócić. Uruchomienie produkcji kosztuje. To nie jest odcinanie kuponów.
    Ci którzy byli chętni kupili w pierwszych rzutach, kręciło się to "jakoś", szału nie było. Bardzo szybko zeszliśmy do dosłownie 2-3 sztuk sprzedanych miesięcznie, a był to jeszcze "boom" na 159, forum prężnie działało itd. Proszę mi nie przywoływać mitycznej ilości chętnych. Realnie był problem zainteresowani vs płacący.

    Jak ktoś widzi potencjał sprzedażowy zapraszam, MOQ podane, tylko i wyłącznie FV.

    KODOWANIE KLUCZY (Giulia Stelvio 159 inne)
    Konwersje USA->EU
    UPDATE MAP DO NAJNOWSZYCH 2023 (1,2,3 generacja), również z rynków USA
    KODOWANIE (używanych) RADARÓW ACC/DASM, BLISSów, zmiana radia i aktywacja AA/CP offline

  3. #753
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar yaniq
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    Alfa Romeo 159 1,9 JTS
    Postów
    702

    Domyślnie

    No nie, nie było tak, że chętni z pierwszego rzutu kupili, zwłaszcza chętni z benzynowymi silnikani, bo zdaję się, finalnie w ogóle taki moduł nie powstał - 159 robi się coraz starsza, a co za tym idzie, coraz rzadsza, a więc zapotrzebowanie nie będzie zbyt duże, dlatego zaproponowałem rozwiązanie z udostępnieniem projektu - nie jestem elektronikiem i na elektroniice się nie znam, ale, jak pisałem mam znajomego, z którym mógłbym porozmawiać, on oczywiście też nie zrobi tego za darmo, ale sam mógłbym się zaangażować w dystrybucję, tyle, że 100 szt. to jest ilość zaporowa, moim zdaniem nie do przeskoczenia.

  4. #754
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2010
    Auto
    była 156 1,8TS, jest 159 2,4 200 KM
    Postów
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał maly_777 Zobacz post
    Ci którzy byli chętni kupili w pierwszych rzutach, kręciło się to "jakoś", szału nie było [/B]
    To może została jakaś zapomniana sztuka? I leży gdzieś za szafą? Chętnie przytulę

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał yaniq Zobacz post
    100 szt. to jest ilość zaporowa, moim zdaniem nie do przeskoczenia.
    To prawda. Na "A" jest jedna oferta, ale chłopak chyba przesadził z ceną
    Pocztę sprawdź

  5. #755
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2010
    Auto
    146 1.4TS, GTV 2.0TS, Giulia. Była: 159 2.0JTDm
    Postów
    686

    Domyślnie

    Dlaczego przesadził? Jako nowy kosztował ok 300 zł (o ile dobrze pamiętam). Zobaczymy za ile się sprzeda. Wg mnie 500 zł to nie jest zbyt dużo

    Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

  6. #756
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar yaniq
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    Alfa Romeo 159 1,9 JTS
    Postów
    702

    Domyślnie

    Wszystko jest warte tyle, ile ktoś będzie chciał za to zapłacić - mnie, jako użytkownikowi benzyny, czyli nie zainteresowanemu wypalaniem DPFa, wystarczyłaby opcja "kłaniających się" wskazówek, bo diagnostykę mogę sobie w każdej chwili zrobić przy użyciu telefonu - z myślą o tym, że jednak taki moduł nabędę, kupiłem rozdziałkę gniazda OBD II, po to, żeby móc jednocześnie korzystać z niego i ELM po bluetooth.

  7. #757
    Użytkownik Fachowiec Avatar maly_777
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 156 FL SW 1.9 16V
    Postów
    2,499

    Domyślnie

    Tylko wiadomości na priv

    Fajna cena na aukcji

    Projektu nie udostępnię. Tu kolega elektronik nie jest potrzebny tylko sprzedawca Wiem że 100 szt to dużo, nie liczę się ktoś znajdzie.

    Może i bym znalazł z jedną sztukę... Ale aktualnie nie wiem jak ją nawet przetestować. Jak jesteś z Warszawy i chcesz podjechać to zapraszam.

    Chętni z pierwszego rzutu kupili, później były pojedyncze niedobitki. Powtórzę cytując samego siebie:

    Proszę mi nie przywoływać mitycznej ilości chętnych. Realnie był problem zainteresowani vs płacący.
    Śmieszna dyskusja.

    Chętni na benzynę byli, chyba 10ciu. Ktoś tam jeździł z modułem ale się słabo starał żeby to testować. No więc upadło

    edit. sam moduł ma wskazówki był w sprzedaży. kto chciał kupić kupił. wyżej piszę o wyświetlaniu parametrów z Pb , kasowaniu błędów itp

    KODOWANIE KLUCZY (Giulia Stelvio 159 inne)
    Konwersje USA->EU
    UPDATE MAP DO NAJNOWSZYCH 2023 (1,2,3 generacja), również z rynków USA
    KODOWANIE (używanych) RADARÓW ACC/DASM, BLISSów, zmiana radia i aktywacja AA/CP offline

  8. #758
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar yaniq
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    Alfa Romeo 159 1,9 JTS
    Postów
    702

    Domyślnie

    Przecież wystarczy prześledzić ten wątek, żeby stwierdzić, że chętnych było dużo więcej niz modułów, ale ja piszę w swoim imieniu - czy byłbyś w stanie ogarnąć taki moduł z kłaniającymi się wskazówkami do benzyny?

  9. #759
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2021
    Auto
    Była 159-ka jest Formentor VZ
    Postów
    1,231

    Domyślnie

    Cytat Napisał maly_777 Zobacz post
    Projektu nie udostępnię. Tu kolega elektronik nie jest potrzebny tylko sprzedawca Wiem że 100 szt to dużo, nie liczę się ktoś znajdzie.
    Na rynek Polski dużo. Na Europę spokojnie powinno się sprzedać. Nie ma co się ograniczać do OLX/Allegro.

  10. #760
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2010
    Auto
    była 156 1,8TS, jest 159 2,4 200 KM
    Postów
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacool.n Zobacz post
    Dlaczego przesadził? Jako nowy kosztował ok 300 zł (o ile dobrze pamiętam).
    Bo było mnóstwo chętnych "teoretycznych", nie było żadnych innych możliwości sprawdzenia wypalania DPF, a dzisiaj popyt znacznie sie skurczył. Aplikacja "DPF monitor PRO" na telefon kosztuje 25 zł. Aplikacja diagnostyczna AlfaOBD na telefon 150 zł.

    Cytat Napisał jacool.n Zobacz post
    500 zł to nie jest zbyt dużo
    Nie 500, tylko 599. Za "opening ceremony" to chyba jest trochę za dużo?
    Ostatnio edytowane przez jadzia ; 31-07-2023 o 14:55

Podobne wątki

  1. Padł wyświetlacz w liczniku.
    Utworzone przez moonraker3 w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-06-2012, 20:31
  2. Żarówki w liczniku
    Utworzone przez JTD w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 23-12-2011, 17:29
  3. 150 tys na liczniku
    Utworzone przez silentbob83 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-04-2011, 15:31
  4. Dioda w liczniku od poduszki
    Utworzone przez selius w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-02-2010, 21:24
  5. zarowki w liczniku i konsoli
    Utworzone przez loco145 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-04-2009, 21:43

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory