Strona 17 z 204 PierwszyPierwszy ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 2036

Temat: [MiTo/Giulietta] porady przy zakupie aut nowych

  1. #161
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    01-486 Warsaw PL / 95014 Cupertino CA
    Auto
    Dające Radość z Jazdy
    Postów
    628

    Domyślnie

    Cytat Napisał dwilk Zobacz post
    No wiec tak:
    miasto, srednie dziury jest w miare. Trzeba uwazac podczas parkowania, to felga wystaje poza obrys opony, wiec mozna zaliczyc kraweznik.

    trasa: no i tu jest maly problem, do tej pory zalatwilem 2 opony + obie przednie felgi, jedna ma zalatwiony rant (do naprawienia) druga byl prostowana po najechaniu na jakies g***no pozostawione po robotach drogowych.

    Bardzo, ale to bardzo bym sie zastanowil nad ponownym wybraniem takiego kompletu na zime. Po prostu zal patrzec i sluchac odglosow pracy zawieszenia.

    Obecnie moja jazda wyglada jak gra w NFS, cala trase 110% skupienia i wypatrywania przeszkod na drodze - a to chyba nie o to chodzi.

    Jesli wiec czesto podrozujesz w trasie to odradzam.

    Wszystkie moje uwagi tycza sie zimy, oczywiscie na lato nie ma nic piekniejszego niz 18" z Pirelli P ZERO

    To jest troche jak z noszeniem szpilek - chesz byc piekna, musisz cierpiec, a przynajmniej uwazac - to nie trampki

    ---------- Post dodany o godzinie 17:46 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 17:36 ----------



    wlasnie poszukalem i znalazlem, nie jest to mega okazja, ale 2/3 ceny sklepowej:
    http://allegro.pl/show_item.php?item=1395795375
    Dzieki za odpowiedz - u mnie to miasto (stolica i okolice w 90%) Trasa 2 razy do roku - i z przyzwyczajenia wybieram lepsze trasy. Natomiast własnie szkoda mi zawieszenia nawet w lecie (a praktycznie na wiosnę będę odbierał).

  2. #162
    dwilk
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał tygrysio Zobacz post
    Dzieki za odpowiedz - u mnie to miasto (stolica i okolice w 90%) Trasa 2 razy do roku - i z przyzwyczajenia wybieram lepsze trasy. Natomiast własnie szkoda mi zawieszenia nawet w lecie (a praktycznie na wiosnę będę odbierał).
    eee, to dasz rade - zrobilem sobie liste drog w stolicy, po ktorych sie nie poruszam. Wczoraj dodalem zjazd z Galerii Mokotow z najwyzszego pietra. Bede parkowal do "Pieska" wlacznie

  3. #163
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    01-486 Warsaw PL / 95014 Cupertino CA
    Auto
    Dające Radość z Jazdy
    Postów
    628

    Domyślnie

    Cytat Napisał dwilk Zobacz post
    eee, to dasz rade - zrobilem sobie liste drog w stolicy, po ktorych sie nie poruszam. Wczoraj dodalem zjazd z Galerii Mokotow z najwyzszego pietra. Bede parkowal do "Pieska" wlacznie
    Ależ ja za każdym autem parkuję na pieska - nigdy obok (wiesz ze to w centrum stolicy nie łatwe) .... odkad poprzednio pierwszego dnia po odebraniu z salonu miałem wgniota od czyjejś listwy którego mi magik wyciągał ... zresztą mogę człwowieka polecić
    Ostatnio edytowane przez tygrysio ; 30-01-2011 o 19:38

  4. #164
    Użytkownik Znawca Avatar lechtak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Mito TCT 135 KM / Giulia Veloce Pakiet Q
    Postów
    1,143

    Domyślnie

    Cytat Napisał dwilk Zobacz post

    ---------- Post dodany o godzinie 17:46 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 17:36 ----------



    wlasnie poszukalem i znalazlem, nie jest to mega okazja, ale 2/3 ceny sklepowej:
    http://allegro.pl/show_item.php?item=1395795375
    Ale ta felga nie pasuje 5x108 Giulietta ma 5x 110 ET 41 lub 40,5 Ten koleś ma jeszcze kilka ciekawych modeli felg.

  5. #165
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    01 2011
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    119

    Domyślnie

    Czy ktos z was ma navi szeroko pasmowe, ktore jest w opcji za ponad 6 tys zl???

    Zastanawiam sie nad tym do Julki, bo chwila moment bede zamawial samochod...

    Czy ktos z was uzywa i moze cos napisac o tym urzadzeniu, czy warte tej kasy, co ma ciekawego w srodku, do czego oprocz nawigowania moze sie przydac itd.

  6. #166
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Ma jeden zasadniczy minus - kiedy gada, przerywa muzykę i na razie nic na to nie można poradzić. Zastanów się, czy lepiej nie zainwestować w MyPort do TomToma...
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  7. #167
    mugler
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arekkk Zobacz post
    Czy ktos z was ma navi szeroko pasmowe, ktore jest w opcji za ponad 6 tys zl???

    Zastanawiam sie nad tym do Julki, bo chwila moment bede zamawial samochod...

    Czy ktos z was uzywa i moze cos napisac o tym urzadzeniu, czy warte tej kasy, co ma ciekawego w srodku, do czego oprocz nawigowania moze sie przydac itd.
    Koszt tej nawigacji nie jest wygórowany, ale już jej dokładność i procentowe pokrycie siatki dróg nie wypada zbyt dobrze. Rozmawiałem z kilkoma sprzedawcami AF, Dwóch odradzało fabryczną nawigację, głównie ze względu na przeciętną dokładność map i drogie aktualizacje (około 1000 zł) - a przy tempie budowy nowych dróg z aktualizacjami trzeba się liczyć. Sprzedawcy polecają za to interfejs do TomTom'a w połączeniu z blue&me.
    Z tym, że akurat bajer z wyjeżdżanym fabrycznym ekranem robi większe wrażenie! Oprócz standardowej funkcji navi obsługuje także informacje z systemu audio, pozwala zarządzać połączeniami telefonicznymi i wyświetla parametry systemu D.N.A.
    Ostatnio edytowane przez mugler ; 31-01-2011 o 22:39

  8. #168
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar milleniusz
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    387

    Domyślnie

    Cytat Napisał mugler Zobacz post
    Koszt tej nawigacji nie jest wygórowany, ale już jej dokładność i procentowe pokrycie siatki dróg nie wypada zbyt dobrze.
    6 tysięcy za coś co nie spełnia swojej funkcji, co przyznajesz w drugiej części zdania, to niewygórowany koszt? W porównaniu do ofert niezależnych producentów, które są kilkukrotnie niższe i lepiej działają? Ciekawa logika.

  9. #169
    mugler
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał milleniusz Zobacz post
    6 tysięcy za coś co nie spełnia swojej funkcji, co przyznajesz w drugiej części zdania, to niewygórowany koszt? W porównaniu do ofert niezależnych producentów, które są kilkukrotnie niższe i lepiej działają? Ciekawa logika.
    Może mamy po prostu nieco inne doświadczenia. Nawigacja Professional w BMW serii 1 kosztuje 11 tysięcy , więc 6 tysięcy wydaje mi się kwotą do zaakceptowania w samochodzie segmentu premium, jakim Giulietta podobno jest

  10. #170
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    To ja wolę Blue&Me + MyPort + TomTom za jakieś 2.500 dające podobną funkcjonalność z dużo łatwiejszą aktualizacją.
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

Podobne wątki

  1. Potrzebuje porady przy zakupie AR 159 Q4
    Utworzone przez janwar w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-03-2014, 11:10
  2. Porady przy zakupie
    Utworzone przez assasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-12-2011, 16:55
  3. Porady przy zakupie
    Utworzone przez assasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-12-2011, 19:50
  4. [159] Porady przy zakupie
    Utworzone przez jjokocha w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-01-2011, 19:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory