Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45

Temat: SuperAlfa 156 Oferta - prosze o opinie

  1. #11
    Użytkownik Romeo Avatar mattom
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    dolnoslaskie DZL-> PO
    Auto
    Fiat CROMA 1.9 150ps
    Postów
    2,727

    Domyślnie

    daj link do tej z Poznania - bo nie wiem czy to nie to auto, które oglądałem w zeszłym roku.
    147 powodów do zadowolenia

  2. #12
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar nvi
    Dołączył
    08 2013
    Auto
    Alfa Giulietta 1750 TBi QV // Alfa 147 1.9 JTD 8V
    Postów
    40

    Domyślnie

    wiesz takim podejsciem e tam po co kupowac za 22 mozna dolozyc 10 i kupic to albo odrazu poczekac jeszcze dolozyc 10 i kupic cos jeszcze lepszego albo jeszcze odczekac i kupic z salonu chcialbym sie zmiescic w 21k ale to widac bedzie wyzwanie a ile mozna sie potargowac u pana z czestochowy ni wiem i nie dowiem sie dopuki nie porozmawia sie na zywca

    chcialbym 159 nie powiem ale nie pakowalbym sie w sztuke za 26 bo poprostu nie wierze

    - - - Updated - - -
    mattom

    http://tablica.pl/oferta/sprzedam-al...tml#ee7bf0660b

  3. #13
    Użytkownik Romeo Avatar mattom
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    dolnoslaskie DZL-> PO
    Auto
    Fiat CROMA 1.9 150ps
    Postów
    2,727

    Domyślnie

    To nie ta, ale poszukaj w regionalnym Wielkopolskie/Lubuskie - Prośba o oględziny auta - bo na 99% wydaje mi się, że to auto ktoś oglądał.

    - - - Updated - - -

    Ewentualnie - popatrz jeszcze w dziale Dolny Śląsk / Opolskie - tam jest temat kupie 156 FL czy jakoś tak - i była fajna chyba właśnie 2.4 na dość mocnym wypasie
    147 powodów do zadowolenia

  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar nvi
    Dołączył
    08 2013
    Auto
    Alfa Giulietta 1750 TBi QV // Alfa 147 1.9 JTD 8V
    Postów
    40

    Domyślnie

    a widzialem ta ale znikla z allegro i ja nie wystawia ponownie, wiec moze juz sprzedana
    ale dzieki populuje na ta z poznania a ostatecznie od superalfy moze utarguje ;D

  5. #15
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    warszawa
    Auto
    była Julka 2012 sport&premium1 1,4TB 120 km + TomTom2+czerwone brembo +oryginalne chlapacze :)
    Postów
    1,748

    Domyślnie

    ja tam nie wiem ale nie wydaje mi się ze zbijesz cene w superalfie na 21k poza tym majac do wyboru ten wynalazek wzialbym ten z forum http://www.forum.alfaholicy.org/sprz...twagon_q4.html nie dość ze rocznik młodszy to jeszcze naped na 4 lapy jest Roznice w cenie do superlafy możesz przeznaczyć na dopieszczenie auta

  6. #16
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar nvi
    Dołączył
    08 2013
    Auto
    Alfa Giulietta 1750 TBi QV // Alfa 147 1.9 JTD 8V
    Postów
    40

    Domyślnie

    pieta a juz dostalem od kolegi wiadomosc odnosnie jego oferty musze pomyslec choć to 1.9 a bardziej sie jaram 2.4 trzeba obejrzec. najpierw superalfa, potem czestochowa i jak juz 2.4 nie wypali zainteresuje sie Q4

    dzis mi wysle fotki to obadam co tam slychac ciekawego

    PS. naped na cztery kola, az tak mi potrzebny nie jest - niziny te sprawy tylko w zime ciezko sie zakopac no ale bez przesady po gorach nie jezdze
    Ostatnio edytowane przez nvi ; 10-10-2013 o 17:17

  7. #17
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał nvi Zobacz post
    Nazar szczerze? nie chce mi sie wierzyc ze ktos pozbywa sie 159 w "zacnym" stanie za 26k ;D imo tego auta nie da sie dorwac za mniej niz 30 w stanie wartym ogladania ale cholera wie takie moje odczucie
    no 24k grubo celowalem kolo 20 no ale za cholera nie idzie cos znalesc sensownego
    Miałem ją brać ale niedawno kupiłem Golfa 1 Karmann Carbrio i trochę kasy zainwestowałem w swój szałas . Auto już jest zaklepane przez znajomego . Ja je oglądałem i zapewniam - bardzo zadbana ,bez wad ukrytych typu lejące turbo itd. Auto było z rąk prywatnych , sam bym złoma nie brał . Mój kumpel się napalił na Passata CC i po prostu na szybko goni auto . Nie zawsze dobra cena/okazja= złom trzy razy szpachlowany . Mój ojciec kupił kiedyś 5 letniego Lanosa z przebiegiem 180km !!! Hehehe teź nie do uwierzenia??? Własciciel ( kolega ojca ) kupił nowe bo miał kase i przez 5 lat prawka nie zdał . Wkur..ł się i sprzedał auto bo żona mu zachorowała i na leczenie potrzebował . Cuda się zdarzają

  8. #18
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar nvi
    Dołączył
    08 2013
    Auto
    Alfa Giulietta 1750 TBi QV // Alfa 147 1.9 JTD 8V
    Postów
    40

    Domyślnie

    no i tak zaklepana za 26k to chetnie bym sie usmiechnal bo 159 <3 ale widac takich okazji moge nie doczekac wiec pozostaje mi polowanie na 156

  9. #19
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał nvi Zobacz post
    Nazar szczerze? nie chce mi sie wierzyc ze ktos pozbywa sie 159 w "zacnym" stanie za 26k ;D imo tego auta nie da sie dorwac za mniej niz 30 w stanie wartym ogladania ale cholera wie takie moje odczucie
    no 24k grubo celowalem kolo 20 no ale za cholera nie idzie cos znalesc sensownego
    Znajomy ma od półtorej roku Alfę 159 1.9 JTD 8v z prawie maksymalnym wyposażeniem, jedynie nie ma ksenonów, zapłacił za nią 26, albo 27 tysięcy.
    Tak jak piszesz zaraz na forum napisali mu że za tyle to musi być bite i jakieś niespodzianki będą, bo dobra 159 musi kosztować 35+, niestety dla tych co to pisali samochód jest bezwypadkowy, zrobił już ponad 40 tysięcy, albo lepiej, się niestety nie psuje, co w przypadku tych perełek za ponad 30 tysi się zdarza dość często.
    Cena auta to nie to ile ktoś sobie zażyczy, tylko to jak jest wartość modelu w momencie sprzedaży, a co zrobiłeś to gratis, dlatego ja samochodów nie sprzedaję

  10. #20
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    ChanceToHova
    Auto
    już tylko 166
    Postów
    203

    Domyślnie

    Słuchaj sam miałem podobny dylemat do Ciebie nie tak dawno temu nvi. Co prawda w dużo mniejszych pieniądzach, ale też myślałem o kupnie Alfy za mniejsze pieniądze i zrobienie jej po swojemu, albo coś w stylu superalfy (za większe pieniądze, ale niby większość zrobiona ). Opinie o superalfie są różne. Większość jest negatywna, ja sam osobiście nie miałem do czynienia z tym sprzedającym, nawet nie widziałem jego samochodów. Na zdjęciach bajer, bo dość często przeglądam jego ogłoszenia. Słyszałem jednak jedną pozytywną opinię na jego temat, od kumpla mechanika, który kiedyś robił dla niego samochód. Podobno rzeczywiście był zrobiony bez fuszerki, nie jak na typową sprzedaż.

Podobne wątki

  1. Prosze o opinie!!!
    Utworzone przez gajwer w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 03-03-2014, 19:54
  2. AR 159 1.9JTDm prosze o opinie
    Utworzone przez piotrek25 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-07-2013, 22:39
  3. 156 1.9 jtd prosze o opinie
    Utworzone przez kriss85 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-02-2013, 22:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory