Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Temat: Jakie łączniki przedniego stabilizatora polecacie?

  1. #11
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar pawel2910
    Dołączył
    07 2011
    Auto
    Były: 156 2.4 JTD 02r. AR 159 2.4 JTDM 06r. Jest: Giulietta QV 12r.
    Postów
    927

    Domyślnie

    Żeby nogi nie bolały Tak napisałem, że mam dość ale alfa u mnie musi jeszcze przynajmniej dwa lata wytrzymać, a później zobaczymy może znowu alfa

  2. #12
    rgr
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Co do TRW to mam uraz, wymieniłem 4 wahacze z przodu na TRW i po 25kkm jeden w stanie agonalnym, a reszta w zasadzie też "zużyta" (co prawda jeżdżę po brukowanym Wrocławiu, ale 25 tys. to przesada). Biorę więć te JGR (te najtańsze co pokazywałem to pewnie też JGR...)

  3. #13
    Użytkownik Romeo Avatar Matti
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Babice, Polska
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9JTD 110KM 2001r. Nero fuoco
    Postów
    550

    Domyślnie

    Cytat Napisał rgr Zobacz post
    Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Co do TRW to mam uraz, wymieniłem 4 wahacze z przodu na TRW i po 25kkm jeden w stanie agonalnym, a reszta w zasadzie też "zużyta" (co prawda jeżdżę po brukowanym Wrocławiu, ale 25 tys. to przesada). Biorę więć te JGR (te najtańsze co pokazywałem to pewnie też JGR...)
    Wyglądają tak samo, plusem jest jeszcze to, że na sworzniu mają miejsce na klucz 15, a nie jak pozostałe (oryginalne i TRW na pewno) na imbus, który się prawie zawsze przy demontażu obrabia i ciąć zazwyczaj trzeba. U mnie przy wymianie dwa się odkręciły normalnie a dwa potraktowałem kątówką.
    Cześć, mam na imię Mateusz i jestem Alfaholikiem

  4. #14
    Użytkownik Świeżak Avatar Peter82
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Kamień Pomorski
    Auto
    Lancia Delta 1,6 Turbo 87 r. Alfa Romeo 156 1,9JTD,Alfa Romeo 159 1,9 JTDm 16v 06, Alfa Romeo Giulia
    Postów
    43

    Domyślnie

    Cytat Napisał rgr Zobacz post
    Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Co do TRW to mam uraz, wymieniłem 4 wahacze z przodu na TRW i po 25kkm jeden w stanie agonalnym, a reszta w zasadzie też "zużyta" (co prawda jeżdżę po brukowanym Wrocławiu, ale 25 tys. to przesada). Biorę więć te JGR (te najtańsze co pokazywałem to pewnie też JGR...)
    Jak ci padły po 25kkm to chyba były TRW made in China Ja mam cały zawias TRW w poprzednim nieszczęsnym Audi a4 też montowałem TRW i robiłem naprawde bardzo dużo km tylko i wyłącznie po Polskich(czyt.Dziurawych) drogach i cisza.Nic się nie dzieje.W epoce wszechobecnych podróbek mogłeś trafić na jakąś padline ja mam zaufanie do tej firmy.

  5. #15
    rgr
    Gość

    Domyślnie

    Wahacze kupowałem na allegro od "fiat-lancia-alfa". Nie sądzę, żeby to były made in china...

  6. #16
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gorzyczki okolice Wodzisławia Śląskiego
    Auto
    Same ALFICE
    Postów
    4,445

    Domyślnie

    Cytat Napisał rgr Zobacz post
    Wahacze kupowałem na allegro od "fiat-lancia-alfa". Nie sądzę, żeby to były made in china...
    Widzisz i tu własnie można sie zdziwic... Poszukaj. Mieliśmy jakiś czas temu temat własnie o podrabianych wahaczach TRW. Ludzie juz w różnych sklepach kupowali niby "oryginały", a jak sie później okazało, były to zwykłe "qupy"

  7. #17
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    Alfa Romeo
    Postów
    30

    Domyślnie

    Ja od siebie również mogę polecić łączniki stabilizatora firmy TRW. Oprócz oryginalnie pakowanych korzystałem jedynie z łączników TRW i nigdy nie mogłem złego słowa powiedzieć - niezależnie od samochodu. ;-)

  8. #18
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Szczepan
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Łódź, Polska
    Auto
    była: Alfa Romeo 147 jest: BMW 740i
    Postów
    975

    Domyślnie

    Ludzie często nacinają się na "TRW" zamiast TRW... Przykre, ale prawdziwe


    Moje maleństwo - kliknij na zdjęcie!

    Pomogłem? - kliknij PODZIĘKUJ ZA POST!

  9. #19
    Centrino
    Gość

    Domyślnie

    ja mam takie łączniki stabilizatora TRW i śmiga ładnie, także może rzeczywiście produkt produktowi nierówny. szkoda tylko, że nie wiadomo jak rozpoznawać podróby od oryginałów, nie wiem, są jakieś znaki charakterystyczne dla tych łączników ori?

  10. #20
    Użytkownik Znawca Avatar Yarek
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    WLKP.
    Auto
    159 2,4 JTDM Q4 TI, Giulietta 1,4 MA.
    Postów
    1,211

    Domyślnie

    Tylko Meyle HD. I w Julce, i w 159 i w BMW3. W tym ostatnim wymienione po 7 latach i 75tys km przy kołach 18".

Podobne wątki

  1. Łączniki stabilizatora
    Utworzone przez Paulos76 w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-09-2014, 17:05
  2. Łączniki stabilizatora?
    Utworzone przez Danek w dziale 156
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 07-09-2013, 11:09
  3. Łączniki stabilizatora - jakie?
    Utworzone przez Morbob w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 02-08-2013, 13:49
  4. [GTV] Łączniki stabilizatora przód, jakie?
    Utworzone przez ArturK w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 16:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory