Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: strzela mi jak na sylwestra

  1. #11
    adams
    Gość

    Domyślnie

    Nie wiem czy ci to pomoże w czymś ale może powinieneś zawsze ją odpalać z benzyny i potem dopiero na gaz przełączać no i jak auto zostawiasz na noc to też przed wyłączeniem auta przełączyć na benzynę - u mnie właśnie tak to jest, jeśli wieczorem wyłączam na gazie to niemalże za każdym razem rano mam pewne że mi strzeli.
    PS - językowo z polskim, jak na twoją sytuację jesteś rewelacyjny - mój kuzyn, który jest w niemczech od 5-go roku życia ma takie problemy z pisaniem po polsku, że np. sformułowanie "w namiocie" napisał "w na miodzie" Także niczym zupełnie się nie przejmuj, pozdrawiam

  2. #12
    toca
    Gość

    Domyślnie

    dzięki adams, jezdze teraz na benzynie i wszystko działa lux, wymienie zaraz swiece i zobaczymy czy będzie jakaś roznica ,m bo na gazie juz wogule nie da sie jezdzic,lampka wtryskow sie znowu zapala

  3. #13
    adams
    Gość

    Domyślnie

    Nie ma problemu Odnośnie świec polecane są (ja też jeżdżę na nich) specjalne świece do aut z instalacją gazową czeskiej firmy "brisk" - mają trochę krótszy przeskok iskry dzięki czemu zmniejsza to ryzyko strzału no i generalnie auto lepiej na się zachowuje na gazie

  4. #14
    ViP Maniak resoraków Avatar Rufik
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    wigry 3/AR166 1,4 tdi
    Postów
    822

    Domyślnie

    takie gdybanie
    jak strzela to strzela wymien przewody + swiece i problem z głowy a ajak nie wymieniz i będziesz czekac bo moze przestanie to silnik sobie wyremontujesz przy okazii!!! ( sprawdz uszczelke gumowa na dolocie powietrza bon pewnie sie zsuneła i zasysa lewe powietrze przy okazii )
    takie jest moje zdanie mysle ze na 99%
    [IMG][/IMG]Lubia chlyb ze tustym

  5. #15
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,472

    Domyślnie

    w sumie nie napisales jaka to instalacja .zwykla czy sekwencja.ja osobiscie stawiam na zle ustawiony gaz i konsekwencja jest rozjazd map w ecu benzynowym

  6. #16
    toca
    Gość

    Domyślnie

    nie gdybalem tylko chcialem wiedziec co to moze byc, swiece juz mialem od dwoch mies bo jeszcze w firmie na % kupilem.

    nie mialem czasu wymienic swiece bo w huj god, pracy mam.
    ale dzis mialem krotko czas, wymienilem i nie szczela jedynie jeszcze troche rzuca silnikiem ale bardzo slabiutko

    a do instalacji to sekwencja stag 300

  7. #17
    ViP Maniak resoraków Avatar Rufik
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    wigry 3/AR166 1,4 tdi
    Postów
    822

    Domyślnie

    no i po problemie
    3a szukac najprostszych rozwiązan ( najczesciej tak własnie jest ) a jak nie pomorze to dopiero cos głebiej jeszcze kabelki sobie wymien jak nie wymieniałes ?? i bydzie jak 3a
    [IMG][/IMG]Lubia chlyb ze tustym

  8. #18
    toca
    Gość

    Domyślnie

    niewiadomo jak dlugo go jeszcze bede mial,bo planuje sprzedac malutka,
    jak sie nie znajdzie szybko nowe autko to chyba wymienie jeszcze

Podobne wątki

  1. Moze spocik nad morzem w Sylwestra ?? :D
    Utworzone przez metiudas w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-12-2008, 11:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory