Strona 25 z 27 PierwszyPierwszy ... 15161718192021222324252627 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 268

Temat: ciemnie szyby w naszych alfach

  1. #241
    Użytkownik Romeo Avatar -BamBosZek-
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    156 3.0 24v
    Postów
    2,281

    Domyślnie

    Cytat Napisał mattom Zobacz post
    W 147 mam 72% przepuszczalności w 156 82%
    i tu i tu były pomiary robione na kontroli, za 147 chcieli mi zabrać dowód, do póki nie przekonałem ich, że to jest fabryka.
    Panowie bardzo skrupulatnie mierzyli to po kilka razy w różnych miejscach.

    Kolego - trafisz na służbiste i zabierze już nawet nie za przepuszczalność a za folie. Poza tym osobiście wolałbym żeby jednak dali rade mnie w razie W wyciągnąć przez szybe, a nie żeby się mordowali wie jak...
    Mattom ale to oni byli na przegranej pozycji skoro bylo 72% ;] mogles przyznac im racje a pozniej uderzac wyzej zeby wyslali ich na doszkolenie :]
    Genetics makes the champions, want to compare?!

  2. #242
    Użytkownik Romeo Avatar mattom
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    dolnoslaskie DZL-> PO
    Auto
    Fiat CROMA 1.9 150ps
    Postów
    2,727

    Domyślnie

    powiedzmy, że miałem coś innego jeszcze na sumieniu i nie było sensu się kłócić bo bym tylko stracił
    Panowie po dogłębnej kontroli doszli do wniosku, że jednak wszystko jest okej
    147 powodów do zadowolenia

  3. #243
    Użytkownik Świeżak Avatar matiniunia
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Zamość
    Auto
    AR 156 JTD 16V MJet 140 KM rocznik 2003 wer.Distinctive Giugiaro Sportwagon
    Postów
    58

    Domyślnie

    Witam odgrzeję kotleta i zapytam jak sprawdza się przyciemnianie w firmie "technicolor"?
    Mam takie małe marzenie żeby piecowo przyciemnić swoją Alfunię, ale nie wiem czy nie lepiej inwestować w lepszą folię?
    Jakie jest wasze zdanie na ten temat? POZDRO dla forumowiczów

  4. #244
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar jozofek
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    wałbrzych
    Auto
    alfa romeo 156 1.9 jtd 156FL 2.4 JTDm 175 KM było obecnie 159 2.4JTDm Qtronic Ti
    Postów
    549

    Domyślnie

    Panowie pytanie jakiej firmy foli użyć do przyciemniania szyb . Jakie są wasze doświadczenia , która folia najlepsza?

  5. #245
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał jozofek Zobacz post
    Panowie pytanie jakiej firmy foli użyć do przyciemniania szyb . Jakie są wasze doświadczenia , która folia najlepsza?
    Jeśli tego nie robiłeś wcześniej to daj sobie spokój. Jakie są najlepsze jest w kilku tematach napisane.

  6. #246
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar jozofek
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    wałbrzych
    Auto
    alfa romeo 156 1.9 jtd 156FL 2.4 JTDm 175 KM było obecnie 159 2.4JTDm Qtronic Ti
    Postów
    549

    Domyślnie

    Robiłem wcześniej i całkiem dobrze wychodziło tylko chciałem się rozeznać która folia najlepsza .Może ktoś ma jakieś doświadczenia szersze niż ja . Chciałem porównać która najlepsza bo mam paru chętnych do przyciemnienia a nie chce kupić jakiegoś badziewia

  7. #247
    Użytkownik Świeżak Avatar kbarann
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Brzeziny / Łódź
    Auto
    Alfa 147 1.6 TS
    Postów
    40

    Domyślnie

    Robiłem kiedyś sporo aut Sun-Grand i była super ale droga (choć ja kupowałem całą rolkę więc wychodziło za 1m nie najgorzej)

    Teraz oddaje do znajomego który za "nie wielką opłatą robi to dla mnie" i zawsze mam przyciemnione wszystkie prócz czołowej.

    Policja się raz przez 8 lat jeżdżenia z ciemnymi przyczepiła i zabrali mi DR. Nikt mi nie kazał niczego ściągac na miejscu bo bym go wyśmiał tego Policjanta (nie wiem skąd takie opowieści snujecie o ściąganiu folii). Pojechałem na Stacje Diagnostyczną - przegląd jednego elementu bo nie całego auta, jakaś tam symboliczna kwota i odebrałem DR w Wydziale Komunikacji.

  8. #248
    Użytkownik Znawca Avatar Tytanowy
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Iława
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 8V
    Postów
    1,437

    Domyślnie

    Cytat Napisał kbarann Zobacz post
    Pojechałem na Stacje Diagnostyczną - przegląd jednego elementu bo nie całego auta, jakaś tam symboliczna kwota i odebrałem DR w Wydziale Komunikacji.
    To przepraszam bardzo, bo nie rozumiem... Jaką masz przepuszczalność światła na tych szybach? Zgodną z prawem czy nie zgodną? Sądzę, że za zgodną przejrzystość, policjant dowodu by Ci nie zabrał, bo zapewne mierzył tym urządzeniem, jaki jest % przejrzystości, zobaczył że za mała i zabrał dowód. Natomiast Ty udałeś się na przegląd i co? Mierzyli w ogóle przepuszczalność światła tych szyb? Jakim cudem niby podpisali Ci, że stan techniczny auta nadaję się do ruchu drogowego, skoro Ty nic nie robiłeś z szybami? Przegląd robiony po znajomości, żeby tylko dowód oddali?

  9. #249
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,567

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tytanowy Zobacz post
    To przepraszam bardzo, bo nie rozumiem... Jaką masz przepuszczalność światła na tych szybach? Zgodną z prawem czy nie zgodną? Sądzę, że za zgodną przejrzystość, policjant dowodu by Ci nie zabrał, bo zapewne mierzył tym urządzeniem, jaki jest % przejrzystości, zobaczył że za mała i zabrał dowód. Natomiast Ty udałeś się na przegląd i co? Mierzyli w ogóle przepuszczalność światła tych szyb? Jakim cudem niby podpisali Ci, że stan techniczny auta nadaję się do ruchu drogowego, skoro Ty nic nie robiłeś z szybami? Przegląd robiony po znajomości, żeby tylko dowód oddali?
    Jak to jak? Znajomy diagnosta albo "drobna opłata"

  10. #250
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar jozofek
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    wałbrzych
    Auto
    alfa romeo 156 1.9 jtd 156FL 2.4 JTDm 175 KM było obecnie 159 2.4JTDm Qtronic Ti
    Postów
    549

    Domyślnie

    Dzięki za info ja chyba użyje foli GLOBAL bo z tego co czytałem to w tej cenie chyba najlepsza opcja i dobrze się przykurcza z jednego kawałka można zrobić całą tylnią szybę

Podobne wątki

  1. Spalanie LPG w alfach????
    Utworzone przez DASERT w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-03-2012, 16:14
  2. [156] Lampy Deyline ala Audi A5 w naszych Alfach -Ciekawe rozwiązanie
    Utworzone przez kamko25 w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 25-03-2009, 16:22
  3. [156] Moc naszych alf...:D
    Utworzone przez magik663 w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 03-02-2009, 12:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory