Strona 131 z 144 PierwszyPierwszy ... 3181121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,301 do 1,310 z 1437

Temat: Android Auto

  1. #1301
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2022
    Mieszka w
    pomorskie
    Auto
    Giulia Sprint MY21
    Postów
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał mourning Zobacz post
    Gdzie kupiłeś?
    Zakup na aledrogo, sprzęt nowy.
    Co do zużycia baterii telefonu - z 52% do 41% po 45 min jazdy, Google Maps + Spotify, bez ładowania, LTE.

  2. #1302
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2021
    Mieszka w
    BB & WW
    Auto
    Giulia 2.2 q4
    Postów
    63

    Domyślnie

    Ja mam z kolei inne pytanie w temacie Yanosika,bo sam AA mam od chwili. Nie ma możliwości wyświetlenia map google i Yanosika jednocześnie? Mam najnowsze AA i mam np spotify i mapy albo spotify i yanosika, ale chciałbym nawigować się po mapach google i być pewien ze yanosik dziala. Bo jego działanie w tle jakos nie daje mi spokoju ducha czy aby na pewno będzie ostrzeżenie... Kończy się to tym że mając AA złapałem sie na tym ze i tak zostawiałem telefon z włączonym yanosikiem...

  3. #1303
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    nie da sie miec odpalonego yanosika i map google jednoczesnie na AA, albo yanosik i spotify albo mapy google i spotify. Przy tej drugiej opcji zadnych komunikatow z yanosika nie bedzie. Osobiscie jezdze na mapach googla ze spotify a yanosika mam wlasnie odpalonego w telefonie ladujacym sie w holderze, dodatkowo ustawilem ze yanosik odpala mi sie automatycznie po podlaczeniu sie telefonu z zestawem glosnomowiacym (czyli generalnie po odpaleniu auta zawsze)

  4. #1304
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2022
    Auto
    Giulia
    Postów
    125

    Domyślnie

    Android auto jest bardzo ograniczony względem radia z androidem. Nie dość, że dużo mniej opcji konfiguracji to do tego takie dziwne ograniczenia jak brak aplikacji YouTube czy właśnie możliwość włączenia dwóch nawigacji jednocześnie. U siebie dołozyłem boxa z AA, ale finalnie pewnie wleci całe radio z Androidem.

  5. #1305
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AlfaRomeo Brera 2.4 / Stelvio MY20
    Postów
    1,613

    Domyślnie

    brak YouTube, to akurat kwestia bezpieczeństwa, którą swoją drogą można to dość łatwo obejść i oglądać YouTube a nawet filmy z CDA (i nawet TV) na ekranie w samochodzie. Android (smartfon)+ radio z AA.

  6. #1306
    Użytkownik Świeżak Avatar kuzon
    Dołączył
    12 2022
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Stelvio '18/280 KM PL
    Postów
    50

    Domyślnie

    Cytat Napisał method Zobacz post
    nie da sie miec odpalonego yanosika i map google jednoczesnie na AA, albo yanosik i spotify albo mapy google i spotify. Przy tej drugiej opcji zadnych komunikatow z yanosika nie bedzie. Osobiscie jezdze na mapach googla ze spotify a yanosika mam wlasnie odpalonego w telefonie ladujacym sie w holderze, dodatkowo ustawilem ze yanosik odpala mi sie automatycznie po podlaczeniu sie telefonu z zestawem glosnomowiacym (czyli generalnie po odpaleniu auta zawsze)
    U mnie przy uruchomionym Google Maps, działają komunikaty głosowe z Yanosika w tle. Nie wiem, czy ma znaczenie to, że najpierw uruchamiam Yanosika a dopiero później Google.

  7. #1307
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,427

    Domyślnie

    Jak masz włączoną navi (ja np. używam Tomtoma, a czasem GoogleMap) to Yanosik może pracować w tle - i na pewno działa. W ustawieniach Yanosika masz możliwość włączenia automatycznego startu, wyłączenia itp. Jeśli zdarzy mi się, że telefon musiałem wyłączyć i włączyć, to dla pewności wykonuję taką sekwencję: najpierw (po podłączeniu telefonu do auta i uruchomieniu AA włączam z pulpitu Yanosika, bez ustawiania żadnej trasy i potem uruchamiam swoją navi. A generalnie, jak telefonu nie wyłączam to rano wpinam się do auta, jadę do pracy, z automatu mi działa TT i radio z neta (zainstalowane w telefonie - widoczne w AA, np. TuneIn), a w tle mam komunikaty Yanosika o np. nieoznakowanych w pobliżu. Jak chcesz mieć pewność, że działają, to włącz sobie w Yanosiku komunikaty o utrudnieniach i robotach na drogach, będziesz je miał co chwilę.

  8. #1308
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2023
    Auto
    XC70
    Postów
    38

    Domyślnie

    Czy w Stelvio z 2017 można wgrać Apple CarPlay?
    Jeżeli tak - kto to robi i ile kosztuje?

  9. #1309
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,527

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kacpi Zobacz post
    Czy w Stelvio z 2017 można wgrać Apple CarPlay?
    Jeżeli tak - kto to robi i ile kosztuje?
    Tak chińczyk to robi ceny są jawne możesz sam sprawdzić. Oryginał radio u mnie dwójka plus czasami hub tez trzeba wymienić i już nie chcesz.

  10. #1310
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2023
    Auto
    XC70
    Postów
    38

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    Tak chińczyk to robi ceny są jawne możesz sam sprawdzić. Oryginał radio u mnie dwójka plus czasami hub tez trzeba wymienić i już nie chcesz.
    Dziękuje. Twoje ceny są z wymianą?

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory