Strona 12 z 27 PierwszyPierwszy ... 2345678910111213141516171819202122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 268

Temat: ciemnie szyby w naszych alfach

  1. #111
    rYKU
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał tfiluu Zobacz post
    Różni są ludzie i róznie podchodza do sprawy. Niektórzy chca miec wszystkie ciemne niektórzy nie. Kwestia gustu a o nim sie nie dyskutuje.
    Natomiast jesli chodzi o folie ochronna to jest specjalna folia ktora chroni przed złodziejami. Ma atest i mozna ja stosowac w samochodach. Ona jest przeźroczysta.
    A strona kosztowala mnie 1600 zl. i mi też sie podoba
    dokładnie tak. każdy robi tak jak mu sie podoba. dobrze miec tylko czasem kogos kto cie usczyppnie, bo mozna przeholowac fantazjując (jak en gosciu z cicvica z okienkami na lusterka hahaha)

    ale myślę że jak zakładać to chociaz te pare procent można przyciemnić
    a droga taka przezroczysta?

    stronka spoko. wyróżnia się. i cena przystępna.
    jest niby troche takich pseudo darmowych ale one wszystkie na jedno kopyto. zdjecie w tym samym miejscu, przyciski takie same wszedzie, albo podobne tylko kolor zmieniasz i... ehhh dno dno i jeszcze raz dno... bo moze sie okazac że ktos kto handluje np ToyToyami (przenośne kible) ma taka sam strone jak np ktos kto sprzedaje urządzenia dla gastronomii...hah..
    tak samo może zrobią ci za 700zł, ale szablon sprzedali juz 30 osobom i gdzies krąży kilkadziesiąt prawie takich samych projektów.

    Generalnie jestem zdania że już lepiej dobrze zapłacić i mieć cos dobrego, co naprawde wyróżni się z tłumu. Teraz namnożyło się pseudografików samouków którzy wiekszość stron robiona na jedno kopyto. Ludziom to nie przeszkadza, bo sie nie znaja i chcą jak najtaniej, ale potencjalny klient wchodzi na strone widzi to co widział wszędzie i przegląda dalej, aż znajdzie cos co go zaskoczy.
    Także plus dla wykonawców za pomysł - takiej jak twoja jeszce nigdzie nie widziałem
    Ostatnio edytowane przez rYKU ; 07-10-2011 o 00:21

  2. #112
    Użytkownik Ogier Avatar cichy83
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Śląsk
    Auto
    w planach 159
    Postów
    169

    Domyślnie

    Co do przednich bocznych to już się wyleczyłem z tego w poprzednim samochodzie, szyba miała 30% własne ja dodałem LL25%, i powiem fajnie wyglądało ale jazda o zmierzchu i jeszcze jak leje widoczność tragedia! musiałem nie raz opuszczać szyby żeby coś zobaczyć.

  3. #113
    tfiluu
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał rYKU Zobacz post
    a droga taka przezroczysta?


    Także plus dla wykonawców za pomysł - takiej jak twoja jeszce nigdzie nie widziałem
    Kolo 120 za m2. Stronka fajna i oryginalana - podzielam opinie.

  4. #114
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar bastersebek
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Krynica-Zdrój
    Auto
    156 2.0 T.S.
    Postów
    228

    Domyślnie

    sory ze w ogole nie na temat ale jaki to model alfy ?? 156? i czemu sie różnia przodem ?? tzn taki wiekszy grill jak to mozna zrobic?? jestem nowy wiec z gfory przepraszam
    chodzi mi o auto uzytkownika michal87tg

  5. #115
    Użytkownik Romeo Avatar Pfourul
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Katowice, śląskie, Poland
    Auto
    156 2.5 V6 R(etarded)-System
    Postów
    1,579

    Domyślnie

    on miał założony zderzak Cadamuro,http://www.cadamurodesign.it/

    Podobny jest dostępny u Mariusza w www.autods.net

    << Like it!

    >2000
    o.O

  6. #116
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Urzędów
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4 JTD
    Postów
    121

    Domyślnie

    ja mam u siebie przyciemniony tył 98% czyli tylna i boczne tylne szyby a przednie mam przyciemnione na 40%.Folie kupiłem termokurczliwą kosztuje ona 50zł za metr czyli 1x1,56. za wszystko wyszło mi 150 zł. sam przyciemniałem bo mam do tego sprzęt. tylko ta folia kurczy się w jedna stronę więc trzeba wiedzieć jak nałożyć to folie w przeciwieństwie ta folia układa się o niebo lepiej niż ta z allegro za 10 zł.

  7. #117
    CarFashion
    Gość

    Domyślnie

    O niebo?! W poniedziałek miałem klienta, który przywiózł swoją folię ( znajomy od kumpla, więc się ugadaliśmy na innych warunkach ). Nie wiem co to było i chyba nie chcę wiedzieć. Folia kosztowała 8zł i nie wiem czasem czy nie był to koszt rolki 3m na 50cm.

    Jeżeli już ktoś chce robić to na własną rękę to apeluję do Was. Postarajcie się przynajmniej o porządną folię!!! .

    A jeżeli będziecie chcieli wiedzieć jaka folia jest porządna to pytajcie mnie, na pewno pomogę

  8. #118
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Urzędów
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4 JTD
    Postów
    121

    Domyślnie

    no może niebo niebo niebo lepiej
    ja stosowałem QDP

  9. #119
    Użytkownik Romeo Avatar kenobi
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    lubin
    Auto
    156 FL 2.4 20V Mjtd
    Postów
    860

    Domyślnie

    panowie trzeba tak zrobic i po problemie, tylko ktos by ogarnac musial patent

    http://www.youtube.com/watch?v=8qiQx...layer_embedded
    ..... powered by www.cinsoft.pl

  10. #120
    Użytkownik Romeo Avatar kt0sfajny
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Luxembourg | Rzeszów
    Auto
    Byla Alfa Romeo 156 TS
    Postów
    1,125

    Domyślnie

    lepszy jest smart glass
    gdzie kucharek szesc tam jest co poklepac| jeszcze tu wroce | jezdze alfa bo mnie stac;P


Podobne wątki

  1. Spalanie LPG w alfach????
    Utworzone przez DASERT w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-03-2012, 16:14
  2. [156] Lampy Deyline ala Audi A5 w naszych Alfach -Ciekawe rozwiązanie
    Utworzone przez kamko25 w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 25-03-2009, 16:22
  3. [156] Moc naszych alf...:D
    Utworzone przez magik663 w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 03-02-2009, 12:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory