Strona 26 z 27 PierwszyPierwszy ... 161718192021222324252627 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 268

Temat: ciemnie szyby w naszych alfach

  1. #251
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Każdą folią Sungard, Armorlite, 3M, Foliatec i Global (ta ostatnio to dość dobry "chińczyk") da się zrobić tylną szybę z jednego kawałka ale wątpię, żebyś sobie poradził z szybą w 156.

  2. #252
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar jozofek
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    wałbrzych
    Auto
    alfa romeo 156 1.9 jtd 156FL 2.4 JTDm 175 KM było obecnie 159 2.4JTDm Qtronic Ti
    Postów
    549

    Domyślnie

    Zobaczymy jak kupie folie robiłem kiedyś w astrze i clio i wyszło nie źle reklamacji nie było . moja bella to SW i jak próbowałem na foli gorszej jakości było całkiem dobrze zobaczymy jak wyjdzie z lepszą folią

  3. #253
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    SW ma mniej wypukłą szybę ale i tak lekko nie jest. Rozumiem, że opalarkę masz i wiesz, jak kurczyć folię?

  4. #254
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar jozofek
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    wałbrzych
    Auto
    alfa romeo 156 1.9 jtd 156FL 2.4 JTDm 175 KM było obecnie 159 2.4JTDm Qtronic Ti
    Postów
    549

    Domyślnie

    Sprzęt jest odpowiednie rakle i opalarka też . Zobaczymy co z tego wyniknie

  5. #255
    Użytkownik Znawca Avatar Tytanowy
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Iława
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 8V
    Postów
    1,437

    Domyślnie

    Polecam folię marki 3M. Sam taką mam u siebie, z tym że kupowałem w metrach. Koledzy, którzy przyciemniają szyby profesjonalnie u siebie w firmie, taką kazali mi kupić. Podobno dobrze się ją kładzie i jest trwała.

  6. #256
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tytanowy Zobacz post
    Polecam folię marki 3M. Sam taką mam u siebie, z tym że kupowałem w metrach. Koledzy, którzy przyciemniają szyby profesjonalnie u siebie w firmie, taką kazali mi kupić. Podobno dobrze się ją kładzie i jest trwała.
    Niestety z trwałością folii 3M jest kiepsko w porównaniu z Armorlite. Po 3-4 latach potrafi zmieniać kolor. Armorlite Raycer miałem w mojej 156 5 lat i nie było śladu zużycia.

    Cytat Napisał jozofek Zobacz post
    Sprzęt jest odpowiednie rakle i opalarka też . Zobaczymy co z tego wyniknie
    W razie problemów pisz na PM. Podam Ci kilka trików na tą szybę.

  7. #257
    Użytkownik Świeżak Avatar kbarann
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Brzeziny / Łódź
    Auto
    Alfa 147 1.6 TS
    Postów
    40

    Domyślnie

    Cytat Napisał FXX Zobacz post
    Jak to jak? Znajomy diagnosta albo "drobna opłata"
    To już moja sprawa jak to załatwiłem... trzeba też pamiętać że przy każdym przeglądzie jak z takimi przyciemnionymi szybami puszcza was diagnosta to ryzykuje

  8. #258
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar jozofek
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    wałbrzych
    Auto
    alfa romeo 156 1.9 jtd 156FL 2.4 JTDm 175 KM było obecnie 159 2.4JTDm Qtronic Ti
    Postów
    549

    Domyślnie

    Ja chcę tylko przyciemnić szyby tylnie i tylnie boczne bez przednich bo te już fabrycznie są przyciemnione i maja 70% przepuszczalności światła aby wszystko było zgodnie z przepisami

  9. #259
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,567

    Domyślnie

    Cytat Napisał kbarann Zobacz post
    To już moja sprawa jak to załatwiłem... trzeba też pamiętać że przy każdym przeglądzie jak z takimi przyciemnionymi szybami puszcza was diagnosta to ryzykuje
    Pewnie, że Twoja Nikomu do kieszeni ani znajomości zaglądać nie zamierzam, jedynie miałem na myśli to, że prawidłowo zrobiony przegląd to nie był (mniejsza z tym dlaczego) i ryzykuje zarówno diagnosta, jak i Ty ponowną utratę DR. Ot, tyle

  10. #260
    Użytkownik Znawca Avatar Tytanowy
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Iława
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 8V
    Postów
    1,437

    Domyślnie

    Cytat Napisał kbarann Zobacz post
    To już moja sprawa jak to załatwiłem... trzeba też pamiętać że przy każdym przeglądzie jak z takimi przyciemnionymi szybami puszcza was diagnosta to ryzykuje
    Przepraszam bardzo, ja nie przyciemniam przednich szyb, więc żadnego problemu na przeglądach nie mam. Poza tym, w nocy znacznie utrudnia to widoczność, szczególnie podczas deszczu, więc ten kto przyciemnia przednie szyby ile się da (poniżej wymogów) jest zwyczajnym durniem. Tylne mam z tego względu, żeby na podróżujące tam dzieci nie świeciło aż tak bardzo słońce, w razie stłuczenia szyby, żeby odłamki nie leciały na pasażerów (dziecko), a i żeby "ciekawskim podglądaczom" Było trudniej zajrzeć co leży z tyłu Wiadomo, że i ładniej to wygląda.
    Więc kolego nie mierz wszystkich swoja miarą, to że Ty masz znajomości i przegląd u Ciebie, wcale nie powinien nazywać się badaniem technicznym, to wybacz. Własna głupota, a jeszcze większa tego co to podbija... Nic więcej.

Podobne wątki

  1. Spalanie LPG w alfach????
    Utworzone przez DASERT w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-03-2012, 16:14
  2. [156] Lampy Deyline ala Audi A5 w naszych Alfach -Ciekawe rozwiązanie
    Utworzone przez kamko25 w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 25-03-2009, 16:22
  3. [156] Moc naszych alf...:D
    Utworzone przez magik663 w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 03-02-2009, 12:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory