Strona 21 z 29 PierwszyPierwszy ... 11121314151617181920212223242526272829 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 285

Temat: jezdzi ktos pod reala w czwartki??

  1. #201
    Miss Alfaholicy 2011 Znawca Avatar aniucha05
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice, Poland
    Auto
    Alfa 147 1.6 16V & 159 2.2 JTS
    Postów
    1,688

    Domyślnie

    Cytat Napisał bimski Zobacz post
    I tyle w tym temacie. Jak ja zaspałem na światłach to trzeba zrobic slowmo i podkreślic, a gdy alfa dała dupy, to trzeba jakoś marnie to wytłumaczyc. Alfiści? Chyba raczej alfabrandzlung się tutaj odbywa.
    Bimski już mialam nadzieję że można kulturalnie pogadać... widać byłam w błędzie... może po prostu jeździj dalej BMW i niech na tym się zakończy bo jak ja jechałam po włascicielach BMW to byłam "be"... widać po alfistach też można jechać a Ty jesteś na to doskonałym przykładem. Z całym szacunkiem potwierdzasz tylko teze którą założyłam sobie już w kolysce chyba - nie chce mieć nic wspólnego z BMW ani z niczym co z tym autem związane.
    Reszcie dziękuję za wszystko. mrutynie za film i Ligarowi za to że sprawił mi wiele radosci bo jak se tylko wspomne tamten pamiętny dzień to mam uśmiech na twarzy jak po malo jakich wspomnieniach
    I'd rather push my ALFA than drive a BMW... (or AUDI)

  2. #202
    Redaktor naczelny Romeo Avatar fiergloo
    Dołączył
    09 2006
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL/ Alfa Romeo 159 TBi
    Postów
    2,660

    Domyślnie

    Cytat Napisał mrutyna Zobacz post
    jak się nie potrafisz do tego przyznać że małorasowa Alfa w jtd zrobiła bardziej rasowe (Twoim zdaniem) BMW w benzynie to nie oczerniaj że ktoś jest nieobiektywny lub zakłamuje rzeczywistość. Tyle w temacie bo znowu będzie że OT

    Bo zaprawdę powiadam Wam! W motoryzacji chodzi o to, żeby na każdych światłach byc najszybszym i wszystkich wyprzedzac, bo w przeciwnym razie straszny potwór za zderzakiem Was dogoni i zje.

    Żeby iśc na wojnę z powodu jechania prosto......

    http://fiergloo.blogspot.com lub http://fiergloo.pl/ - moje spojrzenie na motoryzację
    2007-2008: Alfa Romeo 164 3.0 V6 12v
    2008-2018: Alfa Romeo 164 3.0 V6 12v Automat
    2014-....: Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL
    2018-2021: Lancia Kappa 2.4 JTD 10v
    2021-....: Alfa Romeo 159 1750TBi

  3. #203
    Miss Alfaholicy 2011 Znawca Avatar aniucha05
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice, Poland
    Auto
    Alfa 147 1.6 16V & 159 2.2 JTS
    Postów
    1,688

    Domyślnie

    Cytat Napisał fiergloo Zobacz post
    Bo zaprawdę powiadam Wam! W motoryzacji chodzi o to, żeby na każdych światłach byc najszybszym i wszystkich wyprzedzac, bo w przeciwnym razie straszny potwór za zderzakiem Was dogoni i zje.

    Żeby iśc na wojnę z powodu jechania prosto......

    zgadzam się ale przecież to nie ALFIŚCI byli inicjatorami tego zamieszania
    I'd rather push my ALFA than drive a BMW... (or AUDI)

  4. #204
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniucha05 Zobacz post
    zgadzam się ale przecież to nie ALFIŚCI byli inicjatorami tego zamieszania
    Skoro dla Ciebie LIGAR i kaczo to nie alfiści...
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  5. #205
    thing
    Gość

    Domyślnie

    jak dzieci o pierdoły się kłócą... czekajcie ino się zjawie to was wszystkich pogodze

  6. #206
    Miss Alfaholicy 2011 Znawca Avatar aniucha05
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice, Poland
    Auto
    Alfa 147 1.6 16V & 159 2.2 JTS
    Postów
    1,688

    Domyślnie

    Cytat Napisał bimski Zobacz post
    Skoro dla Ciebie LIGAR i kaczo to nie alfiści...
    faktycznie.... zwracam honor. Myślałam że zaczęło się od propozycji na torze poznań...
    I'd rather push my ALFA than drive a BMW... (or AUDI)

  7. #207
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Cytat Napisał mrutyna Zobacz post
    gorycz porażki??
    gdzie miał być wyścig?? Od świateł przy MC'donaldzie i tam się odbył:

    - dwa razy między AR156SW a BMW5E39 oba dostałeś baty

    Ty wymagasz abym ja pokazał ten co stanąłeś z Kaczo przy KFC koło Stella Sawickiego... więc co Ty wymagasz abym co nagrał? błękitnym24 z TVN miałem za Wami latać? Było mówione że startujecie ze świateł przy MC'donaldzie i to jest nagrane.
    Z tamtej strony gałka mi została w ręce, więc o wyścigu nie ma mowy. Pokaż ten ze 166 od strony Mcdolands, bo o tym mowa.

    Na początku byłeś taki pewny swego sznycelwagona że zabrałeś balast w postaci dziewczyny/koleżanki (jechała z Tobą w pierwszym wyścigu) jak już widziałeś że jednak nie jest tak łatwo i dostałeś baty tłumacząc źle włożonym biegiem w drugim wyścigu poprosiłeś by wysiadła... za jednym i drugim razem dostałeś baty... więc co tutaj jest nieprawdą?? Dostałeś 2 razy przy dwóch startach
    ok niech będzie ze za pierwszym razem miałeś balast i źle włożony bieg... za drugim razem co poszło nie tak??
    Biliście pianę o wyższości 2.5 v6 nad r6 - macie. Nie powiesz mi chyba, że ostatnia ustawka ze 166 była przegrana? Bieg źle włożyłem przy ustawce z LIGAREM. Ten zgrzyt na filmie, dla nieświadomych. Dwójkę zamiast czwórki. A wygrana? Pół długości samochodu, to co najwyżej czas reakcji kierowcy na zapalenie zielonego światła.
    jak się nie potrafisz do tego przyznać że małorasowa Alfa w jtd zrobiła bardziej rasowe (Twoim zdaniem) BMW w benzynie to nie oczerniaj że ktoś jest nieobiektywny lub zakłamuje rzeczywistość. Tyle w temacie bo znowu będzie że OT
    Czipowana 156 kontra seryjne bmw mające według papierów 170 koni? No naprawdę jest się czym podniecac... Z wami się nie da rozmawiac, bo działacie jak media.
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  8. #208
    Administrator ds. zlotów Romeo Avatar LIGAR
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    było sobie 156 SW 2.4 JTD 2001 rok 180 ps...
    Postów
    809

    Domyślnie

    W woli ścisłości odcinam sie od komentarzy bo uwazam ze moje byłby niestosowne.... Ale z tego co mowiłes ty nie masz 170 tylko wiecej. Moja w papierach ma 140 wiec nie wiem co to za argument.

    fiergloo chetnie polatam i po zakretach. Kit eibach-a sie już ułożył wiec myśle że wynik tez będzie ciekawy.

    I do wiadomości nie ja zarzuciłem że e39 jest gorsze od mojego. Mi zarzucono wiec film pokazał na że raczej nie jest tak zle. Co do wyniku pomyślcie rodzinne kombi w dieslu wazace ponad półtorej tony dało rade 6 cylindrowej benzynie od BMW - chyba nieźle co ?

    ---------- Post dodany o godzinie 14:54 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 14:53 ----------

    btw dobrze ze powyciagałem foteliki dla dzieci bo byłby wieszy hałas..............

    ---------- Post dodany o godzinie 15:05 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 14:54 ----------

    bimski jak pisałem, dla mnie nie ważny był wynik. Jakbyś nawet mnie pojechał to i tak byłeś dla mnie przegrany, bo gdzie wymagać od kombi dobrego jeżdżenia. Rasowym bmw powinieneś mi spuścić baty jakich świat nie widział. Jeszcze raz podkreślę ze to ty zarzuciłeś mi kulawe auto nie odwrotnie dopiero na to powiedziałem ze moim celem jest cie "zniszczyc".
    Oczywiście auto tez trzeba umieć ogarniać - jak widać u mnie pół roku nie poszło na marne - niestety na to wpływu to ja juz nie mam.
    Przygody z naprawą "sprawnego" 2.0 TB V6 - http://www.forum.alfaholicy.org/gtv_...e_2_0_tb.html?

    Gtv 2.0 V6 TB '99 + bonusy -> http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ioholikow.html

  9. #209
    Użytkownik Znawca Avatar PiterR
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Wadowice/Kraków
    Auto
    Była - AR147..
    Postów
    1,399

    Domyślnie

    Cytat Napisał bimski Zobacz post
    Nie dziwi mnie, że filmik Ci się podoba, bo faktycznie jest dobrze złożony i fajnie nakręcony. Jednakże mnie bardziej by się podobał, gdyby zawarto w nim sytuacje, które miały miejsce, lecz z bliżej nieokreślonych przyczyn zostały wycięte. Moim zdaniem film jest mało, a nawet bardzo mało obiektywny, żeby nie nazwac go nieobiektywnym. Może by tak pokazac wszystkie zarejestrowane przejazdy bez obróbki i wstawiania 'komentarzy'?
    no i TYLKO to miałem na myśli, że jest fajnie złożony. Nic więcej. Jak dla mnie przedstawia to, co się tam działo. Nic nie zostało wycięte co było ważne.

    Cytat Napisał bimski Zobacz post
    I tyle w tym temacie. Jak ja zaspałem na światłach to trzeba zrobic slowmo i podkreślic, a gdy alfa dała dupy, to trzeba jakoś marnie to wytłumaczyc. Alfiści? Chyba raczej alfabrandzlung się tutaj odbywa.
    slowmo był, żeby pokazać ile Ligar był z przodu. To że zaspałeś na światłach to przecież jest to wyłączenie Twoja wina. Czy ktoś Ci to tutaj wypomniał ? Bo nie zauważyłem czegoś takiego.

    Cytat Napisał bimski Zobacz post
    Z tamtej strony gałka mi została w ręce, więc o wyścigu nie ma mowy. Pokaż ten ze 166 od strony Mcdolands, bo o tym mowa.
    Biliście pianę o wyższości 2.5 v6 nad r6 - macie. Nie powiesz mi chyba, że ostatnia ustawka ze 166 była przegrana? Bieg źle włożyłem przy ustawce z LIGAREM. Ten zgrzyt na filmie, dla nieświadomych. Dwójkę zamiast czwórki. A wygrana? Pół długości samochodu, to co najwyżej czas reakcji kierowcy na zapalenie zielonego światła.
    Czipowana 156 kontra seryjne bmw mające według papierów 170 koni? No naprawdę jest się czym podniecac... Z wami się nie da rozmawiac, bo działacie jak media.
    z tego co pamiętam, ale mogę się mylić to nie ma nagranego Twojego rajdu ze 166 kaczo. Ale z tego co mówiliście, raz wygrałeś Ty, raz kaczo. I to Ty pierwszy zacząłęś toczyć piane o tym, że 156 i 166 mają mało wspólnego z Alfa Romeo. To jeszcze takie pytanie, bo nie wiem czy ktoś pytał - a co np z GTA i 8C ? Też mało wspólnego z Alfą mają ?
    Co do filmiku, jak piszesz że pół długości samochodu to czas reakcji - jakby BMW było mocniejsze (lepsze ? sam to napisałeś) to przecież byś go dojechał i zdarzył wyprzedzić, a tak się nie stało...i ostatnia rzecz - przed ustawką dobrze wiedziałeś, że jego Alfa jest czipowana i wtedy Ci to nie przeszkadzało, ale teraz po wszystkim wyraźnie przeszkadza, że przecież nie było równo . I sam mi przed wyścigiem powiedziałeś, bo zapytałem, że Twoja też jest coś dłubnięta, ale że taką już ją kupiłeś..

    Cytat Napisał LIGAR Zobacz post
    W woli ścisłości odcinam sie od komentarzy bo uwazam ze moje byłby niestosowne.... Ale z tego co mowiłes ty nie masz 170 tylko wiecej. Moja w papierach ma 140 wiec nie wiem co to za argument.
    I do wiadomości nie ja zarzuciłem że e39 jest gorsze od mojego. Mi zarzucono wiec film pokazał na że raczej nie jest tak zle.
    Bimski jak pisałem, dla mnie nie ważny był wynik. Jakbyś nawet mnie pojechał to i tak byłeś dla mnie przegrany, bo gdzie wymagać od kombi dobrego jeżdżenia. Rasowym bmw powinieneś mi spuścić baty jakich świat nie widział. Jeszcze raz podkreślę ze to ty zarzuciłeś mi kulawe auto nie odwrotnie dopiero na to powiedziałem ze moim celem jest cie "zniszczyc".
    szczerze mówiąc to myślałem tak samo, że Twoje BMW spokojnie objedzie Alfe Ligara. I może to potwierdzić Ania i Marcin że tak mówiłem, jakbyś uważał, że coś ściemniam. A najbardziej dziwnym jest dla mnie fakt, że po samym wyścigu NIC nie miałeś do powiedzenia (to jest nagrane), nawet nie potrafiłeś przyznać, że lepiej pojechał (chyba że tak zrobiłeś a ja nie słyszałem, to cofne te słowa) ale już na forum, za szklanym ekranem to
    Today we are living our future memories..

  10. #210
    Miss Alfaholicy 2011 Znawca Avatar aniucha05
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice, Poland
    Auto
    Alfa 147 1.6 16V & 159 2.2 JTS
    Postów
    1,688

    Domyślnie

    Cytat Napisał LIGAR Zobacz post
    Co do wyniku pomyślcie rodzinne kombi w dieslu wazace ponad półtorej tony dało rade 6 cylindrowej benzynie od BMW - chyba nieźle co ?
    jak se założę rodzinę to też będę mieć takie kombi
    I'd rather push my ALFA than drive a BMW... (or AUDI)

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] Morze ktos jezdzi na moto ?? JURA RALLY III
    Utworzone przez mlesiakowski w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-06-2013, 09:42
  2. Ar gt 3.2 jak jezdzi???
    Utworzone przez Tacka w dziale GT
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 29-10-2012, 21:00
  3. Jak wam sie jezdzi na felgach 17"
    Utworzone przez grosii w dziale 166
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 05-04-2012, 10:19
  4. Jezdzi ktos na 18 calowych kolach?
    Utworzone przez misiu7911 w dziale 156
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 14-12-2010, 19:34
  5. [33] Czy jezdzi ktoś moze na 195/50/15??
    Utworzone przez qdlacz007 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-11-2007, 16:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory