Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49

Temat: Co nam uszkodzili/ukradli/zniszczyli z naszych Belli?

  1. #11
    Użytkownik Romeo Avatar Iwan87
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    GT 1.9 JTD 150 KM Distinctive
    Postów
    538

    Domyślnie

    Dwa tygodnie temu ktoś cofając przerysował i wgniótł mi drzwi pasażera i nadkole przednie. Monitoring cudem dwa dni wcześniej został wyłączony a ja Alfę tej nocy zostawiłem pierwszy raz na zewnątrz bo wspólnota myła rano posadzkę w garażu i nie chciało mi się rano wstawać żeby wyjechać samochodem.

  2. #12
    Użytkownik Znawca Avatar Mongoose
    Dołączył
    04 2013
    Auto
    156 Sportwagon 2.0 JTS
    Postów
    1,326

    Domyślnie

    Alfa:
    - Ktos maluje mi "kutasy" na dachu samochodu, gdy jest burdny(podejrzewam znajomego ).
    - Ogrodnicy, ktorzy kosili trawe rozwalili mi niedawno tylna, boczna szybe,
    - Nie wiem co sie stalo, czy moze jakis pijany szedl, wyglebil i dynka o samochod, nie wiem... Znikad mam wgniot pod oknem delikatny z tylu, niedawno przeszedl mocny grad, samochod ma troche malych wgniotow,
    - Z mojej nieuwagi dupłem w audi a4 na parkingu, jezeli sie przypatrzec to zostaly na zderzaku 2 ryski niewidoczne i tak z 1cm przebariwonego pod kolor lakieru audi skrawka - nic wielkiego w porownaniu z tym, ze przekasowalem pol tylu audi na 3500zl
    - Znikla mi gdzies antena z dachu
    - Rozbite lusterko boczne
    - Ptak mi nasral na maske takim kwasem, ze sie tego zmyc do konca nie da...
    Po za Alfą:
    W Sedici na 3 dzien po zakupie NOWEGO SAMOCHODU, ktos przelecial mi kluczem, gwozdziem (?) po masce,
    W Seicento ktos probowal wlamac mi sie do srodka, ale w zamku zlamal mu sie wytrych i obszedl sie smakiem, potem ktos przelecial mi na calej dlugosci boku jakims gwozdziem/kluczem
    Ostatnio edytowane przez Mongoose ; 26-06-2013 o 00:30

  3. #13
    Użytkownik Romeo Avatar Iwan87
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    GT 1.9 JTD 150 KM Distinctive
    Postów
    538

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mongoose Zobacz post
    - Z mojej nieuwagi dupłem w audi a4 na parkingu, jezeli sie przypatrzec to zostaly na zderzaku 2 ryski niewidoczne i tak z 1cm przebariwonego pod kolor lakieru audi skrawka - nic wielkiego w porownaniu z tym, ze przekasowalem pol tylu audi na 3500zl
    Ja właśnie na podobną kwotę poległem przez nieudolność jakiegoś skur... w sytuacji opisanej powyżej. Skur.. dlatego, że uciekł i nie zostawił na siebie żadnych namiarów wobec czego całościowy koszt naprawy spada na mnie. A co ja temu winien że jakaś cipa nie umie cofać ? Płacić za skur...wo innych. Patologia.
    Ostatnio edytowane przez Lukasz A. ; 29-06-2013 o 19:52 Powód: wulgaryzm

  4. #14
    Użytkownik Znawca Avatar Mongoose
    Dołączył
    04 2013
    Auto
    156 Sportwagon 2.0 JTS
    Postów
    1,326

    Domyślnie

    Cytat Napisał Iwan87 Zobacz post
    Ja właśnie na podobną kwotę poległem przez nieudolność jakiegoś skur.... w sytuacji opisanej powyżej. Skur.. dlatego, że uciekł i nie zostawił na siebie żadnych namiarów wobec czego całościowy koszt naprawy spada na mnie. A co ja temu winien że jakaś cipa nie umie cofać ? Płacić za skur...wo innych. Patologia.
    To nieciekawie, wyjezdzalem z parkingu, chory, rozkojarzony, no to nie ma reguly i jakos duplem, do dzis nie wiem jak to zrobilem, ale z wlascicielka sie dogadalem, wszystko zalatwilismy bez problemowo i w pogodnej atmosferze, wlascicielka sie cieszyla, ze wtedy pojechala swoja stara audica, a nie nowa KIĄ bo wtedy by mnie zabila W sumie ja tez sie cieszylem, ze to alfe duplem, a nie nowe sedici... Chociaz tak na prawde mam tylko to przebarwienie lekkie na zderzaku, bo lakier z tej audi zmylem slina... Jak gdzies to pisalem, twardosc alfy vs audi 1:0


    @@Edit
    Ja to samo mialem z moja tylna, boczna szyba, mialem na pozniej, wstalem godzine pozniej, wiec radosc byla powierzchowna, jakbym wyszedl ta godzine wczesniej z domu to szybka bylaby cala... Pozorna oszczednosc czasu moze byc taka droga
    Ostatnio edytowane przez Lukasz A. ; 29-06-2013 o 19:53

  5. #15
    Użytkownik Romeo Avatar Abidibi1509
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD 150 KM, 147 FL 1.9 JTD 116 KM
    Postów
    2,376

    Domyślnie

    u mnie skradziono 2 zaślepki spryskiwaczy reflektorów. A w mojej mieścinie jeździ też GT i też bez prawej zaślepki. Chodliwy towar. Za to Tusia147 miała mniej szcześcia, bo wielokrotnie znajdywała delikatne wgniotki i odpryski lakieru po postojach na parkingu i po otwieraniu drzwi przez innych użytkowników. A ostatnio pomalowany na nowo zderzak otrzymał od kogoś "prezent" w postaci 30sto centymetrowej głębokiej rysy

  6. #16
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Bauer
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Połaniec/Kraków
    Auto
    AR 159
    Postów
    116

    Domyślnie

    A mnie włamali się do samochodu jakoś w marcu chyba. Zawineli laptopa;/ Oczywiście nie minął miesiąc i przyszło umorzenie sprawy...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2013-02-06 15.23.31.jpg
Wyświetleń:	184
Rozmiar:	95.5 KB
ID:	99936

  7. #17
    Użytkownik Świeżak Avatar eternal_slavo
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Kłodzko
    Auto
    156 SW '02 1.9 JTD 115 KM
    Postów
    228

    Domyślnie

    Pod blokiem przerysowano mi zderzak, ale pal to licho, bo już miał wcześniej przytarkę. Zderzak pomalowałem, a po paru miesiącach znów w podobnym miejscu przytarka...

  8. #18
    Użytkownik Pasjonat Avatar Proxim@Ar
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Opole, Piła
    Auto
    Brera Tbi
    Postów
    3,572

    Domyślnie

    Mi ktoś pomógł się lusterku złożyć , widocznie stwierdził, że nie do końca się złożyło i mu pomoże Oprócz tego, wgniotka na drzwiach kierowcy, oraz zdarty lakier. Stała sobie alfa na parkingu, obok nikogo nie było. Żal kogoś chyba ściska, podejrzewam któregoś z sąsiadów, mam nadzieję, że złapię gnoja.
    147 2001, 1.6 105 KM- była
    156 2003, 2.0 JTS 166 KM- była
    156 2003, 2.5 V6 192 KM- była... ehh..
    156 2005 1.9 JTD~`160 KM była
    159 2006 1.9 JTD- była
    159 2005 1.9 Distinictive- była..
    156 2003 2.0 TS+LPG- była
    156 2003 2,5 V6- była..
    156 FL 2005 1.9 jtd- była
    166 FL 2005 2,4 jtd - była
    Alfa Romeo Crosswagon - był..
    156 FL 3.0 V6 - jest
    Najlepsze auto na świecie - służbowe - jest

  9. #19
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar zales00
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Siedlce/Parczew
    Auto
    AR 147 1.9 JTD 2003r.
    Postów
    374

    Domyślnie

    Cytat Napisał omen Zobacz post
    Serio?


    Verzonden vanaf mijn iPhone 4S met behulp van Tapatalk
    Jak najbardziej serio :-) tu jest Polska... Ogolnie w mojej okolicy niewiele jest 147 więc i z częściami trudniej i pewnie jak to bywa pijaczek za dwie flaszki dostał zlecenie...

    Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

  10. #20
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    Sandomierz, Kielce
    Auto
    AR 166 3.0 v6
    Postów
    22

    Domyślnie

    Mi dziś w nocy jakiś kielecki debil porysował maskę... Może myślał, że jego "dzieło" (penis) mi się spodoba, ale się mylił... A jutro autko miało się po raz pierwszy pokazać większemu gronu alfistów...

Podobne wątki

  1. Wycieczka do "Ojca" naszych belli
    Utworzone przez paweltbu w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 24-05-2013, 08:23
  2. Wizerunki naszych Belli zimą
    Utworzone przez Abidibi1509 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 409
    Ostatni post / autor: 14-04-2013, 00:40
  3. Przyśpieszenie naszych Belli,,,
    Utworzone przez rafal_rt w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 05-10-2012, 09:20
  4. Uszkodzili mi lalke... a tak dbałem...
    Utworzone przez sumyrp w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 16-07-2011, 14:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory