Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Temat: gdzie znajduje się w szcz nieautoryzowany serwic alfy ?/

  1. #11
    Awagandro
    Gość

    Domyślnie

    dareme89 moze i masz racje. Ja jak narazie robilem tylko zawieche + amory + skrzynie wkladalem i plyny i hamulce. A z tym ze 1 dzien pozniej dostajesz auto to nie wiem. bo mi zawsze mowi "zadzonie odrazu jak bedzie gotowa alfa" ;]

    Jak sie jedzie na bezrzecze tez jest wlasnie ostatnio zauwazylem. W sumie ceny normalne bo popytalem ( bo mam tutaj najblizej) Ale jeszcze tam nie robilem

    EDIT:
    A jesli chodzi o alfe 145! To moj kolega robi ( jego ojcec ma warsztat, ale alfy Ci nie wezmie ) On sam rozebral chyba z 4 145tki przekladal silnik cala elektryke robil i ogolnie Alfy robi ludzia.

    Warsztat na ul.Szerokiej (krzekowo) Marcin Gniadzik
    przed ta nowa droga dolaczona do Taczaka.
    Ostatnio edytowane przez Awagandro ; 09-04-2009 o 17:14

  2. #12
    ViP Znawca Avatar dareme89
    Dołączył
    02 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    166 '04 2.4 20V
    Postów
    1,770

    Domyślnie

    Wiesz masz racje ale ja nie cche zeby mi mowil ze zadzowni jak bedzie gotowa bo musze wiedziec czy to jeden,. 2 czy 3 dni, a on zawsze mowi ze w poniedzialek rano bedzie a jest we wtorek po poludniu alb pozniej bez przesady ze nie wie ile sie cos robi, szczegolnie ze nie byly to jakies duze roboty

  3. #13
    jasiu486
    Gość

    Domyślnie

    ja robiłem swoja na weleckiej kilka razy i niemam zastrzezeń. ale teraz jezdze na Dołuje do mojego znajomego bo własnie otwożył warsztat, pracował wczesnie w servisie w niemczech, bardzo konkretny koleś i daje nawet na swoja robote gwarancje a dotego wogule niezdziera.np wymiana sprzęgła od 200 do 300 zł. gdzie kiedys wymienialem u innego mechanika i mi policzył 500

  4. #14
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Lucas
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Chojna
    Auto
    AR 156 2.4JTD '99 136KM, AR 156 SW TI 20V 175km
    Postów
    268

    Domyślnie

    W tych Dołujach to który to konkretnie warsztat?
    Jeżdżę tamtędy codziennie i kojażę jakieś dwa przy głównej ulicy - ale mogę się mylić.
    Gdybyś mógł jakoś nakierować...
    AR 156 2,4JTD 136KM '99 Blue Cosmo met.
    Nissan Navara 4x4 D22 DoubleCab 2,5TD 103KM '01
    Polcomtex.pl - usługi brukarskie

  5. #15
    Barti
    Gość

    Domyślnie

    ..KUBAS... ja właśnie mieszkam w Zdrojach a nie orientuje się w który miejscu jest ten koleś ma warsztat...a chętnie bym podjechał do niego popytać o parę rzeczy...

  6. #16
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    Kolego lecisz od ronda w strone podjuch, dojeżdzasz do swiatełek przed szkołą po prawej stronie dajesz w prawo jakies 200m po lewej mańce jest ten warsztat, ostatnio sprzedał naszemu koledze z forum ponoc dwie sztuki AR 75 wiem ze często grzebał w tych starszych modelach, ale zapewne zapytac pogadac zawsze można

  7. #17
    Barti
    Gość

    Domyślnie

    Wielkie Dzięki......jak tylko znajdę chwile to podjadę....

  8. #18
    pikero
    Gość

    Domyślnie

    Kubas, nie ponoć tylko sprzedał ale nieważne... tylko czasem jak pojedziecie do bartka nie chwalcie się że znacie kogoś z Gryfina , kolega Kubasa kupił od niego 75 a później ją zezłomował heheh ... ja polecam welecką chociaż tak naprawdę to ciężko o bardzo dobrego mechanika znającego się na AR... każdy tam będzie pod jakimś kątem słaby ...

  9. #19
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    Pikero juz nie przesadzaj.. bo ten koles jest z Podjuch a nie z Gryfina hehehe

  10. #20
    jasiu486
    Gość

    Domyślnie

    kolego lucas w dołujach na czarnym tle nazwa PARK AUTO. dzisiaj tam bylem wymieniłem olej filtr oleju paliwa powietrza nabilem klime z olejem do sprezarki i zaplacilem 415 zł

Podobne wątki

  1. Gdzie znajduje się pas
    Utworzone przez guardiola w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 18-09-2013, 22:26
  2. Gdzie znajduje się overboost w JTD ??
    Utworzone przez icek w dziale 166
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-01-2013, 14:41
  3. overboost gdzie się znajduje
    Utworzone przez szakal0606 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 14-06-2012, 23:26
  4. gdzie znajduje się nr vin
    Utworzone przez solberg w dziale 156
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 01-07-2011, 11:47
  5. [155] 1.8 16v ts gdzie znajduje sie.....
    Utworzone przez cobra82_82 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-10-2008, 23:44

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory