Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Temat: Witam Wszystkich

  1. #21
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Moniq
    Dołączył
    05 2013
    Mieszka w
    Jarocin / Poznań
    Auto
    Alfa Romeo 145
    Postów
    655

    Domyślnie

    Cytat Napisał monikx Zobacz post
    Można mieć nowe, jeśli wyjdzie się z tego cało...
    Otóż to!
    Cytat Napisał Mikolas95 Zobacz post
    dziewczyny mnie bardzo wspierają - dzięki Moniczki
    haha Jeśli nie czujesz się pewnie za kierownicą nie kupuj autka z dużą ilością kucyków, nie ogarniesz Lepiej się podszkolić.
    Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą usłyszeć

  2. #22
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Majkelek
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.5 V6 CF2 `2000
    Postów
    589

    Domyślnie

    Szczerze, to polecam Ci na 1-szy samochód 156. Na Twoim miejscu wybrałbym 1.9 JTD 115 KM, ale skoro uparłeś się na benzynę., to wybierz 1.8 T.S., a jeśli będziesz dbał o olej, nie pałował na zimnym i wymieniał na czas rozrząd to Alfa Ci posłuży.

    Czytając Twojego pierwszego posta, przypomniało mi się jak czekałem pół roku, aż wreszcie będę mógł legalnie pośmigać swoją 166

    Daj znać jak ta czarna, bo ze zdjęć się całkiem nieźle prezentuje

  3. #23
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    02 2015
    Auto
    Jak nie dziś to jutro jak nie jutro to dzień po nim będzie AF 156
    Postów
    1

    Domyślnie

    Monia nie bój się nie stać mnie na auto z większą ilością kucyków
    chodź na bmw 20 letnie 220 km mnie stać

  4. #24
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar monikx
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Tuchola
    Auto
    147 FL TI 1.6 120KM
    Postów
    103

    Domyślnie

    No ale "Bełemki" nie chcesz

  5. #25
    Użytkownik Rowerzysta Avatar BellaMia
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    POMORSKIE
    Auto
    Alfa Romeo MITO 1.4 TB MA 135 KM TCT + LPG, Rosso
    Postów
    291

    Domyślnie

    Witaj
    Pozwolę się podpiąć pod temat. Na początek gratulacje za odwagę... Tak trzymaj. Jedni mają widły a inni hople a my mamy Nasze i tylko NASZE ALFY.. !!!!

    Odniosę się do ogłoszenia:
    http://otomoto.pl/alfa-romeo-156-ser...C35685081.html

    Moje spostrzeżenia:
    1. "Auto było sprowadzone z Włoch stąd nie ma problemów z rdzewiejącą podłogą/progami." Ciekawe spostrzeżenie, skoro jest sprowadzone i śmiga w PL to wystarczą 3 zimy i jest po temacie....
    2. Auto ma foty strzelone na mokro, więc nic nie widać, ani tych rdzewiejących progów ani odcieni kolorów.... :-)
    3. "Z ważniejszych rzeczy kompletny rozrząd/ sprzęgło zrobione przy 137 000km." Obecnie auto ma przebieg 176000 km (jeśli jest prawdziwy) więc rozrząd na start do zrobienia!!!!
    4. "Z wad auto posiada lekko przytarty zderzak tył z prawej strony oraz drzwi. W takim stanie auto kupiłem i nie przeszkadzało mi to w użytkowaniu(nie rzuca się w oczy)." Powyżej pisze, że auto ma 4 lata (sól w PL)a tu przytarcie mu nie przeszkadzało to jak o nie dbał... lał paliwo (LPG) w gaz..... dbałość na poziomie :-) widać mamy różne podejście do pojęcia dbałość...
    5. Kiedy była instalacja zakładana? Ile ma km na gazie przejechane? Gdzie zakładana, jak wygląda serwis LPG?
    6. Z napraw wynika, że sporo włożył w auto i ostatnio (patrz przebiegi) i teraz chce sprzedać za takie pieniądze??????
    7. "Naprawy wykonywane u mechanika ASO Fiat w Rzeszowie prywatnie." a więc nie ma żadnej adnotacji w systemie FIAT.... Paragony można do woli zbierać....
    8. Auto sprzedaje z dobrymi dwoma kompletami kół... :-) dobre... :-)
    9. I te drobiazgi do zrobienia....

    Moja rada dobrze się zastanów... na logikę weź to co gościu pisze , to co widzisz i to czego pragniesz od auta... i za jakie pieniądze...
    Pozdrawiam

  6. #26
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Majkelek
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.5 V6 CF2 `2000
    Postów
    589

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mikolas95 Zobacz post
    Monia nie bój się nie stać mnie na auto z większą ilością kucyków
    chodź na bmw 20 letnie 220 km mnie stać
    Niby tak, ale te +- 150KM też Ci wystarczy, a jak już wyżej pisałeś, że za dużo koni i byś się zabił.. Konie, czy prędkość nie zabija, trzeba tylko umieć z nich korzystać. Możesz mieć fure i 500KM, wykorzystywać powiedzmy 1/3 mocy na początku, a im lepiej będziesz jeździł, tym więcej mocy możesz wykorzystywać.

    Przy okazji, jak Ci poszło z prawkiem ?

  7. #27
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    02 2015
    Auto
    Jak nie dziś to jutro jak nie jutro to dzień po nim będzie AF 156
    Postów
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał monikx Zobacz post
    No ale "Bełemki" nie chcesz
    nie , nie chce , Chcę Alfę

    Dodano po 7 minutes:

    Cytat Napisał Majkelek Zobacz post
    Niby tak, ale te +- 150KM też Ci wystarczy, a jak już wyżej pisałeś, że za dużo koni i byś się zabił.. Konie, czy prędkość nie zabija, trzeba tylko umieć z nich korzystać. Możesz mieć fure i 500KM, wykorzystywać powiedzmy 1/3 mocy na początku, a im lepiej będziesz jeździł, tym więcej mocy możesz wykorzystywać.

    Przy okazji, jak Ci poszło z prawkiem ?

    ja zartuję z tym zabiciem się , po prostu nie potrzebny mi samochód wyścigowy 2.0 150 km to dla mnie już jest dużo
    co do prawka , zdałem za drugim razem , pierwszy to głupi błąd - Zrobiłem łuk zatrzymałem się 20 cm za wcześnie , facet mówi jest ok ale zderzak za linią , powtórz - mówię pewnie i nie wyszło

    jażdze autem już pare lat - uczyłem się na polonezie tracku , śmigałem po polnych drogach
    teraz jeżdżę oplem po Warszawie jak i mniejszych miastach i nie sprawia mi problemu .

    Dodano po 3 minutes:

    Cytat Napisał BellaMia Zobacz post
    Witaj
    Pozwolę się podpiąć pod temat. Na początek gratulacje za odwagę... Tak trzymaj. Jedni mają widły a inni hople a my mamy Nasze i tylko NASZE ALFY.. !!!!

    Odniosę się do ogłoszenia:
    http://otomoto.pl/alfa-romeo-156-ser...C35685081.html

    Moje spostrzeżenia:
    1. "Auto było sprowadzone z Włoch stąd nie ma problemów z rdzewiejącą podłogą/progami." Ciekawe spostrzeżenie, skoro jest sprowadzone i śmiga w PL to wystarczą 3 zimy i jest po temacie....
    2. Auto ma foty strzelone na mokro, więc nic nie widać, ani tych rdzewiejących progów ani odcieni kolorów.... :-)
    3. "Z ważniejszych rzeczy kompletny rozrząd/ sprzęgło zrobione przy 137 000km." Obecnie auto ma przebieg 176000 km (jeśli jest prawdziwy) więc rozrząd na start do zrobienia!!!!
    4. "Z wad auto posiada lekko przytarty zderzak tył z prawej strony oraz drzwi. W takim stanie auto kupiłem i nie przeszkadzało mi to w użytkowaniu(nie rzuca się w oczy)." Powyżej pisze, że auto ma 4 lata (sól w PL)a tu przytarcie mu nie przeszkadzało to jak o nie dbał... lał paliwo (LPG) w gaz..... dbałość na poziomie :-) widać mamy różne podejście do pojęcia dbałość...
    5. Kiedy była instalacja zakładana? Ile ma km na gazie przejechane? Gdzie zakładana, jak wygląda serwis LPG?
    6. Z napraw wynika, że sporo włożył w auto i ostatnio (patrz przebiegi) i teraz chce sprzedać za takie pieniądze??????
    7. "Naprawy wykonywane u mechanika ASO Fiat w Rzeszowie prywatnie." a więc nie ma żadnej adnotacji w systemie FIAT.... Paragony można do woli zbierać....
    8. Auto sprzedaje z dobrymi dwoma kompletami kół... :-) dobre... :-)
    9. I te drobiazgi do zrobienia....

    Moja rada dobrze się zastanów... na logikę weź to co gościu pisze , to co widzisz i to czego pragniesz od auta... i za jakie pieniądze...
    Pozdrawiam
    Dzięki , daje do myślenia . ale jakbym cośwynegocjował to też nie będzie się opłacać żeby go zrobić ?
    Ostatnio edytowane przez Mikolas95 ; 09-02-2015 o 19:09 Powód: Dodano

  8. #28
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Majkelek
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.5 V6 CF2 `2000
    Postów
    589

    Domyślnie

    To gratuluję !

    To pisz w temacie co i jak z tą 156.

  9. #29
    Użytkownik Rowerzysta Avatar BellaMia
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    POMORSKIE
    Auto
    Alfa Romeo MITO 1.4 TB MA 135 KM TCT + LPG, Rosso
    Postów
    291

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mikolas95 Zobacz post

    Dzięki , daje do myślenia . ale jakbym cośwynegocjował to też nie będzie się opłacać żeby go zrobić ?
    Nie mówię, że się nie opłaca, ale napisałem moje spostrzeżenia i uwagi, że trzeba być ostrożnym, bo kupić auto, to jedno, a wtopić to drugie i nie masz ani kasy, ani sprawnego auta i pozostaje kwas, i oby nie niechęć, że Alfy się psują....Weź wszystko pod uwagę... zobacz co proponują inni za te pieniądze...jaki jest stan ich aut... omijaj komisy!!!!
    Przy zakupie auta, emocje muszą iść na bok, już się w Alfie zakochałeś, teraz chłodnym okiem popatrz, oceń i jak warto to kup, by nie było rozczarowania...
    Taka moja uwaga....prośba...

  10. #30
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    02 2015
    Auto
    Jak nie dziś to jutro jak nie jutro to dzień po nim będzie AF 156
    Postów
    1

Podobne wątki

  1. Witam wszystkich...
    Utworzone przez 99krzysiek w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-08-2015, 22:02
  2. Witam wszystkich
    Utworzone przez krepsior w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-08-2015, 12:26
  3. Witam Wszystkich !
    Utworzone przez Tierijeri w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-10-2014, 08:18
  4. Witam Wszystkich !
    Utworzone przez Endriuu w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-10-2014, 18:28
  5. Witam wszystkich
    Utworzone przez Fernando w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-04-2013, 15:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory