Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 185

Temat: Grupowy chiptuning MR Motors - Rogalotti - 1000zł

  1. #11
    Malik
    Gość

    Domyślnie

    Sporo swojego czasu miałem do czynienia z MRMotors. Organizowałem również wielokrotnie grupowe czipowania u Rogala. W razie problemów chętnie służe pomocą.

    Po tylu latach kontaktów z MrMotors chłopaków mogę polecić z czystym sumieniem. Lepszego tunera nie znajdziecie w promieniu kilkuset kilometrów!

  2. #12
    Użytkownik Świeżak Avatar ToHrn
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Zgierz
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD M-jet Distinctive '04
    Postów
    58

    Domyślnie

    WIELKIE dzięki za ofertę pomocy . W tej chwili największym "problemem" jest to, że nasza skromna grupa nie kwalifikuje się na rabat grupowy. A jak widać, przynajmniej dwie osoby są zdecydowane na zabieg "strojenia" samochodu najbliższym czasie.

  3. #13
    Malik
    Gość

    Domyślnie

    ToHrn, czekaj az kupię Alfe, mysle ze nie bedzie problemow

    A tak w ogole, to probowaliscie zadzwonic do Witka i powiedzieć mu jak wyglada sprawa? Powiedzcie ze dzwonicie w ramach dopięcia się do grupowania w VW Golf. Moze pojdzie Wam na reke (o ile ostatnio nic sie nie zmienilo).

  4. #14
    Użytkownik Świeżak Avatar ToHrn
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Zgierz
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD M-jet Distinctive '04
    Postów
    58

    Domyślnie

    Mogę poczekać, pod warunkiem, że szybko kupisz, więc szybko zacznij rozglądać się za samochodem .
    A tak na poważnie, to strasznie ciężko dodzwonić się do Pana Witolda (przynajmniej w moim przypadku). Mój dotychczasowy kontakt z Nim opierał się wyłącznie na SMS-ach, co i tak pozwoliło na ustalenie kilku istotnych dla mnie rzeczy - notabene, sam kontakt bardzo sympatyczny, a żaden mój SMS nie pozostał bez odpowiedzi (pod tym względem, chyba bardziej "kuleje" kontakt e-mailowy).
    Z tą "kooperacją" z forum VW, to był żart, ale z tego co piszesz wnioskuję, że możliwy do zrealizowania - chyba muszę się tam w końcu dodzwonić i pogadać konkretnie, jeśli oczywiście reszta zainteresowanych "modem" wyraża dalszą chęć współpracy (czyt. nadal są zdecydowani na odwiedziny w MR MOTORS).

  5. #15
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar VVoytec
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Oslo
    Auto
    159 Ti 1.9 16v
    Postów
    48

    Domyślnie

    Chcialbym dolaczyc do wiosennego tuningowania w MR Motors jesli temat wciaz aktualny

  6. #16
    Użytkownik Romeo Avatar Matt21
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Szopie
    Auto
    Po-Jeep Grand Cherokee - luźno spasowany, wysokoobrotowy 1.6 TS
    Postów
    796

    Domyślnie

    Łukaszu wielkie czipowanie u 7Days-a, jedziemy!!
    Ostatnio edytowane przez Matt21 ; 13-02-2012 o 22:49
    DIESEL POWER - BEZ DYMU NIE MA OGNIA !!
    Honda CBR 929 - DYMU BRAK OGIEŃ POZOSTAŁ









  7. #17
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Qki
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Zamość, Lublin
    Auto
    AR 156 2.4 JTD 20V
    Postów
    974

    Domyślnie

    To i ja może się skuszę do Bułecki


  8. #18
    Użytkownik Ogier Avatar Nika
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Lublin/Zamość
    Auto
    Była:147 1.9 JTD 8V 115 km Jest: AR 147 FL 1,9 JTDm 16V 150km
    Postów
    183

    Domyślnie

    A ja mogę?

  9. #19
    Użytkownik Świeżak Avatar ToHrn
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Zgierz
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD M-jet Distinctive '04
    Postów
    58

    Domyślnie

    OK, może Ci, którzy zrobili tu mały bałagan, będą tak łaskawi i określą się czy rzeczywiście są zainteresowani całą akcją? Bo wnioskuję, że jedynym prawdziwym głosem w tej dyskusji był głos VVoytec (a propos Twojego pytania, to oczywiście temat wciąż aktualny) i tylko jego należy dopisać w tej chwili do listy.
    Ostatnio edytowane przez ToHrn ; 14-02-2012 o 22:34

  10. #20
    lexisnexis
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał ToHrn Zobacz post
    OK, może Ci, którzy zrobili tu mały bałagan, będą tak łaskawi i określą się czy rzeczywiście są zainteresowani całą akcją? Bo wnioskuję, że jedynym prawdziwym głosem w tej dyskusji był głos VVoytec (a propos Twojego pytania, to oczywiście temat wciąż aktualny) i tylko jego należy dopisać w tej chwili do listy.
    Witajcie,
    Wiem ze jestem nowym grzbietem na forum ale zarejestrowałem się celem zapisania do grupy osób chcących w końcu coś konkretnego zrobic - tj zawirusowac autko. Moja mućka od roku już sie z tym mierzy i stwierdziła że teraz jest gotowa. Zatem uprzejmie proszę o dopisanie mnie do listy. Jestem z warszawy i jak najbardziej konkretnie chociazby jutro mogę się umówić

    P.S. Witam na forum
    P.S.2. Rozmawialem przed chwila z Witkiem i nadal temat jest aktualny. 10 KONKRETNYCH osob. Panowie, moze jacys znajomi z innymi samochodami? Ogarnac sie prosze i się umawiamy na początek marca Wiec mamy dwa tygodnie na dokrecenie. Na tą chwile po tym co wyczytalem na forum jedna osoba chetna. Jezeli ktos jeszcze chce. Prosze o dopisanie sie. Mysle ze pierwszy tydzien marca bedzie dobry terminem na chipowanie...

    Ponizje lista:
    1. VVoytec
    2. Lexisnexis
    Ostatnio edytowane przez lexisnexis ; 16-02-2012 o 14:44

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo 146 - czy warto kupic ? 1000zł
    Utworzone przez Kuba5093 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 19-01-2013, 14:27
  2. Sprzedam silnik 1.8 16v Ts uszkodzony 1000zł
    Utworzone przez Nielat w dziale Sprzedam części
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-05-2012, 00:05
  3. Program w Mr Motors
    Utworzone przez rybakmj w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 202
    Ostatni post / autor: 07-11-2010, 12:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory