Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 86

Temat: Alfa GT

  1. #11
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    miasto swietej wiezy
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    143

    Domyślnie

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-gt-jtd-...C31828740.html
    uwaga kolejna mina!!! zeby zaoszczedzic drogi innym, wystarczy ze juz ja sie w weekend najezdzilem
    18 calowe felgi w tragicznym stanie opony lyse prawie druty wystaja lampa od strony kierowcy z woda w srodku lakier na zderzaku popekany
    prog od strony pasazera zgiety
    korozji niewiele w srodku ladna skora w bardzo dobrym stanie
    czuc stechlizna i paierosami w aucie
    silnik z zapoceniami i co zwrocilo moja uwage to kable od instalacji elektrycznej wziete chyba z lampek choinkowych bo jakies takie dziwne nie orginalne te kable owiniete jakas kolorowa izolacja nie wiem o co kaman ale niezle druciarstwo ktos uskutecznil

    - - - Updated - - -

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-gt-1-9-...C32092099.html
    bylem widzialem a teraz Wam opowiem wiec zasiadzcie wygodnie w fotelu i sluchajcie
    auto ma bardzo ladny kolor
    mimo ze nie stoi na ulumach tylko na blaszankach z kolpakami to pierwsze wrazenie robi bardzo pozytywne
    ale tylko pierwsze
    nie mialem miernika lakieru ale nawet laik zauwazy ze z prawa strona a szegolnie blotnik ktory jest okropnie zrobiny byla naprawiana
    szyba od strony kierowcy zyje wlasnym zyciem i otwiera sie jak chce opuszcza sie ile chce i zadko kiedy sie domyka do konca
    przebieg mozecie wlozyc miedzy bajki
    siedzenia mocno wysiedziane fotel kierowcy sie kolysze
    skora nie jest nigdzie rozerwana szwy trzymaja ale skora jest spekana i w kiepskim stanie
    obudowa kolumny kierownycy slabo srecona koleboce sie i jeszcze srubka mi wypadla jak ruszylem zeby dopasowac w odpowiedniej plaszcyznie
    ten element tapicerki ktory znajduje sie pod kolumna kierownicy przykrecony na jedna srubke
    wsadzilem reke pod wycieraczke i mokro
    albo prali i nie wysuszyli dokladnie albo bella nabiera wody
    wczolgalem sie pod auto i zobaczylem brazowy kolor ktory byl wszedzie
    korozja wszechobecna
    ksiazka serwisowa auta jest owszem ale brak w niej wpisow nie ma ani jednego
    a na koniec hit dnia
    jazda probna
    zostaniesz przewieziony przez wlasciciela komisu
    sam nie siadziesz za kierownica i nie masz mozliwosci przejechania chocby metra

    - - - Updated - - -

    to tyle jesli chodzi o moje weekendowe ogladanie aut

  2. #12
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    02 2014
    Auto
    Lancia Delta 1.9 TwinTurbo Multijet Alfa Romeo 147 1.9 16V JTDM-jet Black Line
    Postów
    3

    Domyślnie

    Wielkie dzięki za dokładniejsze info co do tej GT z Alwerni, bo miałem dzisiaj z rana właśnie jechać, a z warszawy to bym kawałek się niepotrzebnie przejechał.
    Przedwczoraj wracałem z Koszalina i z czystej ciekawości (na wiele nie liczyłem) zajechałem zobaczyć:
    http://allegro.pl/alfa-gt-i3956653137.html
    co tu dużo mówić, kolejna Alfa do skreślenia z listy potencjalnych samochodów do kupienia.

  3. #13
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    miasto swietej wiezy
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    143

    Domyślnie

    juz na zdjeciach wyglada kiepsko a ten polko parapet z tylu zwany spojlerem to juz wogole niezly festyn
    wies tanczy i spiewa masakra
    byls w koszalinie trzeba bylo sprawdzic te
    http://otomoto.pl/alfa-romeo-gt-1-9-...C32149983.html

    - - - Updated - - -

    moj brat ogladal na moja prosbe to
    http://otomoto.pl/alfa-romeo-gt-alfa-gt-150kmstan-bdb-C30445395.html

    kazda opona inna inny producent inny bieznik i nawet inna szerokosc
    oczywiscie opony lyse
    a stan samochodu taki sam jak opon
    komentarz zbedny
    kolejne ogloszenie mozna wykreslic
    i szukamy dalej

  4. #14
    Użytkownik Fachowiec Avatar szerszeń
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Astroserati | 407 coupe | Quattroporte
    Postów
    2,613

    Domyślnie

    Cytat Napisał SzalonaProstata Zobacz post
    Wielkie dzięki za dokładniejsze info co do tej GT z Alwerni, bo miałem dzisiaj z rana właśnie jechać, a z warszawy to bym kawałek się niepotrzebnie przejechał.
    Przedwczoraj wracałem z Koszalina i z czystej ciekawości (na wiele nie liczyłem) zajechałem zobaczyć:
    http://allegro.pl/alfa-gt-i3956653137.html
    co tu dużo mówić, kolejna Alfa do skreślenia z listy potencjalnych samochodów do kupienia.
    No za 13 tys. to chyba cudów się nie spodziewałeś?
    Było: 166 2.4JTD x5, 166 2.0TS x3, 166 3.0 V6 x2, 166 3.0 V6 Sportronic x2, 166 2.5 V6, 156 2.4JTD x3, 156 2.4JTD SW, 156 2.5 V6 x2, 156 1.9JTD, Kappa Coupe 2.0T

  5. #15
    Użytkownik Romeo Avatar Greciu
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    Maserati Quattroporte
    Postów
    659

    Domyślnie

    Jak napisał szerszeń - czy uważacie że w przedziale 13-19tys.zł znajdziecie cudowną GT ?? z rocznika 2004-5r.
    Jest:
    Maserati Quattroporte V

    Były:
    AR Spider 916 / Maserati Quattroporte V / Maserati 3200 GTA / AR 159 SW JTDm / AR 156 GTA / AR 159 SW 1,9 JTDm / AR GTV 3,0 V6 24V / AR 147 1,6 TS / AR 166 2,4 JTD / AR 156 SW 1,9 JTD / Lancia Lybra SW 1,9 JTD

  6. #16
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    no ba - mało tego , opony zimowe 17" mają być nówki ( jak u mnie ) , opony letnie mają być max dwa sezony ( jak u mnie )
    cała zawiecha ma być porobiona ( jak u mnie ) , sprzęgło ma być zrobione ( jak u mnie ) , dwumas też ( jak u mnie ) , dolot ze stali ( jak u mnie )
    front IC ( jak u mnie ) , hamulce kpl brembo ( jak u mnie )kurde , oleje filtry ( jak u mnie )
    kurde --- poducha/y na silniku do zrobienia - plan III/IV
    echhh - złoma mom

    nie oddam








  7. #17
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    miasto swietej wiezy
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    143

    Domyślnie

    dobra rozbije skarbonke i dam 20tys

  8. #18
    Użytkownik Znawca Avatar szkodnik
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Radom,okolice
    Auto
    była 156:)jest GT Q2
    Postów
    1,551

    Domyślnie

    Cytat Napisał bocian Zobacz post
    no ba - mało tego , opony zimowe 17" mają być nówki ( jak u mnie ) , opony letnie mają być max dwa sezony ( jak u mnie )
    cała zawiecha ma być porobiona ( jak u mnie ) , sprzęgło ma być zrobione ( jak u mnie ) , dwumas też ( jak u mnie ) , dolot ze stali ( jak u mnie )
    front IC ( jak u mnie ) , hamulce kpl brembo ( jak u mnie )kurde , oleje filtry ( jak u mnie )
    kurde --- poducha/y na silniku do zrobienia - plan III/IV
    echhh - złoma mom

    nie oddam
    bocian raz sprzedaje a raz nie)

  9. #19
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    miasto swietej wiezy
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    143

    Domyślnie

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-gt-jtd-...C32164077.html
    ta niestety nie kosztuje ponad 20 wiec pewnie tez uwazacie ze to zlom ?

  10. #20
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Auto
    Alfa 146 1.6 Boxer, GT 1.9 jtd
    Postów
    339

    Domyślnie

    To tylko ogłoszenie. Pojedziesz to się dowiesz. Wszedłem tak na szybko na autoscout i GT z przebiegiem do 175k w dieslu trzeba dać 4000Euro - to na nasze jakieś 16500zł (najtańsze oferty). Policz sobie opłaty celno-skarbowe i inne duperele. Dolicz prowizję dla sprowadzającego (myślę, że około 2k trzeba by dać), paliwo, kasę za odpicowanie na sprzedaż itd.

    Moim zdaniem lepiej poszukać ofert z Polski- od właściciela, ale Ty sam zdecydujesz. Zapytaj też szerszenia ile mniej/więcej trzeba dać za sprowadzenie GT w dobrym stanie (on bierze "grosze" w stosunku do ceny za swoje usługi a mimo to sprowadzane samochody w DOBRYM stanie kosztują dużo więcej niż myślisz).

    Powodzenia Kupno tego auta jest trudną sprawą

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory