Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Temat: KRAKOWSKIE SPOTKANIE NA RYNKU... "Alfaholicy dzieciom"

  1. #11
    BOBAS
    Gość

    Domyślnie

    poszło PW

  2. #12
    BYKrak
    Gość

    Domyślnie

    super chłopaki
    jest nas w tej chwili 15. Codziennie przybywają nowi za co wam bardzo dziękuję.
    Jedyna bolączka festynu jaka mi została to nagłośnienie koncertu za, które trzeba zapłacić po promocyjnej cenie 2500zł. Szukamy innych rozwiązań bądź sponsorów, gdyż Fundacja nie ma żadnych środków, a wszelkie datki są od razu przekazywane na terapie dla dzieci, która jest priorytetem.
    Jesli ktos ma pomysły to zapraszam do współpracy.
    Myślę, że na spotkaniu charytatywnym 27 maja omówimy także dość poważnie zlot czerwcowy. Do końca maja muszę mieć zamknięte wszystkie sprawy związane z festynem i zlotem.
    Pozdrawiam
    Rafał

  3. #13
    Użytkownik Rowerzysta Avatar alfik147
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    krakow
    Auto
    pierwsza to 147 105 jts.Alfa romeo GT 1.9 150KM
    Postów
    87

    Domyślnie

    Witam ja również deklaruje swą obecność moja czerwona 147.pozdrawiam i do zobaczenia w czerwcu. p.s.może udało by się zorganizować przy okazji honorowe oddawanie krwi.

  4. #14
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Postów
    140

    Domyślnie

    A muszą być same Alfy?

  5. #15
    BYKrak
    Gość

    Domyślnie

    UWAGA. Mamy problem numer jeden chyba największy, bo doznałem szoku przed chwilą jak rozmawiałem o wszystkim w urzędzie.

    Proponują nam termin 23 czerwca, ponieważ 24 jest jakiś festyn od strony ratusza, ale Prezydent może się zgodzi. Lecz nie w tym problem, zostałem oświecony, że wjazd jednego samochodu na rynek to około 130zł !!! Możemy pomęczyć urząd i Prezydenta o zniesienie tej opłaty, ale musimy się liczyć z odmową.

    Więc pytanie teraz kogo stać na wjazd i uważa, że warto bo mnie dobili, wcześniej nie było o tym mowy. Strefa A jest po prostu płatna.

  6. #16
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar ayem
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Była Alfa GT, jest MiTo QV i zwierzak chlewny.
    Postów
    424

    Domyślnie

    Troche słabo ze każa sobie płacić za wjazd na poczet dobrego celu. Jak coś to ja się piszę, ale cała impreza z wjazdem ma sen jak bedzie przynajmniej kilka smaochodow, inaczej to bedzie wygladalo smiesznie :/

  7. #17
    BYKrak
    Gość

    Domyślnie

    Jest nas dokładnie 18 tylko odpadamy z opłatami
    Trwają teraz rozmowy. Pani Prezes stara się ruszyć ziemię pod urzędnikami używając swoich wtyczek. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Zadeklarowanych na opłatę jest nas 3 a 2 odpadło. Czekam dalej. Może uda się to jednak znieść. Szykujcie się także na możliwość zmiany i imprezę 23 czerwca w sobotę.

    Mnie nie stać na wynajęcie nagłośnienia na koncert podczas festynu a to by mnie dobiło. Cel jest charytatywny zarówno dla was jak i dla nas, a myślę że każdy chciałby fotke na tle sukiennic lub K.Mariackiego. Ja dalej jestem w szoku, czekam na jakiekolwiek info od prezeski.

    ---------- Post added at 09:40 ---------- Previous post was at 09:10 ----------

    Po rozmowach ze znajomymi z urzędu niestety opłata musi zostać uiszczona. Jest ona wywołana promocją marki. Twierdzą, że wjeżdżając na rynek promujemy swój samochód i opłata za reklamę na rynku jest 100 + vat 23%. Mogą nam obniżyć koszty np jakbyśmy chcieli wystawić nagłośnienie czy scenę, ale ta 123zł musi być opłacone.

    Idę załatwiać dalej i prosić dealerów naszej marki do pomocy i opłacenia nam wjazdów promując Alfę Romeo, oraz błagać do urzędu miasta wydziału promocji.

  8. #18
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar ayem
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Była Alfa GT, jest MiTo QV i zwierzak chlewny.
    Postów
    424

    Domyślnie

    Wystawiaja faktury za promocje?

  9. #19
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    jest: 159 sw 1.9 jtdm 8v by TTC ( 170ps@ 358NM ) HIGH, były: 156 SW V6, 156 SW 2.0 TS
    Postów
    236

    Domyślnie

    Powiedz jakie nagłośnienie potrzeba? Mniej więcej moc, ilość mikrofonów itd... Jeśli się to nie schodzi z zakończeniem roku, to być może poprzez dyrektora mojej bardzo dawnej szkoły udało się coś załatwić. Chodzi o p. Jerzego z ZSOI 3 na ul. Strąkowej ( rzut beretem ). Nie wiem tylko jakie warianty są dostępne ewentualni, bo korzystałem ostatnio rok temu grając imprezę integracyjną na jednej z krakowskich barek.. Wtedy były dwa ADS-y - jeden 1200 a drugi 800, stół mikserski, 6 mikrofonów i różne możliwości estradówek. Popytam... Wiem też, że szkołą ma chyba własną fundację i mógłby być zgrzyt jakiś ale zobaczę.

  10. #20
    Hala
    Gość

    Domyślnie

    Oby wszystko się udało to wyszło by z tego super spotkanie...pożyteczne z przyjemnym

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-12-2014, 20:10
  2. Zapraszam do facebook'owej grupy "Świętokrzyscy Alfaholicy"
    Utworzone przez TriXter w dziale Świętokrzyskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-12-2013, 19:51
  3. [Temat organizacyjny] Zlot Ogólnopolski "Alfaholicy" 2013 - dyskusja
    Utworzone przez malin2k5 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 606
    Ostatni post / autor: 27-08-2013, 07:24
  4. Zlot Ogólnopolski "Alfaholicy" 2013 - Tor "Kielce" (Miedziana Góra)
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 703
    Ostatni post / autor: 21-08-2013, 19:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory