Temat: Pomoc przy zakupie AR159 / Brera

  1. #17521
    Annatar
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał AmokK Zobacz post
    Od dłuższego czasu poszukuje AR159 w 1.8MPI pod maską i wpadła mi taka oto biała alfa. Możecie coś powiedzieć na jej temat ? otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-alfa-romeo-159-1-8-benzyna-gaz-ID6Dlp0Z.html
    [MENTION=82987]AmokK[/MENTION] Na grupach na FB ludzie też o nią pytają. Generalnie już na pierwszym zdjęciu widać, że była jakoś kombinowana, bo zderzak jest od Brery. Jest co prawda napisane, że "Więcej pytań udzielę telefonicznie", ale myślę, że jak zapytasz o VIN i rozkodujesz (jest tu np. temat na forum, pomaga jeden kolega), to dostaniesz też odpowiedź na najważniejsze pytania ;-)

  2. #17522
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,067

    Domyślnie

    Cytat Napisał AmokK Zobacz post
    Od dłuższego czasu poszukuje AR159 w 1.8MPI pod maską i wpadła mi taka oto biała alfa. Możecie coś powiedzieć na jej temat ? otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-alfa-romeo-159-1-8-benzyna-gaz-ID6Dlp0Z.html
    Gościła już u nas kiedyś: https://www.forum.alfaholicy.org/mal...egionu_-2.html
    ZAR93900007275501 szkody do weryfikacji
    Sprawdzanie przebiegów i historii serwisowych ASO "24h/7 dni" m.in. Alfa, Fiat, Lancia

  3. #17523
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Alfa 159 Sw 1.9 150km
    Postów
    5

    Domyślnie

    Witam . A co sądzicie o tej. Jestem z pod Warszawy i kawałek mam zeby ja obejrzeć.

    Otomoto 6076330251

    Z góry dzięki
    Z góry dzięki

  4. #17524
    Annatar
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bieniek Zobacz post
    Witam . A co sądzicie o tej. Jestem z pod Warszawy i kawałek mam zeby ja obejrzeć.

    Otomoto 6076330251

    Z góry dzięki
    Z góry dzięki
    Na oko laika jakoś dziwnie jest spasowana klapa bagażnika. Jest napisane, że zawsze rzetelnie opisuje, przedstawia i że samochód mechanicznie jest w takim stanie jak wizualnie, czego jednak nie sposób ocenić nawet na oko, bo nie ma żadnego zdjęcia podwozia ani komory silnika Od razu sobie myślę, że to na zasadzie: kogoś skuszę (mnóstwo zdjęć pokazujących jaki to samochód nie jest piękny i zadbany), a jak już przyjdzie, to nawet jak wyjdzie, że pół zawieszenia do wymiany, skrzynia wyje, sprzęgło nie łapie, a w silniku coś kapie, to się jakoś wciśnie z obniżką ceny grając na emocjach i podsycając argument "skoro już przyjechałeś, to weź".

  5. #17525
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,067

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bieniek Zobacz post
    Witam . A co sądzicie o tej. Jestem z pod Warszawy i kawałek mam zeby ja obejrzeć.

    Otomoto 6076330251

    Z góry dzięki
    Z góry dzięki
    Ustal holenderskie tablice.
    Sprawdzanie przebiegów i historii serwisowych ASO "24h/7 dni" m.in. Alfa, Fiat, Lancia

  6. #17526
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2020
    Auto
    BRERA
    Postów
    2

    Domyślnie

    Cześć,
    przestrzegam przed sprzedawcą/handlarzem z Warszawy. Sprzedaję Brerę 3.2. Więcej w stolicy ich nie sprzedają.
    Miał duże obiekcje aby podać mi numer Vin, dodatkowo zagroził, iż jak go gdziekolwiek udostępnię to pójdzie z tym do sądu. Ok, przyjąłem na miękko.
    Jednak problem okazał się bardziej złożony, zapłaciłem firmie autotesto aby ktoś od nich podjechał i obejrzał auto. Sprzedawca odmówił oględzin. Stwierdził, iż żaden pseudoekspert nie będzie mu oglądał auta, a samochodu mi nie sprzeda. Tym samym nie jestem w stanie stwierdzić w jakiej kondycji jest auto, za to mam dość dobrą opinie o handlarzu.

    Jakby ktoś miał ładną Brerę 3.2 na sprzedaż to proszę o informacje.
    Pozdrawiam

  7. #17527
    Annatar
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Saez Zobacz post
    Cześć,
    przestrzegam przed sprzedawcą/handlarzem z Warszawy. Sprzedaję Brerę 3.2. Więcej w stolicy ich nie sprzedają.
    Miał duże obiekcje aby podać mi numer Vin, dodatkowo zagroził, iż jak go gdziekolwiek udostępnię to pójdzie z tym do sądu. Ok, przyjąłem na miękko.
    Jednak problem okazał się bardziej złożony, zapłaciłem firmie autotesto aby ktoś od nich podjechał i obejrzał auto. Sprzedawca odmówił oględzin. Stwierdził, iż żaden pseudoekspert nie będzie mu oglądał auta, a samochodu mi nie sprzeda. Tym samym nie jestem w stanie stwierdzić w jakiej kondycji jest auto, za to mam dość dobrą opinie o handlarzu.

    Jakby ktoś miał ładną Brerę 3.2 na sprzedaż to proszę o informacje.
    Pozdrawiam
    Ciekawe, bo ma 2 ogłoszenia na ten sam samochód.

  8. #17528
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Lukas-182
    Dołączył
    07 2011
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 2.0JTDm 552k DuckPower
    Postów
    464

    Domyślnie

    Cytat Napisał Saez Zobacz post
    Cześć,
    przestrzegam przed sprzedawcą/handlarzem z Warszawy. Sprzedaję Brerę 3.2. Więcej w stolicy ich nie sprzedają.
    Miał duże obiekcje aby podać mi numer Vin, dodatkowo zagroził, iż jak go gdziekolwiek udostępnię to pójdzie z tym do sądu. Ok, przyjąłem na miękko.
    Jednak problem okazał się bardziej złożony, zapłaciłem firmie autotesto aby ktoś od nich podjechał i obejrzał auto. Sprzedawca odmówił oględzin. Stwierdził, iż żaden pseudoekspert nie będzie mu oglądał auta, a samochodu mi nie sprzeda. Tym samym nie jestem w stanie stwierdzić w jakiej kondycji jest auto, za to mam dość dobrą opinie o handlarzu.

    Jakby ktoś miał ładną Brerę 3.2 na sprzedaż to proszę o informacje.
    Pozdrawiam
    Jego zachowanie mówi wszystko - ten co nie ma nić do ukrycia w życiu by problemów nie robił Autotesto w cenie pakietu robi chyba trzy podejścia do sprawdzenia autka, w sensie mamy trzy próby więc kasa nie przepadła

  9. #17529
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2020
    Auto
    Wkrótce 159 lub Giulietta
    Postów
    4

    Domyślnie

    Witam,
    zamierzam zakupić 159tkę [ w grę wchodzi także starsza Giulietta]. Ograniczyłem swój wybór do 1,75 TBI.
    Co sądzicie o tym egzemplarzu ? VIN: ZAR93900007273217

    Aktualnie ogłoszenie na otomoto, komis we Wrocławiu.

    Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez zakar ; 12-10-2020 o 21:14

  10. #17530
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    Poszukiwanie 159
    Postów
    5

    Domyślnie

    To i ja spytam o ocene pewnego auta...







    widzialem jeszcze taka na mobile.de czarna z pompa wysokiego cisnienia bylo cos nie tak :/
    Ostatnio edytowane przez alfomania ; 13-10-2020 o 00:23

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez dycha w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 20:41
  2. [brera] Pomoc przy zakupie Brery
    Utworzone przez orishas555 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 22:32
  3. Pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez paweldante w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 10:27
  4. [Brera] Pomoc przy zakupie AR Brera
    Utworzone przez kamilbrera w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 08:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory