Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: adaptacja krokowego

  1. #11
    Użytkownik Quadrifoglio Verde
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    AR156 1,6TS 1999 r.
    Postów
    5,304

    Domyślnie

    Jeśli wierzyć w kompa do krokowiec do wymiany.
    A możesz pożyczyć od kogoś przepływkę 100% dobrą, żeby nie było już żadnych wątpliwości?

  2. #12
    marceell
    Gość

    Domyślnie

    Drugi błąd wskazuje usterkę obwód wyjściowy lampki przegrzania silnika. wskaźnik temperatury. może tu jest powód. zwykła żaróweczka.

  3. #13
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar elninio
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Mińsk Mazowiecki
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.8TS 1998
    Postów
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał marceell Zobacz post
    Drugi błąd wskazuje usterkę obwód wyjściowy lampki przegrzania silnika. wskaźnik temperatury. może tu jest powód. zwykła żaróweczka.
    sprawdzałem lampka gasnie po chwili. tylko ten wskaznik temeratury pokazywał mi po kilkunastu kilometrach troche ponad 50 stopni, a dopiero w korkach jak nie wł. sie wiatrak podchodził do 90. ale nigdy wiecej niz 100. moze ten blad dotyczy wskaźnika?

  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar elninio
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Mińsk Mazowiecki
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.8TS 1998
    Postów
    31

    Domyślnie

    Wstawiona na próbe nowa org. przepławka i bez rezultatu. Co nowego zauwazyłem to, ze po odpaleniu jesli od razu wejde na wyższe obroty i bede je trzymał to jest ok, jesli dam zejść do ok 1000obr i zapali sie marchewka to jedynie do 1500 a powyzej zaj...ste szarpanie się zaczyna. trace cierpliwość, jutro jade do aso

  5. #15
    Użytkownik Romeo Avatar zaviaseq
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Fiat Croma 1.9
    Postów
    1,621

    Domyślnie

    w aso silniczek krokowy ponad 750zł (u mnie)
    do tego roboczogodziny i wyjdzie niezła sumka
    nie ma nikogo z Twojej okolicy na forum?

  6. #16
    marceell
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał elninio Zobacz post
    Wstawiona na próbe nowa org. przepławka i bez rezultatu. Co nowego zauwazyłem to, ze po odpaleniu jesli od razu wejde na wyższe obroty i bede je trzymał to jest ok, jesli dam zejść do ok 1000obr i zapali sie marchewka to jedynie do 1500 a powyzej zaj...ste szarpanie się zaczyna. trace cierpliwość, jutro jade do aso
    podjedź Kolego jutro do mnie pod firmę. Trakt Lubelski czyli po drodze z Mińska. mam kabelek i komputer.popatrzymy, a za oszczędzone pieniądze piwka się napijesz. fon......... aha, narzędzia tyż mam, to się pobawimy oby nie padało!! plac odkryty

    fon już skasowany, na forum raczej niewskazany
    Ostatnio edytowane przez marceell ; 22-11-2010 o 12:03

  7. #17
    marceell
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał SG0240 Zobacz post
    Pamiętaj, że krokowiec jest jednocześnie czujnikiem położenia przepustnicy, więc nie byłbym taki pewny - niech lepiej elektronicy sie wypowiedzą.
    Jeśli tam są 2 ściezki, a ta druga - dla wyższego zakresu otwarcia przepustnicy- jest wytarta lub nie ma należytego styku to może być problem.
    Kolega bubu321 rozbierał krokowca, wiec na pewno odniesie się do tego wątku.

    ---------- Post dodany o godzinie 21:58 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 21:57 ----------



    A co możesz powiedzieć o swoim przepływomierzu?
    Czy juz go wymieniałeś na nowy oryginalny?
    Czy próbowałeś odłączać wtyczkę od przepływomierza, czy była wtedy poprawa?[COLOR="Silver"]

    ---------- Post dodany o godzinie 22:01 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 21:58 ----------
    Niestety Kolego ale alfka Kolegi elninio posiada osobny czujnik położenia przepustnicy, który notabene działa sprawnie. coś jak w 146. podłączone i sprawdzone. po dzisiejszych obserwacjach postawiliśmy na paliwo. Kolega elninio nie napisał że zaczęło się to po zatankowaniu samochodu. przepala teraz na "świeżym" paliwku z dodatkiem denaturatu. podobno lepiej, ale poczekamy. denaturat podany doustnie

Podobne wątki

  1. Adaptacja przepustnicy i silnika krokowego
    Utworzone przez Ciekawy życia w dziale 156
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 25-09-2015, 20:43
  2. Reset i adaptacja przepustnicy/silniczka krokowego
    Utworzone przez Patryk93pl w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 28-09-2014, 11:55
  3. Wymiana silnika krokowego 2.5 V6
    Utworzone przez Piket w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 25-03-2013, 15:59
  4. [156] Wymiana silnika krokowego
    Utworzone przez selius w dziale 156
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 29-05-2012, 18:15
  5. Bzyczenie krokowego
    Utworzone przez FacesOfDeath w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-03-2011, 13:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory