Strona 104 z 204 PierwszyPierwszy ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,031 do 1,040 z 2036

Temat: [MiTo/Giulietta] porady przy zakupie aut nowych

  1. #1031
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Sierek
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Gulietta QV
    Postów
    282

    Domyślnie

    Ja też miałem w standardzie.

    Wysłane z SGS2 przezTapatalk

  2. #1032
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    06 2012
    Auto
    Giulietta 1.4 MA TCT
    Postów
    176

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    Ja mam v890, bo nawet zapłaciłem za roczną aktualizację tego badziewia...

    Jeśli masz starsze, to proponuję poszukać:
    a/ S11 - Zachodnia Obwodnica Poznania
    b/ S5 - Wschodnia Obwodnica Poznania
    c/ A2 - Nowy Tomyśl -> Świecko

    punkty a i b to w zależności od natężenia ruchu od 1h do 2h w plecy podczas przejadu przez miasto, punkt c pewnie podobnie. Jak dla mnie takie "niedopatrzenia" są nie do zaakceptowania. Navigon miał Autostradową Obwodnicę Wrocławia (A8) na całej długości szybciej, niż ją otwarto (ze względu na kilkukrotne przesunięcie terminu).
    sprawdzę w domu

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał teon Zobacz post
    Ja mam w standardzie chlodzony schowek.
    Może to jest jakiś default i jak wybierzesz za dużo opcji to dealerzy kombinują. Mi powiedziano, że jest to "opcja" po prostu Trochę szkoda, bo przydało by się. Jest tam w środku taka plastikowa zaślepka którą wyciągnąłem z nadzieją, odkryję "chłodzenie", ale niestety za zaślepką nie ma nic tylko 3 dziurki na tą że zaślepkę. Szukałem coś na sieci czy może wystarczy wyciąć dziurkę tam czy nacisnąć (bo są lekkie perforacje, jak by do montażu) ale się nie doszukałem. Na razie olałem

  3. #1033
    rafak
    Gość

    Domyślnie

    Czy któryś z posiadaczy białego koloru "Bianco Ghiaccio" może się wypowiedzić jak ten lakier się sprawuje i jak wygląda po kilkudziesięciu przejechanych kilometrach ?
    Czy jest dużo gorszy od lakierów metalicznych ?

  4. #1034
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,815

    Domyślnie bose i elektrycznie fotele

    Cytat Napisał buczo Zobacz post
    Bose olej, no chyba, że jesteś królem disco i na prawdę ciągle słuchasz głośno. Moim zdaniem fabryczne robi już sporo zamieszania, a jego jakość jest wystarczająca, jak na mp3 z usb nawet z wysokimbitrate (uwaga radio nie obsługuje .flac'ów). Upusty 11-12% myślę, że da radę inne to gimnastyka, lepiej utargować dodatkowo większe offy na usługi serwisowe i części ). Na twoim miejscu wywalił bym bose, wziął elektryczne fotele (na prawdę wygodne z pamięcią dla kierowcy)
    Fabryczne nagłośnienie gra w Alfie przyzwoicie, Bose polecał bym jednak każdemu kto jest melomanem. Tak naprawdę nie jest to audio typowo pod disco gdyż basy nie są przesadnie mocne ale jakość dzwięku jest bardzo wysoka. Tak wysoka że spokojnie wyczujesz różnice między MP3 a oryginalną płytą cd. Co do elektrycznych siedzeń to taki wydatek uważam za uzasadniony tylko w przypadku gdy kilku kierowców używa regularnie Alfy i każdy ma swoje ustawienia fotela. Dla mnie te fotele odpadły dlatego, gdyż w elektrycznych nie da się ustawić tak nisko siedziska jak w zwykłych, przez co pozycja kierowcy nie jest należycie nisko jak na usportowiony kompakt przystało

  5. #1035
    Użytkownik Rowerzysta Avatar chrzanek
    Dołączył
    06 2011
    Auto
    Giulietta 1.4 MAir
    Postów
    64

    Domyślnie

    Cytat Napisał cronosik Zobacz post
    Witam, również jestem w trakcie konfiguracji mojej G. Poniżej wklejam to co ustaliłem ze sprzedawcą. Moje pytanie ile upustu powinno mi się udać wynegocjować. 5000zł z tak zwanej promocji powszechnej jest na wejściu, ale szczerze to liczyłem na co najmniej 10% od ceny katalogowej a sprzedawca kręci nosem, szukać w innych salonach?

    Alfa Romeo Giulietta 1,4 TB M-Air
    TCT 170 KM Distictive 2012
    Lakier BLU PROFONDO
    Pakiet Premium (Reflektory Bi ksenonowe z funkcją AFS ze
    spryskiwaczami, System głośnomówiący Blue & Me z polskim
    oprogramowaniem + Czujnik parkowania tylny
    Autoalarm
    Fotel pasażera z regulacją wysokości
    PAKIET WIDOCZNOŚĆ - Czujnik zaparowania i zapachów (występuje z lusterkiem elektrochromatycznym, podgrzewaną strefą wycieraczek przednich, szyba przednia z przyciemnionym pasem i czujnikiem deszczu)
    Nagłośnienie BOSE
    Radioodtwarzacz z podwójnym tunerem
    Pakiet SPORT 1 :
    - 17" koła ze stopów lekkich z oponami 225/45
    - czarne wnętrze z panelem ze szczotkowanego aluminium
    - sportowe zawieszenie
    - satynowe lusterka boczne
    - tapicerka skórzana Venere z perforowanym siedziskiem i oparciem
    czerwona
    - reflektory przednie z ciemnym wykończeniem
    Cena sprzedaży brutto:
    113 720 zł
    Co do BOSE to opinie byly podzielone od poczatku. Ja po przeliczeniu kosztow stwierdzilem, ze wole wziac standard (ktory gra naprawde ok) i po gwarancji wymienic glosniki. Bedzie taniej i pewnei lepiej. Co do lakieru to ja tez mam Blu Profondo, w sumie nie widzialem ani jednej Julki w tym kolorze procz mojej do tej pory. Lakier jest znakomity, zmienia kolor w zaleznosci od kata padnia i natezenia swiatla, tak wiec nie badz zaskoczony, ze w pewnych sytuacjach bedzie Julka jasnofioletowa

    Dla mnie szklany dach to jedna z fajniejszych opcji jakie dobralem. Nie nadaje sie do jazdy przy duzych predkosciach, ale uzywam naprawde czesto podczas jazdy po miescie (chyba, ze sie stoi w korku ) i ani razu nie zalowalem zakupu

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    O! Wreszcie niebieska będzie . Daj zdjęcia po zakupie.
    Niebieska jest na forum od roku juz przeciez
    Ostatnio edytowane przez chrzanek ; 04-08-2012 o 23:57

  6. #1036
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Czekając na Giulie
    Postów
    111

    Domyślnie

    Cytat Napisał chrzanek Zobacz post
    Co do BOSE to opinie byly podzielone od poczatku. Ja po przeliczeniu kosztow stwierdzilem, ze wole wziac standard (ktory gra naprawde ok) i po gwarancji wymienic glosniki. Bedzie taniej i pewnei lepiej. Co do lakieru to ja tez mam Blu Profondo, w sumie nie widzialem ani jednej Julki w tym kolorze procz mojej do tej pory. Lakier jest znakomity, zmienia kolor w zaleznosci od kata padnia i natezenia swiatla, tak wiec nie badz zaskoczony, ze w pewnych sytuacjach bedzie Julka jasnofioletowa

    Dla mnie szklany dach to jedna z fajniejszych opcji jakie dobralem. Nie nadaje sie do jazdy przy duzych predkosciach, ale uzywam naprawde czesto podczas jazdy po miescie (chyba, ze sie stoi w korku ) i ani razu nie zalowalem zakupu


    Niebieska jest na forum od roku juz przeciez
    Masz jakieś zdjęcia, bo nawet w necie ciężko znaleźć dobre zdjęcia niebieskiej G. Jeśli coś masz prześlij proszę na cronosik@gmail.com, albo wrzuć na forum
    Pozdrawiam i dzięki

  7. #1037
    rafak
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał cronosik Zobacz post
    • PAKIET WIDOCZNOŚĆ - Czujnik zaparowania i zapachów (występuje z lusterkiem elektrochromatycznym, podgrzewaną strefą wycieraczek przednich, szyba przednia z przyciemnionym pasem i czujnikiem deszczu)
    Z tego co mi wiadomo (też jestem w trakcie zamawiania) pakiet widoczność nie posiada czujnika deszczu, ani zmierzchu. Taką informację otrzymałem u dwóch dilerów na podstawie "siatki konfiguracyjnej".

  8. #1038
    Użytkownik Embrion Avatar Archan
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Krk
    Auto
    Alfa Romeo147 1.6 105HP
    Postów
    20

    Domyślnie

    Panowie Pakiet widoczność składa się z:
    - Przednia szyba ogrzewana (obejmuje strefę przednich wycieraczek, czujnik deszczu i zmierzchu)
    - Lusterko wsteczne wewnętrzne elektrochromatyczne
    - Czujnik zapachów i wilgotności
    więc nie wiem skąd macie takie informacje od dealerów. Znajomy pracuje w salonie i potwierdził tą informację.

  9. #1039
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Co do elektrycznych siedzeń to taki wydatek uważam za uzasadniony tylko w przypadku gdy kilku kierowców używa regularnie Alfy i każdy ma swoje ustawienia fotela.
    W tym wypadku też nie jest uzasadniony. Co z tego że można zapamiętać ustawienia foteli, jak nie można zapamiętać ustawien lusterek...

  10. #1040
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Czekając na Giulie
    Postów
    111

    Domyślnie

    Cytat Napisał Archan Zobacz post
    Panowie Pakiet widoczność składa się z:
    - Przednia szyba ogrzewana (obejmuje strefę przednich wycieraczek, czujnik deszczu i zmierzchu)
    - Lusterko wsteczne wewnętrzne elektrochromatyczne
    - Czujnik zapachów i wilgotności
    więc nie wiem skąd macie takie informacje od dealerów. Znajomy pracuje w salonie i potwierdził tą informację.
    No to niezłe zamieszanie, Ja dostałem różne informacje w zależności od salonu.
    Dzisiaj z Lublina dostałem takie info:
    - Pakiet Widoczność (przednia szyba podgrzewana w okolicy piór wycieraczek, lusterko
    wewnętrzne elektrochromatyczne, czujnik zapachów i wilgotności),

Podobne wątki

  1. Potrzebuje porady przy zakupie AR 159 Q4
    Utworzone przez janwar w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-03-2014, 11:10
  2. Porady przy zakupie
    Utworzone przez assasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-12-2011, 16:55
  3. Porady przy zakupie
    Utworzone przez assasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-12-2011, 19:50
  4. [159] Porady przy zakupie
    Utworzone przez jjokocha w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-01-2011, 19:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory