Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Temat: Diesel do 5000zł !! Czy to możliwe ?

  1. #11
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Płock - Sierpc
    Auto
    Alfa Romeo 1.8 Twin Spark 144KM 1998r Sedan
    Postów
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał ishan Zobacz post
    problem to rdza, trzeba dobrze sprawdzic progi, nadkola i podloge
    Generalnie to problem każdego auta, jeśli właściciel nie dbał o samochód. Wiadomo że znaczenie też mają same blachy czy ma ocynk czy w fabryce dobrze go zabezpieczyli itd ale no nie ma co sie oszukiwać, każde auto zostanie pożarte przez korozje jeżeli się o nie nie dba.

    Vektra no powiem szczerze że nie przyglądałem się jej z racji że to jest tak popularny samochód, że gdzie sie nie obejrze tam jedzie Vektra, ale no fakt ta popularność przekłada sie myśle na ceny części zamiennych. To jest taki dylemat z jednej strony jeździć autem oblatanym, które jest na każdej ulicy ale za to eksploatacja tańsza, z drugiej zaś jeździć samochodem który jest rzadki ale no części też są drogie.

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta Avatar adrian1115
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Mielec
    Auto
    ex GT 1.9 JTD/ex 166 FL 2.4 JTDm
    Postów
    312

    Domyślnie

    A coś ze stajni Fiata typu Bravo/Brava/Marea? Za te pieniądze kupi w ładnym stanie pancernego 1.9 JTD 105KM.


  3. #13
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    lubelszczyzna
    Auto
    155 1.8 16v T.Spark 103 kW 1996r.
    Postów
    2,684

    Domyślnie

    Cytat Napisał lxxx20 Zobacz post
    Vektra no powiem szczerze że nie przyglądałem się jej z racji że to jest tak popularny samochód, że gdzie sie nie obejrze tam jedzie Vektra
    Cytat Napisał lxxx20 Zobacz post
    można kupić zadbane renault megane I ph2 1.6 16v, mazde 626 V, toyota corolla e11. Tylko że te samochody są popularne i dużo tego jeździ.
    Gdzie są teraz te wszystkie mądrale twierdzące że ja bzdury wypisuję?
    Chłopie masz 5 kafli na samochód! Kup obojętnie co aby tylko się kupy trzymało (a w tej cenie ciężko będzie)! Im prostsze tym lepsze! Co z tego że jtd jest trwalsze od teesa skoro osprzęt silnika już tak trwały nie jest (za to jest kosztowny).
    Jak czytam że nie chcesz popularnego samochodu za 5.OOO zł to zaczynam się zastanawiać czy aby masz odpowiednio dużo lat aby legalnie prowadzić samochód. Zresztą ani toyot ani 626 nie ma tyle w naszym pięknym kraju co 156 więc już zupełnie nie wiem o co Tobie chodzi...
    Na prośbę oraz "prośbę" Moderatorów usunąłem link do bloga o użytkownikach i autach AR, co oczywiście nie zmienia mojego nastawienia do WIĘKSZOŚCI właścicieli alf!

  4. #14
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    156 2.5 V6 SW jakiś SP, 02r. / 147 1.9 jtd 8v 115km. 3d czerwona :)
    Postów
    2,768

    Domyślnie

    Nie pierwszy raz zgadzam sie z Omron8 - za 5k to trzeba brać co taniej naprawić. A nie wybrzydzać. Na to przyjdzie czas jak troche wiecej pieniędzy bedziesz mieć.
    No chyba ze chcesz 156 2.5 z lpg z olx za 3100 do negocjacji ale szykuj z 10k na kosmetykę

  5. #15
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Płock - Sierpc
    Auto
    Alfa Romeo 1.8 Twin Spark 144KM 1998r Sedan
    Postów
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał omron8 Zobacz post
    Jak czytam że nie chcesz popularnego samochodu za 5.OOO zł to zaczynam się zastanawiać czy aby masz odpowiednio dużo lat aby legalnie prowadzić samochód
    Nie wiem czemu nie możesz normalnie kulturalnie sie wypowiedzieć tylko obrażasz ludzi nie znając ich ale ja nie zamierzam dywagować z tobą.

    Cytat Napisał Marcin_M Zobacz post
    za 5k to trzeba brać co taniej naprawić. A nie wybrzydzać
    Ja myślę że rynek motoryzacyjny jest tak duży że można wybrzydzać i mieć oczekiwania nawet i za 2000zł, a ja nie napisałem że chce auto które jest tanie w eksploatacji, tylko chce coś nie oblatanego dlatego zapytałem czy da rade 156 kupić w tej kasie. Z wypowiedzi innych użytkowników stwierdziłem że dam spokój sobie z Alfą i wgl włoską motoryzacją. Fakt że taki Opel czy VW jest tani w eksploatacji ale w ogóle nie wyróżniasz się z tego tłumu, a ja lubię sie wyróżniać przykład tak już wspomniałem za 2tys można wybrzydzać i ja parę lat temu za równe 2 koła kupiłem auto może troche niszowe, ale w idealnym stanie blacha bez rdzy. Mało kto lubi tą markę i ma o niej dobre zdanie ale ja mam o niej jak najlepsze, chodzi mi o hyundaia accenta pancerne auto silnik w czystej PB 1.5 jeździłem nim chyba 5 lat i po za wymianami płynów filtrów nic. A i w mojej okolicy nikt takiego auta nie miał. Dlatego nie rozumiem takiego podejścia " A mam tylko 5000zł to nie bd wybrzydzał wezmę pierwszy lepszy byle jeździł " Wiadomo że im większa kasa tym chcesz lepszy samochód ale trzeba przebierać i być unikatowym w każdej kwocie.


    Cytat Napisał omron8 Zobacz post
    Zresztą ani toyot ani 626 nie ma tyle w naszym pięknym kraju
    No ja myślę że jest ich od groma, jak tylko wyjeżdżam z domu zawsze napotkam czy mazde czy toyote, nie wspomne już ile ich widzę pod galerią handlową czy supermarketem.





    Tak że dziekuję za wasze opinie i cóż będę śledził rynek motoryzacyjny, bo nie mam ciśnienia żeby kupować na gwałt samochód.

  6. #16
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    lubelszczyzna
    Auto
    155 1.8 16v T.Spark 103 kW 1996r.
    Postów
    2,684

    Domyślnie

    A tak z ciekawości to gdzie kupiłeś swoją poprzednią, wyróżniającą się z tłumu alfę? W Płocku? Macie tam tyle unikatowych igiełek że bez trudu coś fajnego wybierzesz
    Ostatnio edytowane przez Lukasz A. ; 08-12-2014 o 07:16 Powód: omron trzymaj się tematu.
    Na prośbę oraz "prośbę" Moderatorów usunąłem link do bloga o użytkownikach i autach AR, co oczywiście nie zmienia mojego nastawienia do WIĘKSZOŚCI właścicieli alf!

  7. #17
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gorzyczki okolice Wodzisławia Śląskiego
    Auto
    Same ALFICE
    Postów
    4,445

    Domyślnie

    Ja zastanawiam się nad Cirtoenem Saxo 1.5D po fl - demon, strach jechać na miasto

  8. #18
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Płock - Sierpc
    Auto
    Alfa Romeo 1.8 Twin Spark 144KM 1998r Sedan
    Postów
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał majster Zobacz post
    Ja zastanawiam się nad Cirtoenem Saxo 1.5D po fl - demon, strach jechać na miasto
    Ma coś w sobie nie powiem że jest brzydka bo nie jest, po za tym mało pali tak że jeśli chodzi o małe oszczędne auto to jest w sam raz. Kiedyś miałem bliźniaczy model peugeota 106 generalnie spoko autko, tylko jak coś sie naprawia to oszaleć idzie z tymi imbusami, torxami masakra. No ja się przyglądam Rover-owi 216 Si miałem wcześniej 416 to tam nic strasznego sie nie działo jedynie co sworznie tuleje powymieniałem no i płyny filtry itp.

  9. #19
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar ishan
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Oświęcim
    Auto
    Renault Scenic 1ph2
    Postów
    434

    Domyślnie

    vectra popularna ale nie mozna jej odmowic uroku bo to naprawde ladne auto kilka zmian (zderzak zendera/irmschera) jakies progi i juz sie ebdzie wyrozniac ale koledzy maja racje, za 5 tys bym nie szukal jakiegos wyjatkowego autka, tylko takiego zeby jezdzil i jesli juz zaczal by sprawiac problemy to zby je usuwac niskim kosztem
    Było:
    Daewoo Tico 0.8
    Opel Vectra B 1.8
    Alfa Romeo 166 2.4jtd
    Alfa Romeo 156 2.5 v6
    Alfa Romeo 156 sw 2.4jtd

    Jest:
    Renault Scenic 1ph2 1.4

  10. #20
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Płock - Sierpc
    Auto
    Alfa Romeo 1.8 Twin Spark 144KM 1998r Sedan
    Postów
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał ishan Zobacz post
    ale koledzy maja racje, za 5 tys bym nie szukal jakiegos wyjatkowego autka
    Ja sie z tym zgadzam ale chciałbym jakiś złoty środek, który myślę że jest Rover to jest marka tak na prawde niedoceniana ja w swojej okolicy bardzo rzadko widuje te auta, jak już to te nowsze 75. A ja już miałem Rovera tak że wiem że nie jest drogie w naprawie i się tak nie psuje a sam samochód też jest w rozsądnej kasie.

    Bo ja tu nie mówię że chce zaraz powiedzmy Saaba który jest bez wątpienia pieknym autem i wyjątkowym ale to jest drogie auto w utrzymaniu co nie zmienia że jest moim marzeniem ale musi to poczekać na lepsze czasy.


    A vectra no to już kwestia gustu, a o tym sie nie dyskutuje oczywiście nie mówię że to jakaś szkarada bo nie. Jest dużo brzydszych samochodów które też mają swoich pasjonatów

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo 159 1.9 Diesel VS GT 1.9 Diesel
    Utworzone przez damiansmoke w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 25-10-2014, 10:23
  2. Spider za 5000zł
    Utworzone przez saroo w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-05-2011, 20:22
  3. Czy to możliwe?
    Utworzone przez ufo1009 w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-12-2010, 17:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory