Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Temat: Gdzie tankować/nie tankować w Łodzi?

  1. #11
    Użytkownik Romeo Avatar Damian156JTD
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTDm 16V
    Postów
    1,633

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal_lc4 Zobacz post
    Ja natomiast NIE polecam stacji Shell która mam praktycznie "pod oknami" czyli na Traktorowej pomiędzy Rojną a Rąbieńską. Nie wiem jak z jakością ale ilość to jawny wał, Kiedyś tam zatankowałem ze trzy razy i ilość kilometrów na litrach drastycznie spada. Jak jeździłem jeszcze "gazownikami" też tam raz zatankowałem bo nie miałem wyjścia (pusty bak) i jak zawsze na 10 l robiłem 100km tak na ich gazie na 10 l zrobiłem 60 km, z paliwem tak samo. Co ciekawe.. ja już dawno się nauczyłem ale.. moja żonka niedawno tam podjechała sobie bo miała "po drodze" i po dwóch dniach mi mówi "wiesz co zatankowała na TYM Shellu za 50zeta, dwa razy w pracy byłam (2 x 7km) i już paliwa nie mam...." a autko pali 6/100km Czyli cały czas trzepią wałki dobre.

    Druga fajna stacja to LUK przy wiadukcie na Żabieńcu,wczoraj potrzebowałem bene w kanister,pojechałem wlałem 5,3 litra i w 5 litrowym kanistrze miałem jeszcze miejsca na ok litr. Pan z obsługi na moją uwagę na ten temat "wmówił" mi że ...ten kanister widocznie nie jest 5 litrowy. No tak bo ja kur.... bo ja nie wiem jakie kanistry mam od 7 lat w garażu

    Co do pozytywów to tankuje zawsze na 1.2.3 na Aleksandrowskiej przy Traktorowej (JTD'ka 4 rok) i jest okej,cena niska bo stacja bez sklepu,spalanie wychodzi dobrze czyli ilość jest okej. Jakość raczej tez bo tankuje tam już kilka lat benzynę i ropę. Nic mi nie zamarzło i nie zapchało filtrów. Paliwo mają Statoil'a raczej bo cysterny widzę ze zajeżdżają tam Statoil'a
    dzięki kolego za info , bywam często na teo bo pracuje tam i zawsze omijałem 1.2.3 tylko jak musiałem to tankowałem albo na luku albo na shellu :d teraz zapamiętam

  2. #12
    Użytkownik Znawca Avatar michal_lc4
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    159 PussyWagon Ti 2.4JTDm/200 KM '09
    Postów
    1,023

    Domyślnie

    Cytat Napisał Artur75 Zobacz post
    Jak była tam Texaco to słyszałem że ktoś pojechał tam zatankować i po paru km coś mu się stało złego
    He,he jak było Texaco to troje moich znajomych się tu nacięło,kolega "maluchem" dojechał ledwo do mnie do garażu żeby mu pomóc bo mu nie chce jechać. Koleżanka po tankowaniu odpaliła ale już nie wyjechała ze stacji (dosłownie) i musiała lawetować nowe autko. Bena waliła z daleka rozpuszczalnikami. Głośno było wtedy o tej stacji,reportaż był w TVN, właściciel jawnie mówił że opłaca mu się i tak mieć tą stacje bo kary jakie mu za te wałki wymierzono i tak są niczym w porównaniu z zarobkiem.

    ​MM Garage - Naprawy, wymiany. Sprzęgła, rozrządy, hamulce, zawias... dłubie bo lubie.
    https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=hl

    Z AR było: 156 Pussy Wagon 1.9 JTD 115KM / 146 1.7 16V Boxer

  3. #13
    Użytkownik Embrion Avatar adamtramka
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR156 1.9jtd
    Postów
    22

    Domyślnie

    Ja ze 4lata jeżdzę tylko na Lukoil Kopcińskiego/narutowicza i nie mam żadnych zastrzezen kiedyś do benzynki a teraz do ON.Pozdrawiam:-))

  4. #14
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar beligistino
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Zduńska Wola
    Auto
    Była...Alfa Romeo 147 jtd 8v 115KM 2002r Distinctive
    Postów
    214

    Domyślnie

    Powiem szczerze że od jakiegoś czasu tankuję na LUK ( w różnych miejscach) i zastrzeżeń do paliwa nigdy nie miałem, mam natomiast stację Statoil w Zduńskiej Woli przy Kauflandzie i z przykrością muszę stwierdzić że po kilku konkretnych tankowaniach ewidentnie oszukują na ilości lanego paliwa, czyli ilość przejechanych kilometrów nie zgadza się z ilością zatankowanego paliwa
    Mam również kolegę który pracuje na stacji Orlen ( mniejsza o to której ) i to co opowiada o tym co oni leją ( mówię tylko o tej jednej stacji) do tych zbiorników z paliwem to się normalnie mózg lasuje!!! Po prostu szambo!

  5. #15
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar adi.ldz
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 156 Sportwagon 1.9 JTD 110KM 2000r.
    Postów
    417

    Domyślnie

    Żeby trochę odświeżyć, od półtora roku leje ropę na Shellu, Piłsudzkiego 98, przy CH Tulipan. Nic się złego nie dzieje. W tym roku zaprzestałem nawet stosować depresator i przy największych tegorocznych mrozach żadnych problemów.

  6. #16
    Użytkownik Romeo Avatar Goora
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.9 JTDM 150KM '06
    Postów
    579

    Domyślnie

    A co powiecie o jakości ON na stacjach Statoil w Łodzi? Chodzi mi głównie o tą na przeciwko stadionu Widzewa na Piłsudskiego i tą na Przybyszewskiego.
    Obecnie zawsze tam tankuję mając LPG, bo moim zdaniem pod tym względem wypadają najlepiej, ale planuję wkrótce przesiadkę na ON i zastanawiam się jak sprawdzą się pod tym kątem.

    Ewentualnie jakieś inne stacje w tej okolicy Łodzi jeśli chodzi o ON? Poza polecaną przez kolegę wyżej

  7. #17
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Kacu6na9
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Chechło Pierwsze, Łódź
    Auto
    Było : AR 156SW, Saab 9-3 Będzie coś włoskiego
    Postów
    324

    Domyślnie

    Tankuje tylko na statoilu a odkąd puknęło mi 200 000 na liczniku tylko diesel gold i bardzo dobrze jeździ mi na nim. Moja kluska robi ok dynamiczną ( ale bez przegięć ) jazdą głównie w mieście i na s14 ( trasa z domu na uczelnie ok 35 km ) 6,7 l/100 km z klimą w lato i ciepłym autem w zime. Głównie tankuje w Pabianicach ale miałem okazje na Pabianickiej, Przybyszewskiego i Włókniarzy ( tej przy Makro ) i jest ok ;p

  8. #18
    Użytkownik Romeo Avatar Goora
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.9 JTDM 150KM '06
    Postów
    579

    Domyślnie

    Kacu6na9, dzięki za info

  9. #19
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Pabianice
    Auto
    156SW 1.9JTD 105KM 01r
    Postów
    150

    Domyślnie

    Ja tankuję w Pabianicach na Lotosie i tylko dynamica - polecam

  10. #20
    Użytkownik Rowerzysta Avatar zeb
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 156 SW 1.9JTDm 170PS by CinSoft, Black AR 147 GTA
    Postów
    453

    Domyślnie

    Tankuję na Lotosie lub Lukoil'u od pięciu lat i nigdy nie miałem problemów. Na początku wlewałem Dynamic'a, ale nie widziałem żadnej różnicy więc po co przepłacać?

Podobne wątki

  1. [159] Gdzie tankować
    Utworzone przez matnorge w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 03-09-2015, 06:49
  2. Alfa 156 1.9 JTD Kiedy trzeba tankować?
    Utworzone przez mirek629 w dziale 156
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 26-09-2013, 19:05
  3. Gdzie tankować w Poznaniu?
    Utworzone przez K.O. w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 24-03-2013, 16:46
  4. Gdzie tankować gaz?
    Utworzone przez ozzy w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 28-08-2010, 00:17
  5. Naprawa zmieniarki cd w Łodzi-gdzie
    Utworzone przez smuz w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 01-06-2009, 17:06

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory