Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42

Temat: Giulia konstrukcja zawieszenia przód, co jest nie tak??

  1. #11
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Herhor Zobacz post
    Kompletny macpherson z wszystkimi wahaczami i zwrotnicą 1100 zł
    I znów robisz oszczędności "na papierze" - jak chcesz obliczyć, to nie licz 1100 zł za to wszystko, bo może to być za szrot, tylko x3 - haloo kupujesz Giulię, a nie zgnite 145... jak dojdziesz do przeliczania paliwa, to odpuść kupno Giulii :/


    Cytat Napisał Herhor Zobacz post
    dla potomności
    "pozytywnie-zaskoczony" "negatywnie-rozczarowany"
    Wydaje mi się, że tak się też czasem mówi, ale niech Ci będzie...na szczęście, to nie forum języka PL

  2. #12
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,481

    Domyślnie

    Cytat Napisał Herhor Zobacz post
    Kompletny macpherson z wszystkimi wahaczami i zwrotnicą 1100 zł
    nowy czy używka? wybacz ale montowanie tego typu rzeczy używanych powinno być karalne

  3. #13
    Użytkownik Znawca Avatar dziadzia82
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Będzin
    Auto
    Julka 2018 150Mair Veloce . Stelvio Sprint 2020
    Postów
    1,327

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    nowy czy używka? wybacz ale montowanie tego typu rzeczy używanych powinno być karalne
    Ne rozumiem jednej rzeczy kupowanie samochodu oraz ocena stanu tech. na podstawie fotek radze się zastanowić.
    Oczywiście kolega ma racje wszystko oprócz perforacji oraz elementów nie odpowiadających za bezpieczeństwo to rozumiem jak najbardziej można szukać w używkach.
    Ale części odpowiadające za bezpieczeństwo twoje oraz moje jak innych użytkowników dróg oraz trakcje powinno być karalne jak napisał przedmówca.

  4. #14
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2020
    Mieszka w
    Rybnik
    Auto
    Alfa Romeo 147 1,9 jtd 16v Alfa Romeo 159 1,9 jtdm, Alfa Romeo Giulia Ti 2.0 280
    Postów
    20

    Domyślnie

    Nie rozumię po co to forum jak widzę że tu wszyscy kupują nowe auta i serwisują auta w ASO.

  5. #15
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,481

    Domyślnie

    nie w tym rzecz ale są pewne części których montaż jako używanych z niewiadomego pochodzenia mających wpływ na bezpieczeństwo to ogromne ryzyko.

  6. #16
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Alfa Stelvio Lusso
    Postów
    96

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolpak Zobacz post
    I znów robisz oszczędności "na papierze" - jak chcesz obliczyć, to nie licz 1100 zł za to wszystko, bo może to być za szrot, tylko x3 - haloo kupujesz Giulię, a nie zgnite 145...
    Kwestia podejścia. Dla ciebie auto z USA to złom dla mnie nie, używane zawieszenie również nie jest złomem, po prostu szanujmy się.

    Wydaje mi się, że tak się też czasem mówi, ale niech Ci będzie...na szczęście, to nie forum języka PL
    To nie było złośliwe sam nie jestem oreł .

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    nowy czy używka? wybacz ale montowanie tego typu rzeczy używanych powinno być karalne
    wybaczam oczywiście że używka. Jesteś mocno pryncypialny w wielu tematach a tu szara rzeczywistość .

  7. #17
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał Herhor Zobacz post
    Kwestia podejścia. Dla ciebie auto z USA to złom dla mnie nie, używane zawieszenie również nie jest złomem, po prostu szanujmy się.
    Obaj macie auto z USA

  8. #18
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,481

    Domyślnie

    może i tak, mam swoje poglądy i zasady ale nie uznaje kompromisów w kwestiach od których może zależeć moje życie i innych użytkowników- sam mam auto z USA które naprawiałem nie uznając kompromistów w dziedzinach bezpieczeństwa - owszem błotnik, maska, drzwi, lampa, chłodnica, lusterko etc- czemu nie, ale zawieszenie hamulce czy poduszki? wybacz ale zdania nie zmienię powinno być karane i skutkować niedopuszczeniem do ruchu.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    Obaj macie auto z USA
    oczywiście tylko mojego auta nie drutowałem - wszystkie części bez wyjątków które są związane z bezpieczeństwem były nowe z ASO i na wszystko mam fakturki tyle w temacie. może jestem naiwny nie pchając regenerowanych części lub niemal nowych ale tak już mam. cóż frajer ze mnie no nie?

  9. #19
    Użytkownik Znawca Avatar dziadzia82
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Będzin
    Auto
    Julka 2018 150Mair Veloce . Stelvio Sprint 2020
    Postów
    1,327

    Domyślnie

    Cytat Napisał Herhor Zobacz post
    Kwestia podejścia. Dla ciebie auto z USA to złom dla mnie nie, używane zawieszenie również nie jest złomem, po prostu szanujmy się.


    To nie było złośliwe sam nie jestem oreł .

    - - - Updated - - -



    wybaczam oczywiście że używka. Jesteś mocno pryncypialny w wielu tematach a tu szara rzeczywistość .
    Bez urazy ale używany zawias jest złomem. Tyle w temacie. No chyba że sam je zdemontujesz z znanego tobie pojazdu. W innym wypadku nie wiesz co zakładasz.
    Co do wozidel z USA 40-60 procent to szkody calkowite zazwyczaj. W dobie współczesnych konstrukcji samochodowych małe uszkodzenie może przysporzyć ciężki i kosztowny ból glowy.
    Wystarczy poczytać fora nie tylko Polskie. W większości problememow i przypadki to zazwyczaj Amerykance i to te lekko uszkodzone.
    Co do forum my się tu szanujemy a zazwyczaj szanujemy każdego wypowiedź oraz zdanie.
    Z tego co jest napisane w tym poście nie wnioskuję by ktoś Ciebie nie szanował.
    Pozdrawiam.

    Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

  10. #20
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    oczywiście tylko mojego auta nie drutowałem - wszystkie części bez wyjątków które są związane z bezpieczeństwem były nowe z ASO i na wszystko mam fakturki tyle w temacie. może jestem naiwny nie pchając regenerowanych części lub niemal nowych ale tak już mam. cóż frajer ze mnie no nie?
    Ale Herhor cytował Kolpaka i o tej parze mówiłem, nie musisz się tłumaczyć

Podobne wątki

  1. [159] Problem z diagnozą zawieszenia przód
    Utworzone przez Argosan w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 30-12-2019, 22:00
  2. Giulia nadkola przód
    Utworzone przez treslunas w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-12-2019, 23:18
  3. Stuki zawieszenia - przód
    Utworzone przez Fenix9009 w dziale GT
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-08-2016, 19:25
  4. AR 166 przed liftem konstrukcja lampy zwykłej a xenonu
    Utworzone przez Bladyy w dziale 166
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 11-06-2014, 16:49
  5. Spężyny zawieszenia przód 146 1.9 JTD
    Utworzone przez niezgoda w dziale Kupię części
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-04-2012, 09:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory