Zobacz wyniki ankiety: Chętnię kupię zegarek z serii

Głosujących
194. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • STYLE COLLECTION

    54 27.84%
  • SPORTS

    147 75.77%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 10 z 49 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 481

Temat: Zegarki klubowe TIMEX - sonda

  1. #91
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Wyniki ankiety napawają mnie optymizmem i nawet jeśli tylko połowa osób doczytała że głos w sondzie = chęć zakupu to w przypadku zegarka SPORT i tak już mamy wymagany limit Sonda potrwa do końca miesiąca i 1go w piątek ruszamy z zapisami bo może jeszcze i ten drugi osiągnie w sondzie ładny wynik

  2. #92
    Użytkownik Romeo Avatar Jimmy
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    AR159 SW 2.4JTDm 20V TI
    Postów
    576

    Domyślnie

    Cytat Napisał dzym Zobacz post
    do żadnego z tych modeli nie pasuje logo jakie chcecie tam umieścić - to tak od strony wizualnej.

    Ten np. do sportowego charakteru alfy moim zdaniem pasuje (wiem, że oba są drogie), ale to jest właśnie gadżet
    -> http://www.zegarek.net/zegarki/timex...ex_T2M979.html
    -> http://www.zegarek.net/zegarki/timex...ex_T2N389.html
    Dobrze prawisz... koniczynka i napis gryzą się z tarczą zegarków... szczególnie w modelu pierwszym, za 240zł...

    Z tych co pokazujesz to chętnie bym kupił limitowany T2N389...
    http://www.zegarek.net/zegarki/timex...ex_T2N389.html
    Na czarnej tarczy znacznie lepiej wyglądałby czerwony napis...
    a praktyczniejszy byłby na bransolecie... np:
    http://www.zegarek.net/zegarki/timex...ex_T2N563.html

    Cytat Napisał peter_220 Zobacz post
    Nie każdy chce wydać 220-240zł na "kolejny gadżet" a co dopiero 400 czy 600
    Seria limitowany nie musi być dla mas tylko dla kilkunastu osób.... Ja bym wydał na ładny zegarek 400-600zł...
    Cytat Napisał coachu Zobacz post
    A może by tak zorganizować, jakieś porządne zegarki automatyczne sygnowane alfaholikami, a nie takie coś...
    Cytat Napisał saroo Zobacz post
    Ilu chętnych znajdziemy na zegarek za 500-700 złotych?
    Może warto zrobić ankiety czy ktoś kupi zegarek limitowany za 500zł? Skoro na takie w cenie 2xx zł jest już tyle chętnych. w końcu jak kogoś stać na utrzymanie awaryjnych Alf to chyba stac go na fajny zegarek?

  3. #93
    Użytkownik Ogier Avatar Aleks_K
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Wałbrzych
    Auto
    Alfa Romeo GT 2.0 JTS
    Postów
    175

    Domyślnie

    Ludzie przecież na ten temat toczyła się długa dyskusja w temacie http://www.forum.alfaholicy.org/skle...y_gadzety.html i nikt nie mówił że zegarki powinny być droższe, inne, bardziej sportowe, mniej sportowe. Nic nie stoi na przeszkodzie by wnieść taką propozycję do tego właśnie wątku i zobaczyć jaki będzie odzew, w temacie tych zegarków nic już się nie zmieni.

  4. #94
    Użytkownik Świeżak Avatar peter_220
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Warsaw, Poland, Poland
    Auto
    AR 75 2.0 TS/ AR 164 3.0 V6 Super 24V
    Postów
    78

    Domyślnie

    Widzę, że nie tylko ja bym chciał konkretny numer zegarka..
    Pytanie co na to flatbeet bo do niego będą szły przelewy i on by musiał nad tym czuwać..

    PS Może ktoś dopisze przy nickach kto jaki model.. dla mnie obie 13 (sam bym to zrobił ale piszę z komórki..) a jeśli sonda mówi prawdę to oba modele powinny się udać i moim zdaniem powinny mieć osobną numerację (szczególnie, że mają różne koperty..)
    Ostatnio edytowane przez peter_220 ; 22-01-2013 o 10:28
    Mam nadzwyczaj prosty smak: zawsze zadowala mnie to, co najlepsze.

  5. #95
    Użytkownik Romeo Avatar Jimmy
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    AR159 SW 2.4JTDm 20V TI
    Postów
    576

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aleks_K Zobacz post
    Ludzie przecież na ten temat toczyła się długa dyskusja w temacie http://www.forum.alfaholicy.org/skle...y_gadzety.html i nikt nie mówił że zegarki powinny być droższe, inne, bardziej sportowe, mniej sportowe.
    Masz racje dyskusja była, tylko że jak ktoś wyżej słusznie napisał nie każdy tam zagląda i dyskusja jaki zegarek itd toczyła się pomiędzy kilkoma osobami.... Fakt że teraz sporo osób wyraża chęć zakupu. Mimo to uważam że organizator akcji mógłby na próbe dołożyć trzeci zegarek z półki cenowej 400-600zł i zobaczyć czy będą chętni... Skoro już zamawia się u Timex'a to może producent zrobiłby tańszy i droższy

    - - - Updated - - -

    Ja bym brał nr ostatni....

    01. Izane
    02. wheelerwasp02
    07. Aleks_K
    10. Hundzflot7 (Aleks_K był szybszy na numerek
    13. peter_220
    ostatni. Jimmy

    - - - Updated - - -

    ktoś pisał o pływaniu w zegarku... nic z tego
    Wodoszczelność na poziomie 50m.(5ATM)gwarantuje, że nie trzeba, w przypadku tego modelu, obawiać się drobnych, a nawet większych zachlapań. Nie należy jednak w nim pływać ani nurkować, a przy kontakcie zegarka z wodą lepiej wystrzegać się wciskania przycisków.

  6. #96
    Użytkownik Świeżak Avatar peter_220
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Warsaw, Poland, Poland
    Auto
    AR 75 2.0 TS/ AR 164 3.0 V6 Super 24V
    Postów
    78

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jimmy Zobacz post
    Masz racje dyskusja była, tylko że jak ktoś wyżej słusznie napisał nie każdy tam zagląda i dyskusja jaki zegarek itd toczyła się pomiędzy kilkoma osobami.... Fakt że teraz sporo osób wyraża chęć zakupu. Mimo to uważam że organizator akcji mógłby na próbe dołożyć trzeci zegarek z półki cenowej 400-600zł i zobaczyć czy będą chętni... Skoro już zamawia się u Timex'a to może producent zrobiłby tańszy i droższy
    To, że ktoś nie zagląda to już problem ktosia..
    Jak nazwa tematu wskazuje tam się taczą dyskusje o projektach i dosłownie każdy mógł swoje sugestie wygłosić.
    I właściwie nadal może. Jak będzie odpowiednie zainteresowanie na poziomie projektowania to będzie możliwość zrobienia gadżetu.

    Osobiście wrzuciłem informację o zegarkach w grupie na facebooku w czasie trwania dyskusji - odzewu praktycznie nie było.
    Bo zdaniem większości najlepiej czekać na gotowe a potem krytykować i udzielać dobrych rad.
    Ostatnio edytowane przez peter_220 ; 22-01-2013 o 10:49
    Mam nadzwyczaj prosty smak: zawsze zadowala mnie to, co najlepsze.

  7. #97
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    W sondzie tej rozprujemy tylko te 2 modele i tyle w temacie, nie chce mi się więcej do tej kwestii wracać, ktoś chce inny zegarek to niech sobie kupi na zegarek za 500zł nie znajdziemy tutaj 20 chętnych a przypominam że to jest wymagany limit.
    Co do numeracji i graweru to w sumie nie zastanawiałem sie nad tym choć wg mnie numeracja powinna być w kolejności a nie że ktoś se weźmie np nr 102 bo za młodu był fanatykiem Rudego i jego załogi

  8. #98
    Użytkownik Znawca Avatar wheelerwasp02
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6TS 120KM
    Postów
    1,544

    Domyślnie

    01. Izane
    02. wheelerwasp02 model sport
    07. Aleks_K
    10. Hundzflot7
    13. peter_220 model sport i klasyczny

    Myślę że niech się chętni powoli uzupełniają w wątku.. to będzie wiadomo bo sonda może okazać się mało miarodajna..

    Kolejność moim zdaniem max do liczby ile zegarków powstanie dla Nas.. czyli jak będzie ich 25 to powiedzmy "Limitato 01/25"
    Pozdrawiam Kuba



    Pomogłem kliknij "Podziękuj"

  9. #99
    Użytkownik Świeżak Avatar peter_220
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Warsaw, Poland, Poland
    Auto
    AR 75 2.0 TS/ AR 164 3.0 V6 Super 24V
    Postów
    78

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    W sondzie tej rozprujemy tylko te 2 modele i tyle w temacie, nie chce mi się więcej do tej kwestii wracać, ktoś chce inny zegarek to niech sobie kupi na zegarek za 500zł nie znajdziemy tutaj 20 chętnych a przypominam że to jest wymagany limit.
    Co do numeracji i graweru to w sumie nie zastanawiałem sie nad tym choć wg mnie numeracja powinna być w kolejności a nie że ktoś se weźmie np nr 102 bo za młodu był fanatykiem Rudego i jego załogi
    Jasne, że nie robimy numerów z kosmosu tylko od 1 do ilości zamówionych.. i wybór w ramach tego zakresu byłby moim zdaniem dobry.

    Wiadomo, że min zamówienie to 20 więc tu spokojnie można wybierać.. dalej zależy już od ilości chętnych ale też się da.
    Ostatnio edytowane przez peter_220 ; 22-01-2013 o 10:55
    Mam nadzwyczaj prosty smak: zawsze zadowala mnie to, co najlepsze.

  10. #100
    Użytkownik Romeo Avatar Jimmy
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    AR159 SW 2.4JTDm 20V TI
    Postów
    576

    Domyślnie

    01. Izane
    02. wheelerwasp02 model sport
    07. Aleks_K
    10. Hundzflot7
    13. peter_220 model sport i klasyczny
    ostatni. Jimmy (sport)

    ostatni oznacza numer równy ilości zamawianych zegarków...

Podobne wątki

  1. Zegarki klubowe TIMEX - ZAPISY ZAMKNIĘTE
    Utworzone przez flatbeet w dziale Sklep
    Odpowiedzi: 442
    Ostatni post / autor: 01-06-2016, 18:20
  2. Problem z sonda lambda - która to sonda :(
    Utworzone przez xsnailx w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-01-2014, 21:28
  3. Zegarki Giuliano Mazzuoli
    Utworzone przez JFC w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-12-2009, 15:47

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory