Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 72

Temat: 1 Marca Spocik

  1. #11
    kilu
    Gość

    Domyślnie

    Na 99,9 % jestem

  2. #12
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    mamy 6 autek póki co, zmobilizujcie resztę szczecina chłopaki!
    no i o grillu pamietajcie bo przed obiadem bede :mrgreen:
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

  3. #13
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    bobryt spokojnie spokojnie
    info jest zapodane na alfaclub tam tez co nieco ludzie się deklarują... i na tuningforum.pl więc wszędzie cosik sie ruszaa...
    doadtkowo i jak co przed każdym spocikiem zapodam wiadomosci na PW do forumowiczów miejmy nadzieje że i to cosik pomoże i zwiększy sie licznba uczestników
    a nio ma ktos grilla ?? ;p

    Pozdrawiam

  4. #14
    Silver156
    Gość

    Domyślnie

    No z tego co rozmawialem z Kuba to ma byc sporo i mam nadzieje ze tak bedzie, Kuba jaka to rejestracja była ?? no i ja tej czerwonej wrzuce za wycieraczke kartke ze stronka forum wiec moze przybedzie nowa osoba...juz sie nie moge doczekac naszeg

  5. #15
    Silver156
    Gość

    Domyślnie

    No z tego co rozmawialem z Kuba to ma byc sporo i mam nadzieje ze tak bedzie, Kuba jaka to rejestracja była ?? no i ja tej czerwonej wrzuce za wycieraczke kartke ze stronka forum wiec moze przybedzie nowa osoba...juz sie nie moge doczekac naszego zlotu P.S a beda opony na slalom??

  6. #16
    pikero
    Gość

    Domyślnie

    postaram sie być co prawda bedę niedokończoną alfa wiec prosze sie nie smiac

    aha i mam grila takiego wielkiego na kołkach rodem z ameryki heheh to wezmę go ze sobą ale w razie jakbym nie mógł być to niech ktoś też coś pomyśli

  7. #17
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    pikero musisz wkoncu sie pojawic...
    i wujka wez 156 :wink:

    Silver niepamietam.. jedna miał imienną ta 147 a ta 145 miała nie z naszego województwa blachy ...
    koła tam jakies powinny byc zawssze tam cos leży jak nie na jednym to ostatnio widziałem na drogim parkingu jakies detki były


    bedzie dobrze Panowie < bo Pań to chyba raczej nie będzie >

    ahha ekipa ze Szczecina to chyba znów spod media markt ruszac bedzie co nie ??
    bo jak tak to napisze na pozostałych forach co by tam koledzy podlecieli i zabrali się z reszta...

  8. #18
    pikero
    Gość

    Domyślnie

    no temat wygląda tak - wujka nie ma bo wyjechał... ja pojawie się jednak moja 155 będzie w trakcie prac (poskładam ją "na sztuke" właśnie z okazji spotu) tył jeszcze mi został do pomalowania i środek jest brudny na maksa więc niespecjalnie moja się będzie prezentować ale będę na 99 % i grila wezme rzecz jasna... a co do spotkania to media jest niegłupim pomysłem...

  9. #19
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    pikero ostatnio bobryt pytał się mnie czy będzie cos mocniejszego od jego 155 :mrgreen: nio to ma już odpowiec hehehe
    skoro bieżesz grilla to super...
    wiec mysle że chłopacy jak o 13.00 sie spotkacie i tak z 15 po ruszycie to bedzie oki ja takie info podam na inne forta... czyli o 13.00 pod Stacją Paliw Carrefura na Gumieńcach <obok media markt>...

    Pozdrawiam

  10. #20
    pikero
    Gość

    Domyślnie

    heheh wezme ze sobą coś co do setki śmiga jak lambo więc możemy śmignąć na 1/4 hehehe ale to bedzie niespodzianka

Podobne wątki

  1. 1 marca hamownia
    Utworzone przez Sokół w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 05-07-2014, 08:27
  2. [Zapowiedź] 20 marca 2013
    Utworzone przez alfaNl w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 11-03-2013, 16:16
  3. [Zapowiedź] MotorShow w Poznaniu 19-20 marca
    Utworzone przez bobryt w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 18-03-2011, 21:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory