Strona 140 z 152 PierwszyPierwszy ... 4090130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,391 do 1,400 z 1513

Temat: Prośby o oględziny aut z regionu

  1. #1391
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Będzin
    Auto
    były Alfa Romeo 156 2.5 V6, 1.6 TS
    Postów
    181

    Domyślnie

    http://otomoto.pl/oferta/ford-focus-...-ID6y8GtZ.html - czy znalazłby się pomocny Alfaholik z okolic Zawiercia, który mógłby mi obejrzeć autko? Sam jestem z Będzina, ale obecnie mieszkam w Warszawie. Obiecuję się odwdzięczyć za fatygę - na pewno się dogadamy. 601-074-335
    Blog motoryzacyjny - Zapraszam, coś o alfach też się znajdzie

    Darmowy katalog stron

  2. #1392
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Strange
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Wolbrom
    Auto
    159 SW 1.9 JTDm 16v
    Postów
    51

    Domyślnie

    Poszukuję osoby, która pomoże mi w wyszukaniu, oględzinach samochodu. Szukamy 159 1.9 JTDm 150km SW ewentualnie sedan. Rejon to śląsk, małopolska.

    Mam już jedną upatrzoną w śląskim, ale potrzebuje kogoś kto ze mną podjedzie, obejrzymy, obadamy podpowie czy warta jest tej ceny, jak technicznie, czy silnik nie kuleje itp. itd. Są to okolice Będzina, Dąbrowy Górniczej.

    Więcej informacji na prywatnej wiadomości


  3. #1393
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2016
    Auto
    147 JTD 1.9 8v 115 KM
    Postów
    5

    Domyślnie Prośba o opinie/pomoc w oględzinach

    Witam,

    Jestem nowym forumowiczem. Poszukuję 147 JTD 1.9, najlepiej 140KM do 10,000zł
    W Mikołowie znalazłem poniższy model.

    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-147-ID6yjnGB.html

    Jest tu może ktoś kto był oglądać już to auto i mógłby powiedzieć co o nim sądzi ? Ewentualnie co myślicie na temat tej oferty.
    Z rozmowy tel wynika, że auto sprowadzone z Niemiec kilka lat temu od brata Mechanika. Na bieżąco wszystko wymieniane. Sprzedają, bo mają już inne i to nie jest potrzebne. Wymaga poprawek lakierniczych jak widać na zdjęciach.
    Co sądzicie ?
    Jestem z Krakowa i planuję jechać i oglądać w weekend ze znajomym. Jeśli ktoś jest z okolic i mógłby pomóc w oględzinach to byłbym bardzo wdzięczny. Oczywiście to wynagrodzę.

  4. #1394
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Viper
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Małopolska
    Auto
    Była 159, jest GT.
    Postów
    75

    Domyślnie

    Witam. Przymierzam się do kupna gt z V6. Obecnie przebywam za granicą i tylko ojciec z bratem mogą jechać ją oglądnąć a nie znają się na tym silniku kompletnie. Także pytanie, czy ktośz okolicy dałby rade rzucić na nią okiem?

    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-gt-ID6ycNGR.html

  5. #1395
    Użytkownik Rowerzysta Avatar rustupl
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    156 2.4 '03
    Postów
    298

    Domyślnie

    [MENTION=49789]Viper[/MENTION] niestety nie znam się na v6 w alfie, ale jeśli chcesz, mogę podjechać jakoś w przeciągu tygodnia ocenić ogólny stan (blacharka / zawieszenie / itp).
    Być może, ktoś by się dołączył z Bytomia na oględziny, bo fura wypasiona :-) A i więcej info wtedy by się pewnie znalazło ;-)

  6. #1396
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Viper
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Małopolska
    Auto
    Była 159, jest GT.
    Postów
    75

    Domyślnie

    Cytat Napisał rustupl Zobacz post
    [MENTION=49789]Viper[/MENTION] niestety nie znam się na v6 w alfie, ale jeśli chcesz, mogę podjechać jakoś w przeciągu tygodnia ocenić ogólny stan (blacharka / zawieszenie / itp).
    Być może, ktoś by się dołączył z Bytomia na oględziny, bo fura wypasiona :-) A i więcej info wtedy by się pewnie znalazło ;-)
    Byłoby super Zależy mi na dobrej bazie, bo prawdopodobnie w zakupionej alfie zajdzie sporo zmian. Zeby nie było zalane, bite tak, że konstrukcja samochodu była pokrzywiona, żeby ruda się do niej nie dobrała za bardzo, no i silnik, czy się tam nie leje z niego.
    Nawet lepiej dla mnie jakby był dosyć sporo porysowany lakier, bo cenę można zbić, a samochód chciałbym malować na biało lub rosso (choć kto wie, może Blu digione).
    Wyposażenie faktycznie bogate, czerwona skórka, ksenony, bose. No, no, mogło by być ciekawie.
    Także jeśli tylko dasz radę, masz czas i chęci to byłbym wdzięczny

  7. #1397
    Użytkownik Świeżak Avatar Bąku
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    SZA
    Auto
    GT 1,9 JTD - była, 159 SW ti 2,4 jest
    Postów
    176

    Domyślnie

    tak się złożyło że znam trochę to auto, mocno zadbane i doinwestowane... czytaj cena podlega niewielkiej negocjacji.
    Ostatnio edytowane przez Bąku ; 25-04-2016 o 16:47

  8. #1398
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Viper
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Małopolska
    Auto
    Była 159, jest GT.
    Postów
    75

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bąku Zobacz post
    tak się złożyło że znam trochę to auto, mocno zadbane i doinwestowane... czytaj cena podlega niewielkiej negocjacji.
    Jeśli stan samochodu jest w dobrym stanie, to na pewno nie będę rzucał jakimiś śmiesznymi cenami, tylko zapłacę po uzgodnieniu tyle ile chce właściciel

  9. #1399
    Użytkownik Świeżak Avatar Bąku
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    SZA
    Auto
    GT 1,9 JTD - była, 159 SW ti 2,4 jest
    Postów
    176

    Domyślnie

    w czym mogę pomóc - ta alfa czasami jest w Zawierciu, dodatkowo koleś którego odwiedza zaraził mnie wirusem alfa

  10. #1400
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Viper
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Małopolska
    Auto
    Była 159, jest GT.
    Postów
    75

    Domyślnie

    Wiesz coś może o tej alfie więcej? Ja wiem, że tam ze zderzakiem była przygoda i teraz blachą od spodu jest chwycony, ale to najwyżej się wymieni cały zderzak, bo prawdopodobnie też zaczepy jakieś się urwały bo odstaje. Podobno wydech z przodu i środkowy zmieniony, widzę że kierownica obszyta na nowo skóra. Może coś o podłodze wiesz, czy podwozie się dobrze trzyma i jak silnik chodzi, czy coś się z niego nie leje. Nie.wiem czy przyglądałes się z bliska tej alfie. A może kolega, którego odwiedza coś opowiadał o niej?

Podobne wątki

  1. Prośba o oględziny aut z regionu
    Utworzone przez Superjahu007 w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 984
    Ostatni post / autor: 22-11-2023, 20:08
  2. Prośba o oględziny z naszego regionu
    Utworzone przez woj222 w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 168
    Ostatni post / autor: 08-11-2023, 09:34
  3. Prośby o oględziny aut z regionu.
    Utworzone przez Igorrodz w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 110
    Ostatni post / autor: 16-04-2023, 11:13
  4. Prośby o OGLĘDZINY aut z naszego regionu - TU WPISYWAĆ! -
    Utworzone przez bobryt w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 495
    Ostatni post / autor: 09-05-2018, 12:53
  5. Prośby o oględziny samochodów z regionu
    Utworzone przez fr33 w dziale Emigranci
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-08-2017, 17:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory