Strona 10 z 44 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 437

Temat: MP3 do ICS - prosty Line in, AUX

  1. #91
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar suchyprosto88
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Rzeszów-Nowa Sarzyna
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.5l Sportronic 1999r.
    Postów
    123

    Domyślnie

    ja tez zrobiłem AUXa 2 dni temu i powiem ze jest spoko gra ładnie.. polecam to tanie rozwiązanie

  2. #92
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Polska, Mazowieckie
    Auto
    166 V6 3.0
    Postów
    779

    Domyślnie

    Wczoraj podłaczyłem AUXa . 2 godz. walki z ICS ,strasznie to szło, lutowanie to jakies 10 min, kabelek puszczony do popielniczki. Player bedzie w popielniczce (dopasowany wielkością) i na stale podłaczony do zasilania kablem od spodu zapalniczki (nic nie bedzie wystawało)

  3. #93
    Omarek86
    Gość

    Domyślnie

    ICS w alfie to kiepska jednostka. Polecam kupic wmontowac jakies lepsze radio w miejsce schowka. najlepiej z pilotem. Glośniki w AR potrafia duuuzo więcej niz fabryka im dała.

  4. #94
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,608

    Domyślnie

    Temat juz byl walkowany. Ale niestety nikomu nie udalo sie zabudowac radia na tyle zgrabnie zeby choc udawalo fabryke. A wszelkiej masci modyfikacje w tym aucie szpca na maksa. W dodatku w tak jak ja np. mam telefon i z niego korzystam. Podlaczenie autonomicznego radia u mnie odpada.

  5. #95
    Qmax
    Gość

    Domyślnie

    Stalem sie kolejnym posiadaczem wejscia AUX w mojej 166 Chcialem podsunac jeden pomysl odnosnie mechanizmu kasety, mianowicie u mnie nie wiem dlaczego nie chodza przyciski od wlaczania zmieniarki, kasety i autorewersu, dlatego wzialem stara kasete, wyjalem z niej wszystko co bylo lacznie z rolkami tasma itp i wkladam pusta obudowe z kasety, podlaczam tel pod radio i gra

  6. #96
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Polska, Mazowieckie
    Auto
    166 V6 3.0
    Postów
    779

    Domyślnie

    Przyciski nie bedą działac jak nie masz zmieniarki lub kasety lub nie odgiąłeś blaszki w srodku zeby oszukiwało ze jest kaseta.

  7. #97
    Qmax
    Gość

    Domyślnie

    zmieniarka jest, po przycisnieciu guzika nie wyswietla sie nic, nawet napis no cd player. tak samo nie wyswietla sie nic po wcisnieciu guzikow od kasety, jedynie dziala przycisk do wyjmowania kasety. No ale AUX dziala tak wiec reszta malo potrzebna bedzie

  8. #98
    Benior
    Gość

    Domyślnie

    Jak wyżej. Jestem kolejnym zadowolonym użytkownikiem wyjścia AUX. Jak gra? Może nie będę powtarzać po innych, a dodać tylko mogę dwa słowa: Bez porównania!

  9. #99
    Omarek86
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał marek230482 Zobacz post
    Temat juz byl walkowany. Ale niestety nikomu nie udalo sie zabudowac radia na tyle zgrabnie zeby choc udawalo fabryke. A wszelkiej masci modyfikacje w tym aucie szpca na maksa. W dodatku w tak jak ja np. mam telefon i z niego korzystam. Podlaczenie autonomicznego radia u mnie odpada.
    Widziałem na jakims miedzynarodowym forum alfy 166 radio wbudowane w miejsce schowka pasażera (o ten schowek mi chodziło) nic nie szpeci tylko brak schowka.

  10. #100
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,608

    Domyślnie

    Schowek pasażera? Ten pod air bagiem?? Jeśli o mnie chodzi to nawet nie chcę tego widzieć...... Od biedy już mogło by być pod tą chromowaną listewką pod ICS. Ktoś robił takie na forum. No.... to jeszcze w miarę nieźle wyglądało. Ja mam dobry pomysł (tak myślę) łączący również radio, a raczej mp3. Ale pozostanie to na razie tajemnicą dopóki nie zrealizuję tego projektu

Podobne wątki

  1. Przelot prosty
    Utworzone przez GoldeNx3 w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-09-2013, 21:43
  2. prosty test czujnika ciśnienia doładowania czy jest ok?
    Utworzone przez lukas1983 w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-03-2013, 23:28
  3. [159] Prosty sposób na wymiane glosnikow w drzwiach
    Utworzone przez Bllondas w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 19-01-2012, 19:13
  4. Prosty demontaż maglownicy w 2.0TS?
    Utworzone przez szerszeń w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 04-05-2011, 20:57

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory