Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Temat: Rozbity reflektor (ksenon)

  1. #11
    Użytkownik Romeo Avatar żuwik
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    166 2,4 JTD CF2 '00 ` ` ` ` ` ` ` ` ` 166 3,0 V6 CF3 '03
    Postów
    925

    Domyślnie

    Tylko musisz udowodnić że szybka nie jest inna... A jak wiadomo oni mają dowód, więc obronić musisz się na swój koszt...

    Oznaczenie jest wyraźne i jednoznaczne.
    http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=74878

  2. #12
    Użytkownik Romeo Avatar redek83
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Raszyn
    Auto
    Inny
    Postów
    945

    Domyślnie

    Oczywiście zakładając że szybka przetrwa....
    STOP CIOTOM DROGOWYM
    Było>> 166 2.4 JTD '99 >> GT 1.9 JTD '05 >> Jaguar X-Type 2.5 '03 >> Laguna 2 FL 1.9 DCI '05>>
    Jest>> Passat B6 2.0 TSI 200KM '07 ver. USA

  3. #13
    gabi82
    Gość

    Domyślnie klosz do 166

    Witam, podpinam sie pod temat, poniewaz tez mam problem z reflektorami. Chyba z powodu mrozu pękła lampa najpierw prawa, potem lewa, chyba ze jest inna przyczyna tylko jaka? Tak czy siak szkoda mi wydawac pieniadze na obie lampy, nawet uzywane to koszt ok 400 zł (zwykłe lampy, nie xenony). Czy wiecie moze, czy mozna dostac gdzies same klosze, a jesli tak to gdzie i za ile. Na allegro niestety nic nie moge znaleźc tylko całe reflektory sprzedają.

  4. #14
    piter1984
    Gość

    Domyślnie

    zetrzyj te oznaczenia w cholerę z tego klosza... jak na jednym nie będzie zobaczy że na 2gim jest odpowiednie i powiedz że panie to jest para... na tym nie było... ahhh tacy ci włosi dziwni

  5. #15
    Dawid166
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał gabi82 Zobacz post
    Witam, podpinam sie pod temat, poniewaz tez mam problem z reflektorami. Chyba z powodu mrozu pękła lampa najpierw prawa, potem lewa, chyba ze jest inna przyczyna tylko jaka? Tak czy siak szkoda mi wydawac pieniadze na obie lampy, nawet uzywane to koszt ok 400 zł (zwykłe lampy, nie xenony). Czy wiecie moze, czy mozna dostac gdzies same klosze, a jesli tak to gdzie i za ile. Na allegro niestety nic nie moge znaleźc tylko całe reflektory sprzedają.
    Samego klosza nie kupisz, nigdy nie produkowano ich oddzielnie, a rozdzielenie klosza od odbłyśnika też nie jest takie łatwe.

    Ja swój problem rozwiązałem kupując najtańszego ksenona z allegro. Jeśli okaże się że coś z nim nie tak, przełożę jego szkło do mojej lampy.

    Jeśli uda się sprzedać pozostałości (przetwornica, odbłyśnik, silniczek itd) to może wyjść taniej niż zakup nowej lampy H7.

  6. #16
    Super Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,613

    Domyślnie

    heheh, piter nie głupie

  7. #17
    gabi82
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dawid166 Zobacz post
    Samego klosza nie kupisz, nigdy nie produkowano ich oddzielnie, a rozdzielenie klosza od odbłyśnika też nie jest takie łatwe.

    Ja swój problem rozwiązałem kupując najtańszego ksenona z allegro. Jeśli okaże się że coś z nim nie tak, przełożę jego szkło do mojej lampy.

    Jeśli uda się sprzedać pozostałości (przetwornica, odbłyśnik, silniczek itd) to może wyjść taniej niż zakup nowej lampy H7.
    Qrcze to niedobrze:/ Wiem, że oddzielenie klosza od reszty nie jest łatwe, ale miałam nadzieje, ze moze komus chcialo sie z tym bawic Pozostaje chyba tylko kupic najtansze reflektory, czyli 'angliki' i przekladac klosze...

  8. #18
    Użytkownik Romeo Avatar redek83
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Raszyn
    Auto
    Inny
    Postów
    945

    Domyślnie

    Zawsze możesz tak jak ja kupić DEPO. Po 11 latach twoje odbłyśniki też już tak nie świecą. DEPO za komplet płaciłem ok 500 PLN
    STOP CIOTOM DROGOWYM
    Było>> 166 2.4 JTD '99 >> GT 1.9 JTD '05 >> Jaguar X-Type 2.5 '03 >> Laguna 2 FL 1.9 DCI '05>>
    Jest>> Passat B6 2.0 TSI 200KM '07 ver. USA

  9. #19
    Super Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,613

    Domyślnie

    A jak z jakością radek?
    Ja mam bravo do którego zakładałem soczewki, czytałem dużo na forum i wszyscy pisali że zamienniki to kaszana (w tym DEPO). Świecą gorzej. Wszyscy doradzali używkę valeo zamiast nówki zamiennika. O dziwo nawet facet w sklepie z częściami do makaronów twierdził że ludzie się skarżą i też zaleca używki valeo.
    Nie wiem czy tak samo jest w 166 dlatego pytam jak oceniasz w porównaniu do oryginałów.

  10. #20
    Użytkownik Romeo Avatar redek83
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Raszyn
    Auto
    Inny
    Postów
    945

    Domyślnie

    Ja jestem zadowolony. Relacja cena do jakości jest adekwatna. Świecą o niebo lepiej niż stare przy których musiałem jeździć na p.mgielnych. Nic się z nimi nie dzieje niezależnie od warunków pogodowych (mróz). Teraz tylko przyłożyłbym się trochę bardziej do montażu ponieważ mają krótką regulację i później ciężko uzyskać pożądany efekt. Trzeba je ustawić przed dokręceniem. Miałem też w jednym zatkaną rurkę odpowietrzania i na początku mi parował ale poprawiłem i jest ok. Drobnostki. W każdym razie ja polecam.
    STOP CIOTOM DROGOWYM
    Było>> 166 2.4 JTD '99 >> GT 1.9 JTD '05 >> Jaguar X-Type 2.5 '03 >> Laguna 2 FL 1.9 DCI '05>>
    Jest>> Passat B6 2.0 TSI 200KM '07 ver. USA

Podobne wątki

  1. Rozbity SportWagon GTA na Płowieckiej
    Utworzone przez kasztelan w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-07-2014, 23:56
  2. 156, żona, ogrodzenie, rozbity przód
    Utworzone przez rodzyn w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 11-02-2013, 17:03

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory