Strona 8 z 22 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 211

Temat: Zlot Alfaholików 2010- Opinie NIE WKLEJAĆ FOTEK

  1. #71
    zdrowko
    Gość

    Domyślnie

    Witam

    Było super - podziękowania dla organizatorów i sponsorów.

    Pozdrawiam wszystkich ze zlotu.

    W załączeniu kilka fotek (film na razie w montażu)

    http://zdrowko.net/zlotar2010/

  2. #72
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quattro
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    SZY/GBY
    Auto
    Maserati GranTurismo S, Seat Leon 5F Cupra
    Postów
    476

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomaszmagiera Zobacz post
    Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich uczestników a w szczególności dla ekipy śląsko małopolskiej którzy tak wsapniale dopingowali mnie i pomogli wygrac zawody na torze.
    Gratuluje wygranej. Zasłużenie zdobył ją najszybszy kierowca (znam go). Gratuluje też Wojtkowi wysokiego 3 miejsca (też znam go). Także Wojtkowi za zajęcie 1 miejsca i zdobycia tytułu mistrza śliskiej nawierzchni (ach te TWOJE umiejętności). Ale tak naprawdę całą adrenalinę zawodów podnosił Mikołaj i jego biała GT. Tak skupionego Tomka, z rządzą zwycięstwa to nawet jeszcze Gosia nie widziała Zdecydowanie-podium dla najlepszych.
    Jeszcze kolegę w Megane kombi chcę również pozdrowić. Wielkie umiejętności, wielka klasa!
    Ligar też się otarł o podium. Następnym razem nie jeździj na torze na zimówkach to będzie duuużo lepiej i też dostaniesz jakiś karton za wysoko zajętą pozycje
    Gratuluję jeszcze Rafałowi prawie najpiękniejszej belli. Wiesz, to ja głosowałem! Nawet teraz znam na pamięć twoją rejestrację. SKO bo śląsk-Kozy, a nr to chyba 34.... yyy-nie. 59.... VH...36...?? Wiem! SKO 2AFI Widzisz jak dobrze zapamiętałem?
    Fajnie, naprawdę super było. Nawet ja wygrałem 30km przejażdżki GTA. Jak wrażenia? Tylko proszę się nie śmiać... TROSZKĘ ZA SZYBKA jak dla mnie. Mnie nawet mój TS przeraża

    PS: Tuti-za rok się widzimy!
    Było: Fiat Uno 1.1 60S, Fiat Punto II 1.2 8v, AR 145 Edizione Sportiva, AR 147 Q2 Ducati Corse, Fiat Stilo Abarth, Alfa Romeo 145 Quadrifoglio
    Jest: Maserati GranTurismo S, Seat Leon 5F Cupra, Toyota Yaris IV

  3. #73
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar sołtys
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    żywiec
    Auto
    147 1,9 jtd buda GTA.147GTA Q2,156 2.5V6 Q2 była, ,Giulietta QV,Mito QV,75 3.0 V6,Alfetta GTV
    Postów
    626

    Domyślnie

    Własnie Jamrozw dowiózł mi pozostałe nagrody za jazdę po torze. Jestem bardzo ale to bardzo miło zaskoczony z ilości gadżetów i to markowych jakie otrzymaliśmy. SUPER!!! Cos pięknego. Teraz wcale nie żałuję że bieżnik z przednich opon pozostał we wrocławiu a ja sobie wróciłem na slick"ach Piotrix i majkel wielkie dzięki
    Jagiel dzięki za odbiór nagród i reprezentowanie podbeskidzia do końca zlotu.
    147 1,9 JTD NADWOZIE GTA
    147 GTA 3.2 Q2
    156 2.5 V6 Q2-była
    Giulietta QV
    Mito QV
    75 3.0 V6 QV
    ALFETTA GTV 116






    https://www.facebook.com/okrajnikgarage

  4. #74
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Administracja
    Dołączył
    02 2009
    Auto
    8C Bi Turbo + NO2
    Postów
    19

    Domyślnie

    Mam wielką prośbę o kontakt pań startujących na torze bo chcemy wysłać nagrody.Chodzi mi o tą pierwszą 3- ę
    Czyli 1,2,3 czas pań na torze.

    ---------- Post dodany o godzinie 15:47 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 15:45 ----------

    Poproszę również o kontakt kolegę z białej GT o pilny kontakt
    Czyli drugi czas na rakietowej

  5. #75
    ViP Romeo Avatar robak#21
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Chorzów
    Auto
    coś tam wrzeszczy...
    Postów
    881

    Domyślnie

    No to może teraz ja Dzieki Adam$owi za wszystko cośmy sie uśmiali to nasze haha Katce oczywiście ,Adayenie za jedną noc hah Mariuszowi ,Mirce ,Bocianowi ,Monice ,Rufokowi ,Gordzowi i jego żonie Ligarowi ,Drobiazdzkowi i jego ekipie za wspólne %%%% haha ,Piotrixowi jak zawsze stanął na wysokości zadania !!! i jeszcze razem z Majkelem Fierglem i Jagielem porwali moja lube do 4 rana DD ,Pozdrowienia jeszcze dla Łukasza wiadomo Oli,Bracika ,Bobryta ,Ani ,Pitera ,Marcina ,Aniuchy Jamroza i Tomka + wielkie gratuklacje za umiejętności .oraz wszystkim ,których zapomniałem wymienić ,paru osób zabrakło ze starej gwardii Pejtra ,Korcza ,Andzeja ,Tutiego :/ ,ale siła wyższa ,Zlot pierwsza klasa atrakcji nie brakowało zabawa na torze rewelacja !!!

    Pozdro 4all

    Dzieki
    Ostatnio edytowane przez robak#21 ; 16-08-2010 o 15:32
    [*]


  6. #76
    Moderator Fachowiec Avatar Lukasz A.
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Koszalin/Szczecin
    Auto
    155 2.5 V6
    Postów
    2,690

    Domyślnie

    Szkoda ze nie mozna bylo z kazdym pogadac ale mysle nadrobic to na kolejnym zlociszu
    Alfa Romeo 155 1.8 T.S. 1992-pozostały piękne wspomnienia 03.09.2017
    Alfa Romeo 155 2.5 V6 1992
    Alfa Romeo 155 2.0 Q4 1992

    I wszystkie są czerwone

  7. #77
    Użytkownik Świeżak Avatar Darek68
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Gostyń
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD, Fiat Tipo 1.0 FireFly
    Postów
    90

    Domyślnie

    Podziękowania dla organizatorów zlotu, a w szczególności piotrixowi i majkelowi. Był to mój pierwszy zlot i zrobił na mnie wielkie wrażenie. Bardzo miło było zobaczyć miłośników AR, a także wspaniałe samochody. Syn Marcin również zadowolony ponieważ pojeździł sobie gokartem i strzelił bramkę w wygranym meczu. Miła atmosfera, jedzenia pod dostatkiem, pełna kultura. Szkoda tylko, że nie dokończyłem jazdy na torze ze względu na pojawienie się lampki sygnalizacyjnej żółtej (motor). Ale jest już ok. Diagnosta uspokoił. Pozdrawiam wszystkich i życzę udanej eksploatacji pojazdów.
    Fiat 126p; Fiat Seicento 900;
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  8. #78
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar czarna2288
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Świebodzin
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 1,8 TS, Jest Alfa Romeo 159 2,4 JTDM
    Postów
    118

    Domyślnie

    No to teraz ja
    Na okreslecie jaki byl zlot to brak slow wrazenia i wspomnienia niezapomniane Tak jak wiekszosc PODZIEKOWANIA DLA ORG i calej reszty to byl moj pierwszy taki zlot i wiem juz teraz ze napewno nie ostani Bobryt i Ania dzieki za pilotowanie aa i Majkelku nie ma za co choc nie byla to pierwsza jakosc
    Ostatnio edytowane przez czarna2288 ; 16-08-2010 o 17:17

  9. #79
    Caroline&Robert
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo dziękujemy za cały weekend spędzony wśród pięknych samochodów i wspaniałych ludzi.

    Piątkowy wieczór z Kubacikiem ( browarek wszedł jak nigdy)
    Sobotni dzień był istotnie zacny!!!. Akcja ,,tor'' jak i wieczorne party na długo pozostana w naszej pamięci ( tu chcielibyśmy podziękowac dwóm samozwańczym DJ z alf 156)

    Cieszę się również ,że mogłem sobie przypomnieć stare dobre czasy grając w piłe. Chłopaki z Bocian teamu daliśmy radę.

    PS. Pozdrawiamy komary z Mirosławic


    Szczególne podziękowania dla organizatorów jak i wszystkich uczestników - bez Was to Święto nie było by takie same.

    Ogromne podziękowania dla ,,Naszej drugiej Białej połówki" - przejazdy na torze rewelacja, fajnie że byłeś z Nami i pamiętaj ,że dobrze jest jechać we dwie alfy.

    Miło jest spotkać tyle alf na trasie.

  10. #80
    Użytkownik Romeo Avatar 156X
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    była 156SW JTD jest 159SW 1,9 JTD 8V 2008r.
    Postów
    1,063

    Domyślnie

    trochę fotek z rakietowej - spora cześć robiona jako zdjęcia seryjne - mam nadzieję, że sporo z Was znajdzie coś dla siebie...

    http://picasaweb.google.pl/106572435...lfaholicy2010#

Podobne wątki

  1. [Relacja] Zlot Alfaholików 2010 - Zdjęcia, Filmy
    Utworzone przez rain w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 17-05-2011, 19:37
  2. [Relacja] Zlot Alfaholików 2010 - Wyniki jazdy na Torze "Rakietowa"
    Utworzone przez Majkel w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 31-08-2010, 16:21
  3. [Temat organizacyjny] Zlot Alfaholików 2010 - Rozmowy o zlocie
    Utworzone przez bocian w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 333
    Ostatni post / autor: 15-08-2010, 21:30
  4. [Zapowiedź] Zlot Kazimierz 2010
    Utworzone przez Rzmudzior w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 26-04-2010, 11:59
  5. [Temat organizacyjny] Zlot Alfaholików 2010
    Utworzone przez Administracja w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 109
    Ostatni post / autor: 18-04-2010, 12:53

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory