Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: 156 SW Żary

  1. #11
    RustyNail
    Gość

    Domyślnie

    Jesli by to tak mialo wygladac to faktycznie nie ma co sie pchac, szcegolnie, ze w tym roku w rodzinie mialem przypadek ze po roku uzytkowania okazalo sie - auto jest kradzione. Tez sprowadzony, z tym ze na szczescie umowa byla z handlarzem a on byl do namierzenia. Jesli chodzi o te sprowadzone z zagranicy jak widac nasza administracja z niezlym opoznieniem ma informacje co do pochodzenia aut (auto zarejestrowane przez 13 miesiecy ).

  2. #12
    Użytkownik Romeo Avatar twardy
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Bielawa/Wroc
    Auto
    Była 156 20V, chwilowo jakieś Mitsu
    Postów
    1,765

    Domyślnie

    Cytat Napisał bocian Zobacz post
    twardy chyba od niego brał
    Ano ja kupiłem od niego. Zarejestrował, wystawił fakturę. Coś tam jeszcze utargowałem.
    W ASO sprawdziłem zawiechę, grubość lakieru, takie tam pierdoły podstawowe...

    Każdą trzeba sprawdzić, szczególnie amory w SW

  3. #13
    RustyNail
    Gość

    Domyślnie

    Wiadomo ze Salon to nie jest, zaden handlarz z dobroci serca nam auta duzo taniej nie sprzeda, zawsze prawde "naciagaja" tylko oby nie natrafic na takiego co przegina. Tak jak Twardy napisal trzeba sprawdzic pare rzeczy, jedne auto drugiemu nierowne. Tak jak na poczatku pisalem u mnie srodki za pare tygodni wiec czekam, a jesli ktos z forum by te sztuke wzial to niech sie pochwali jak wrazenia.

    ---------- Post dodany o godzinie 13:26 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 13:16 ----------
    kt0sfajny:
    jak cos to umowa z niemcem
    i w razie czego gosciowi nic nie udowodnisz bo auto masz od niemca i po nim nie zadnego sladu na umowie
    wiec gdyby sie okazalo ze jednak bite itd to gosc powie ze on Ci nie sprzedawal nic i jak mu udowodnisz?
    na takich handlarzy lepiej uwazac[/QUOTE]

    To ze bite to pol biedy i tak nie slyszalem o przypadkach ze ktos mial po zakupie obiekcje co do stanu auta, a handlarz by posypal glowe popiolem. Problem by sie pojawil w dniu kiedy policja by zapukala ze auto kradzione..

  4. #14
    Użytkownik Romeo Avatar kt0sfajny
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Luxembourg | Rzeszów
    Auto
    Byla Alfa Romeo 156 TS
    Postów
    1,125

    Domyślnie

    nom na tvn turbo w turbo kamera bylo juz kilka przypadkow
    i wtedy auto na parking policyjny i ani kasy ani auta
    bite jak dobrze zrobione nie jest zle ale jak wiesz ze bite
    bo co innego jak gosc mowi 100% bezwypadkowe a potem sie okaze ze bylo spawane z dwoch czy cos
    w sumie swoja droga skoro auto zostalo zarejestrowane to powinni tez odpowiadac Ci z wydzialu komunikacji bo przeciez tez sprawdzaja auta

    wujek z luxemburga mial podobna sytuacje
    kupil 2 letnie polesingowe auto z francji
    i auto bylo renault X i ten renault mial tak jakby firme Y corke ktora odpowiadala za sprzedaz aut w leasing i ta firma sprzedala auto firmie ktora na aukcjach wystawia poleasingowe auta i od tej firmy kupil jakis tam gosc
    i od niego kupil wujek
    i wszyscy wczesniej nie przerejestrowywali auta i jak wujek chcial zarejestrowac na siebie to sie okazalo ze nia ma papieru ze ta firma X sprzedala Y albo ze to to samo
    i gosc w urzedzie nie przyjal papierow i mowil wujkowi ze to dla jego dobra bo mieli juz taki przypadek ze zarejestrowali auto i sie okazalo ze bylo w kredycie i jest niesplacone
    no ale doszly papiery z francji ze wszystko jest ok i mu zarejestrowali

    u nas urzednik jest bezkarny i w razie jego bledu i tak cala wina spada na poszkodowanego
    gdzie kucharek szesc tam jest co poklepac| jeszcze tu wroce | jezdze alfa bo mnie stac;P


Podobne wątki

  1. [ŻARY, Lubuskie] - Alfa 146 1.9 TS
    Utworzone przez jersey w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-05-2015, 13:43
  2. 2x 156 SW 1.9 JTD, Lift - Żary i Kobylin
    Utworzone przez ap2 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-12-2014, 09:15
  3. [166] Alfa 166 2.4 JTD 2003r - ŻARY
    Utworzone przez lucasr w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-03-2014, 08:31
  4. 156 sw 2,4 żary
    Utworzone przez andrzew w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-06-2011, 21:05
  5. AR 156 SW 2.4 JTDM Żary
    Utworzone przez Kondurango w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-03-2011, 11:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory