Temat: Pomoc przy zakupie AR159 / Brera

  1. #13141
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDM 200KM
    Postów
    52

    Domyślnie

    No tak innej nie mam hehe

  2. #13142
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar squadracorse
    Dołączył
    12 2013
    Mieszka w
    Nowy Tomyśl / Poznań
    Auto
    JEST: MiTO1.4 95KM, 156GTA, JEEP COMMANDER. BYŁA: 156 1.9jtd, 159 2.4JTDM , 159 2.4Ti. 159 1.9jts
    Postów
    613

    Domyślnie

    Cytat Napisał aadi Zobacz post
    Na ile wyceniacie moją AR?
    A gdzie ją można zobaczyć? Ja wołałbym za swoją 30tys. Mechanika jest na tip top.Full opcja.Bez Q4 i hill holdera.
    ,,w życiu pokochalem kobietę i alfe, ujmują za serce i potrafią zrujnować domowy budżet"[/COLOR]



  3. #13143
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    159 2,4 210
    Postów
    589

    Domyślnie

    A rocznik ? Tylko rok produkcji a nie data rozpoczęcia gwarancji ;-) Ja za swoją dałem 27-28 ale uważam że poprawki które wprowadziłem do niej raczej podnoszą jej wartość z miesiąca na miesiąc niż obniżają. Tyle, że ja nie sprzedaje jeszcze. Może za kilka lat jak Gulia będzie w dostępnej cenie a ja jednak nie kupię chałupy.

  4. #13144
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    alfa 159
    Postów
    1

    Domyślnie Kupno 159

    Witam drodzy forumowicze. Planuje kupic alfe 159, mam w okolicy do kupienia właśnie taki egzemplarz, rozmawiałem ze sprzedającym. Powiedział mi w rozmowie telefonicznej , że do zrobienia jest prawdopodobnie łożysko przy kielichach, ma to się objawiać przy skręceniu autem, moje pytanie brzmi, czy ewentualna naprawa tego jest droga?. Z góry mówię, że jestem kompletnym laikiem, pozdrawiam.

  5. #13145
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDM 200KM
    Postów
    52

    Domyślnie

    Poniżej jest link do niej, oczywiście podaje rok produkcji a nie rozpoczęcia gwarancji, rejestracji czy czegoś tam:

    http://otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-...-ID6ylR9Z.html

    Dziś rano wstałem i doszedłem do wniosku, że muszę ją sprzedać skoro innego rozwiązania nie znalazłem. Jak na razie to niby chciałem ale z nastawieniem żeby lepiej jej nikt nie kupił Na AR przyjdzie jeszcze czas jak nowy ładny garaż dla niej wybuduję


    Cytat Napisał hideto Zobacz post
    A rocznik ? Tylko rok produkcji a nie data rozpoczęcia gwarancji ;-) Ja za swoją dałem 27-28 ale uważam że poprawki które wprowadziłem do niej raczej podnoszą jej wartość z miesiąca na miesiąc niż obniżają. Tyle, że ja nie sprzedaje jeszcze. Może za kilka lat jak Gulia będzie w dostępnej cenie a ja jednak nie kupię chałupy.
    Doskonale Cię rozumie, ja także nie zakładałem sprzedaży mojej przez najbliższe 2-3 lata, bo mniej więcej co tyle zaczynam się rozglądać za czymś nowym. U mnie to trochę sytuacja mnie zmusiła, budowę domu chciałem rozpoczynać w przyszłym roku. Jednak kiedy żona mnie uświadomiła, że wcześniej to musimy jeszcze wózek dla dziecka poszukać to uznałem, że szkoda czasu, nie ma na co czekać P.S. Za chwile jej aut też wystawiam, jak solidarnie to solidarnie hahaha

  6. #13146
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    Ostrów Wlkp
    Auto
    black 159 1.9 JTD 16V 150KM
    Postów
    60

    Domyślnie

    Cytat Napisał squadracorse Zobacz post
    Widzę, że wierzysz w dobroć sprzedawcy
    Ale spoko najlepiej przekonać się na własnej skórze.
    hey to nie moje auto nie znam sprzedawcy ale wiem jak boli przejechać sie 150-200km i zobaczyć złom i taką własnie kiedys miałem wycieczke do Poznania , 6h stracone i ponad 100zł na paliwo ,dlatego zaproponowałem ze moge komuś taka przysługe zrobić ,sam mam czarnego sedana tez ten sam motor , auto jest idealnie utrzymane w srodku , wszystko wymieniam na czas i mam porównanie jak takie auto powinno sie prowadzić i jak zdrowy silnik jezdzi , wiem ze cena dość niska jak na TI ale wszystko zalezy od stanu auta jeśli cena spodowowana np kiepskim stanem lakieru , duzo rys to mozna latwo przekalkulować czy sie opłaca. narazie sie do goscia nie moge dodzwonić wiec nie obiecuje ze dziś tam podejde

  7. #13147
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar squadracorse
    Dołączył
    12 2013
    Mieszka w
    Nowy Tomyśl / Poznań
    Auto
    JEST: MiTO1.4 95KM, 156GTA, JEEP COMMANDER. BYŁA: 156 1.9jtd, 159 2.4JTDM , 159 2.4Ti. 159 1.9jts
    Postów
    613

    Domyślnie

    Moze auta nie ma w kraju i próba wyłudzenia zaliczki
    ,,w życiu pokochalem kobietę i alfe, ujmują za serce i potrafią zrujnować domowy budżet"[/COLOR]



  8. #13148
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,772

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pieczar Zobacz post
    że do zrobienia jest prawdopodobnie łożysko przy kielichach
    Amortyzatora?
    To bzdura, w 159 amortyzatory nie są skrętne. Ew. poduszka amortyzatora.
    Jeśli łożysko z piastą to ok 350 zł.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  9. #13149
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar czarna911
    Dołączył
    11 2015
    Mieszka w
    Krosno
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 1,9
    Postów
    31

    Domyślnie

    Witam niestety nie mogę zamieścić ogłoszenia w dziale sprzedaż więc wrzucam tutaj link. Sprzedam moją Alfę SW 159 kolor czarny, 160 KM 1,9 JTS 2006 rok. Alfa sprowadzona w 2014 roku z Niemiec kupiona od pierwszego właściciela . Doinwestowana zrobione sprzęgło kompletne , koło dwumasowe , elektrozawory ,łożysko i olej w skrzyni biegów, rozrząd , klocki przód i tył (posiadam faktury) . Olej wymieniany na czas

    http://allegro.pl/show_item.php?item=6175326023#thumb/1
    Ostatnio edytowane przez czarna911 ; 06-05-2016 o 14:52

  10. #13150
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2016
    Auto
    Szukam
    Postów
    22

    Domyślnie

    Panowie, czy te nieszczęsne szpilki przy kolektorze wydechowym nagminnie padają? Bo nie ukrywam że jeżeli zakupie alfę 159 z tym silnikiem, to pakiet startowy jaki wleci to usuniecie klap, egr, dpf i czy warto przy okazji profilaktycznie zrobić te szpilki?

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez dycha w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 20:41
  2. [brera] Pomoc przy zakupie Brery
    Utworzone przez orishas555 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 22:32
  3. Pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez paweldante w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 10:27
  4. [Brera] Pomoc przy zakupie AR Brera
    Utworzone przez kamilbrera w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 08:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory