Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Temat: Ar gt 3.2 jak jezdzi???

  1. #1
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Postów
    356

    Domyślnie Ar gt 3.2 jak jezdzi???

    Mam pytanie jak w tytule...chodzi o to ze sie przymierzam do kupna gt i w gre wchodzi tylko i wylacznie silnik 3.2 v6,oczywiscie zanim kupie to sie przejade ale lubie miec upatrzony cel a nie chciałbym zeby sie na finiszu okazala lipa,nie przypuszczam akle jednak chcialbym usłyszec o tych co moga cos powiedziec na ten temat. Osobiscie mialem 156 gta wiec wiem jak jezdzi-dla mnie bomba zreszta nie tylko dla mnie oficjalnie i wszem wiadomo ze jak na fwd gta jezdzi bosko i prowadzi sie niepowtarzalnie o trzymaniu sie drogi i czuciu nie wepominajac,wszystkie alfay maja to fajne czucie to ze wiemy dokladnie w kazdym momencie co sie dzieje z przdnimi kolami po czym jada i trafiamy co do milimetra...martwie sie tylko bo w przeciwienstwie do 156 147 gta ma cale tony nieprzebranej masy podsterownosci , wiem bo jezdzilem i niczego nie wymyslam 156 gta prowadzi sie o niebo lepiej od 147gta .Niestety ale taki jest fakt 250 koni w 147 gta idzie w polowie w gwizdek....i teraz do rzeczy czy ktos z was ma pojecie czy prowadzenie gt z tym silnikem jest blizej 156 czy 147 gta???????????? obawiam sie ze 147 ale obym sie mylil...a i mam nadzieje ze wlasciciele 147 gta mnie nie zjedza za to co powiedzialem...zeby zalagodzic 147 gta i tak jest lepsza niz kazda przednionapedowka swaita!!!!!!

  2. #2
    ViP Romeo Avatar williamdrake
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Erlensee (de)
    Auto
    AR 145 2.0 TS QV, Peugeot 207 1.4 Vti
    Postów
    942
    Ik@r 1111
    AR 33 1.7 IE 2000-2008 r.
    AR 145 2.0 16V TS 2008-...


  3. #3
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Postów
    356

    Domyślnie gt 3.2v6 jak jezdzi

    Cytat Napisał williamdrake Zobacz post
    ...nie rozumiem dlaczego mnie odsylassz do tematu ktory wogole mnie nie dotyczy i nie interesuje?????????? ja nie kupuje pierwszej alfy chyba ze niedoczytales tego co napisałem...mialem dwie 156 2.5 v6 jedna gta w 156 i 145 pierwsza moja alfa teraz mam 156 2.5 v6 w sportwagonie ale chce kupic gt z silnikeim od gta i chce wiedziec jak sie prowadzi w porownaniu ze 156 gta i tyle a Ty mnie odsylasz do pogadanek typu : czy sie psuje ile pali czy warto kupic itd itp a mnie to nie interesuje ani ile pali ani ile kosztuje ani tym bardzie czy sie psuje swoja droga najglupsze pytanie swiata....chcialbym zeby ktos kumaty powiedzial mi jak jezdzi gt w wersji 3.2 w porownaniu ze 156 gta...i z gory dziekuje...za pomoc nie za odsylanie mnie do tematow nie na temat
    Ostatnio edytowane przez Tacka ; 21-10-2012 o 19:42 Powód: błędy

  4. #4
    ViP Romeo Avatar williamdrake
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Erlensee (de)
    Auto
    AR 145 2.0 TS QV, Peugeot 207 1.4 Vti
    Postów
    942

    Domyślnie

    Skoro taki "kumaty" jesteś to jaki problem znaleźć jakiś egzemplarz i po prostu się nim przejechać?
    Chcesz polegać na opinii innych?
    Jednemu bardziej spasuje 147 GTA innemu 156 GTA. Komu uwierzysz?
    Jeden porowna do 147 inny do 156 a jeszcze inny do niczego bo nie jechał przed GT ani jednym ani drugim.

    Nie sąszisz, że lepiej przejechać się samemu, przekonać się na własnej skórze (skoro masz porównanie do w.w modeli) a nie zadawać pytań?
    Inaczej to trochę bez sensu...
    Ostatnio edytowane przez williamdrake ; 21-10-2012 o 19:54
    Ik@r 1111
    AR 33 1.7 IE 2000-2008 r.
    AR 145 2.0 16V TS 2008-...


  5. #5
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Postów
    356

    Domyślnie

    Cytat Napisał williamdrake Zobacz post
    Skoro taki "kumaty" jesteś to jaki problem znaleźć jakiś egzemplarz i po prostu się nim przejechać?
    Chcesz polegać na opinii innych?
    Jednemu bardziej spasuje 147 GTA innemu 156 GTA. Komu uwierzysz?
    Jeden porowna do 147 inny do 156 a jeszcze inny do niczego bo nie jechał przed GT ani jednym ani drugim.

    Nie sąszisz, że lepiej przejechać się samemu, przekonać się na własnej skórze (skoro masz porównanie do w.w modeli) a nie zadawać pytań?
    Inaczej to trochę bez sensu...
    ...co ty powiesz a ja myslalem ze po to istnieja kluby i fora jak to...? to po pierwsze, po drugie- tak jestem kumaty nawet jesli to mialo byc zlosliwe to nie szkodzi bo wlasnie za takiego sie uwarzam stad nie zadaje pytan typu czy sie psuje? tylko konkretne pytanie o konkretne rzeczy,i co jeszcze wiaze sie z moja kumatoscia to to ze wiem ze jak sie nie ma zamiaru kupowac to nie robi sie takich szczeniackich akcjii z udawaniem zakupu tylko po to zeby sie przejechac i sprawdzic,nie jestem tak zwanym pilotem oblatywaczem,a ze jak zapewne wylapales czytajac uwaznie moj temat nie kupuje juz tylko mam zamiar w jakims tam w miare nie odleglym czasie a to tego momentu chcialem zaczerpnac opini o prowadzeniu gt i wreszcie po trzecie nie ma tak ze jednemu lepiej sie prowadzi to a innemu tamto...poruszamy sie w obrebie Alf i ich milosnikow a co sie z tym wiaze ludzi w miare kumatych obiektywnych i zawirusowanych a tacy nie beda bleblac na zasadzie a nie bo a nie bo moja lepsza a nie bzdura bo moja ...to Alfisti i ja nim jestem za takiego sie uwarzam wiec wiedza na czym polegarzeczi roznice w prowadzeniu danych modeli Alf...proste

  6. #6
    ViP Romeo Avatar williamdrake
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Erlensee (de)
    Auto
    AR 145 2.0 TS QV, Peugeot 207 1.4 Vti
    Postów
    942

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tacka Zobacz post
    jestem kumaty wlasnie za takiego sie uwarzam
    Sic! ...
    Ik@r 1111
    AR 33 1.7 IE 2000-2008 r.
    AR 145 2.0 16V TS 2008-...


  7. #7
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Postów
    356

    Domyślnie

    Cytat Napisał williamdrake Zobacz post
    Sic! ...
    ...a ty jestes niekumaty?czy po prostu hater? bo i w jednym i drugim przypadku powodzonka rzycze...pewnie uwarzasz sie za kumatego ale jestes przeciez taki skromny...za to wylapywanie z kontekstu masz obcykane jak dziennikarzyna z gazety typu fakt...
    Ostatnio edytowane przez Tacka ; 21-10-2012 o 21:16

  8. #8
    simeone
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tacka Zobacz post
    ...co jeszcze wiaze sie z moja kumatoscia to to ze wiem ze jak sie nie ma zamiaru kupowac to nie robi sie takich szczeniackich akcjii z udawaniem zakupu tylko po to zeby sie przejechac i sprawdzic
    Tacka nie rozumiem- najpierw piszesz, że chcesz kupić na 100% a teraz że jeśli nie ma się zamiaru kupowac to nie robi się takich akcji (jazd próbnych)

  9. #9
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Postów
    356

    Domyślnie

    chodzi o to ze kupic bardzo chce...normalnie zdecydowałbym sie na 156 gta tylko ppierwsze troche mi sie juz przejadła sylwetka 156 po drugie nigdy nie miałem gt a jest piekna i po trzecie mozna ja kupic w mlodszych rocznikach...chce kupic ale na razie mam nowe sprzeglo w swojej wiec musze to ze tak powiem odjezdzic zreszta wogole ciezko mi sie z nia bedzie rozstac ale to nieistotne...do rzeczy chce i prawdopodobnie kupie gt 3.2 ale jak wiadomo na ten moment trzeba troche poczekac glownie uzbierac rowna sumke zanim sie zacznie konkretnie szukac...jeszcze jasniej jestem strasznie zajarany tym ze znalazlem antidotum na 156 gta ktore na prawde ciezko i coraz ciezej kupic ale w tej swojej zajarce nagle sie wystraszylem ze moze sie okazac ze gt nie jezdzi juz tak dobrze jak 156 gta wiec stwierdzilem ze zaczerpne ze tak [powiem jezyka ty bardziej ze jestesmy Alfaholikami i tym bardziej ze jest niedziela wieczor...chodzi o toze nie kupuje juz, ale chce i planuje kupic w ciagu najblizszych 6 miesiecy...dobrze za tem wyrobic sobie opinie zaczerpnac z wiedzy i tu i tam zeby sie nie okazalo ze cel okazał sie fatamorgana...a wiadomo ze za nim kupie to sie przejade...kurcze szkoda wogole o tym wspominac...jest ktos kto kupuje nie majac pojecia co i nie odbywawszy wczesniej jazdy probnej? no chyba nie...czy tak? bo moze i takie asy sa na tym swiecie?

  10. #10
    alfagt19jtd
    Gość

    Domyślnie

    a niby dlaczego blizej 147 ? bo deska podobna czy co ?
    wymiarowo to chyba wiesz że GT jest dłuższe od 156 więc jakby dużo dłuższe od 147
    jest też cięższe od 156 i ma 10KM mniej (GT 3.2 vs 156GTA)

Podobne wątki

  1. jezdzi ktos pod reala w czwartki??
    Utworzone przez homel86 w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 284
    Ostatni post / autor: 05-07-2012, 10:11
  2. Jak wam sie jezdzi na felgach 17"
    Utworzone przez grosii w dziale 166
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 05-04-2012, 10:19
  3. [146] Pali jak smok jezdzi jak zołw
    Utworzone przez Therrax w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 02-08-2010, 08:49
  4. kto jezdzi srebrna 156 po ul Igolomskiej
    Utworzone przez SYSUNIAdq w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 04-06-2009, 20:21
  5. [33] Czy jezdzi ktoś moze na 195/50/15??
    Utworzone przez qdlacz007 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-11-2007, 16:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory