Strona 136 z 144 PierwszyPierwszy ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141142143144 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,351 do 1,360 z 1437

Temat: Android Auto

  1. #1351
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,026

    Domyślnie

    Podobno trzeba sie przyzwyczaic, to przelaczanie to jednak workaround na brak toucha. Moze to jeszcze jakos ulepsza?

    Co do czasów wysylek/dostawy, norma w skepie w ktorym sie staraja. ode mnie nawet do UK gdzie sa juz odprawy celne doreczenie czesto jest ponizej 24h -oczywiscie klient musi zozyc np rano tak zeby zdazyc na kuriera odbierajacego od nas ktory akurat przyjezdza przed poludniem. Raz nawet sie udalo tak do usa doreczyc, chotc tu zwykle 2 do 3 dni wychodzi (chyba ze agent celny jest slepy i nieogarniety i nie widzi np drugiej stroby faktury czy cos sie czepia o kody hts to i pare dni potrafia dodac na cle, ale to zadkosc)

  2. #1352
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce
    Postów
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał So What! Zobacz post
    Dzisiaj przyszło nowe urządzenie AAWireless. Szybcy są, trzeba przyznać. Przedwczoraj wieczorem zamówione, dzisiaj doręczone.
    AA over CP wygląda świetnie. Mam tylko pewne problemy ze sterowaniem, to znaczy nie do końca się w nim mogę odnaleźć
    Ruch w lewo manipulatorem jest kluczowy, przełącza między trybem przeskakiwania pomiędzy menu i oknami a trybem wyboru elementu na oknie lub w menu, obrót powoduje nawigację w wybranym trybie.

    Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka

  3. #1353
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    346

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zibix Zobacz post
    Ruch w lewo manipulatorem jest kluczowy, przełącza między trybem przeskakiwania pomiędzy menu i oknami a trybem wyboru elementu na oknie lub w menu, obrót powoduje nawigację w wybranym trybie.

    Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka
    Dziękuję, przetestuję. Ja najwyraźniej niepotrzebnie wykonywałem ruch manipulatorem w dół.

  4. #1354
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Kraków,Dublin
    Auto
    Stelvio 2.0 280
    Postów
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    sorki, tak to jest jak odpisuje się wg mailowego powiadomienia - tak, myślałem o Carlinkit 4.0 który idzie przez ACP. AAWireless wykluczałem że w ogóle to wprowadzi - jak miałem jeszcze androida to z autorem AAWireless wielokrotnie pisaliśmy (od czasu projektu AAGateway), wiele razu mu robiłem logi z telefonów. Potem jak wszedł AAWIreless, też go o to pytałem, i twierdził że się nie da - on łączy się tylko przez AA i robi mostek. Widocznie ktoś go przekonał do zmiany protokołu kablowego na ACP - jeśli tak to IMHO jak najbardziej możliwe jesli postarają się developerzy. Na pewno byłaby to fajna gratka dla posiadaczy Androidów, a dla mnie w sumie też zaleta - mam trochę radii 2 gen używek MID/MID DAB, HIGH i HIGH DAB które mogę odblokować z aktywowanym AA/ACP, firmwarem i mapami najnowszymi, jak i mam 3 szt nówek MID - arguemnt z AA na całym ekranie może wielu zachęcić (bo dziś wybierają boxy nie bacząc że mają wady - choćby jak jakość dźwięku po aux i inne niedogodności typu radia nie posłuchasz z mapami z AA itp)
    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] jestem zainteresowany takim radiem 2gen do mojej Stelvio US... Podeślij jakieś info lub kontakt do siebie jeśli mozesz

  5. #1355
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,026

    Domyślnie

    Cytat Napisał sparco.405 Zobacz post
    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] jestem zainteresowany takim radiem 2gen do mojej Stelvio US... Podeślij jakieś info lub kontakt do siebie jeśli mozesz
    wysłałem na priv

  6. #1356
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    346

    Domyślnie

    Zibix, czy u Ciebie też tak jest, że na ekranie pomiędzy zegarami przestał być wyświetlany tytuł odtwarzanego utworu (np. ze Spotify)? U mnie wyświetla tylko symbol USB.

  7. #1357
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce
    Postów
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał So What! Zobacz post
    Zibix, czy u Ciebie też tak jest, że na ekranie pomiędzy zegarami przestał być wyświetlany tytuł odtwarzanego utworu (np. ze Spotify)? U mnie wyświetla tylko symbol USB.
    Nie zwróciłem na to uwagi, sprawdzę jutro. Pytanie czy to nie kwestia samego CP, może ktoś kto ma IPhone się wypowie czy u niego się wyswietla. U mnie np. przycisk telefonu uruchamia funkcje telefonu ale z menu samochodu, po powrocie do AA aplikacja telefon jest też otwarta. Pewnie będą w stanie poprawić takie drobne błędy firmwarem jeśli się ich poinformuje (AAWireless).

    Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka

  8. #1358
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    346

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zibix Zobacz post
    U mnie np. przycisk telefonu uruchamia funkcje telefonu ale z menu samochodu, po powrocie do AA aplikacja telefon jest też otwarta. Pewnie będą w stanie poprawić takie drobne błędy firmwarem jeśli się ich poinformuje (AAWireless).
    U mnie jest dokładnie tak samo. Mam nadzieję, że to ogarną

    [EDIT]Wysłałem do nich prośbę o wsparcie w tym zakresie.
    Ostatnio edytowane przez So What! ; 19-12-2023 o 15:07

  9. #1359
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce
    Postów
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał So What! Zobacz post
    U mnie jest dokładnie tak samo. Mam nadzieję, że to ogarną

    [EDIT]Wysłałem do nich prośbę o wsparcie w tym zakresie.
    U mnie też nie wyświetla nazwy utworu, jest tylko znaczek Play.

    Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka

  10. #1360
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Skierniewice
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 2.5 V6 2000r., jest Giulietta QV, jest Stelvio 280 KM
    Postów
    360

    Domyślnie

    A ja mam inne pytanie. Mam Stelvio MY22 i o ile z Android Auto nie mam problemu, działa po kablu i bezprzewodowo po AA Wireless to za cholerę nie mogę uruchomić CarPlay. Może to głupie ale próbują podłączyć iPada 9 generacji i samochód go nie wykrywa. Coś trzeba przestawić, zmienić, ustawić? Niby mam wyłączone ograniczenie treści i prywatności itd ale nic to nie pomaga. Mam oryginalny kabel o długości 50 cm. Jakaś podpowiedź co robię nie tak? Da się w ogóle podłączyć iPada pod Stelvio? Widziałem, że inne auta "przyjmują" iPada
    Ostatnio edytowane przez mourning ; 20-12-2023 o 17:28

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory