Strona 3 z 33 PierwszyPierwszy 12345678910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 329

Temat: Zlot tychy- 3 lub 4 września

  1. #21
    kwiatu
    Gość

    Domyślnie

    a noz widelec tez bede

  2. #22
    Tigerseye
    Gość

    Domyślnie

    Już od tygodnia jest info ze spotkanie na 16:00 wiec wolelibyśmy tego nie zmieniać, ale jesli tak kończysz prace to możemy poczekać te 20 minutek, chyba nikomu nie będzie się aż tak spieszyc

    ---------- Post added at 19:22 ---------- Previous post was at 19:18 ----------

    Dużo osób postara się być na tą 16 więc nie będziemy zmieniać,może Tobie się też uda, może poczekamy te 15 minut? Co myślicie chłopaki?

  3. #23
    bella147mmm
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojtekml Zobacz post
    Jak pojedziesz na spocika przez Bieruń to moge podlecieć tam i polecimy razem na Tychy, no chyba że jakoś inaczej jedziesz.
    Ps. I prosiłbym jeśli się da o przesunięcie na 16:30 pod graffitti bo mogę się nie wyrobić z roboty, kończę o 15:10....
    Pzdr
    To ja chyba wole ta opcje co mowisz, bo tak pojade przez osw i na bieruń bede cisła i bym sie jakos kulała za Tobą

  4. #24
    kwiatu
    Gość

    Domyślnie

    wojtas ja poczekam na ciebie jak gdyby co i razem zajedziemy na dane miejsce

  5. #25
    wojtekml
    Gość

    Domyślnie

    Ok więc niech będzie na 16.00 pod grafitti tylko 23go czy 24go?? Postaram się wyrobić na tą 16:00 ale będzie gonitwa hehe.....

    Cytat Napisał bella147mmm Zobacz post
    To ja chyba wole ta opcje co mowisz, bo tak pojade przez osw i na bieruń bede cisła i bym sie jakos kulała za Tobą
    Więc proponuję spotkać się na Bieruniu np. około 15:40 (mam nadzieję że dojadę na tą godzinę) gdzieś w pobliżu KWK "Piast", najlepiej na przystanku za rondem lub za przystankiem i tam czekać, potem pojedziemy razem na Tychy.


    Cytat Napisał kwiatu Zobacz post
    wojtas ja poczekam na ciebie jak gdyby co i razem zajedziemy na dane miejsce
    Jakbyśmy nie zdążyli to czekaj obok grafitti na nas. Jakby co to mój telefon: 693091787
    Pzdr

  6. #26
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar LoOk666
    Dołączył
    05 2010
    Auto
    Alfa Romeo
    Postów
    25

    Domyślnie

    to 23 czy 24 ?? Wstępnie bym się zjawił. Pozdr

  7. #27
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar R.Y.D.Z.U
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Brzeszcze / Wieliczka / Bieruń
    Auto
    MiTo - dzikie 78KM :)
    Postów
    945

    Domyślnie

    Jak mi nic nie wyskoczy, to może i ja bym przyjechał.
    LoOk666 jeżeli to Ty parkujesz pod moim blokiem (znaczy 4 na Paderewskiego) to możemy skoczyć razem.
    Ostatnio edytowane przez R.Y.D.Z.U ; 19-07-2011 o 22:24

  8. #28
    Tigerseye
    Gość

    Domyślnie

    Termin jest ustalony na 23-go (sobota) godzina 16:00. Parkin koło Hal sportowych. Wow zbiera sie większa ekipa, fajnie wreszcie sie poznamy bo ja moją belle mam chyba dopiero od 2 miesięcy takze już nie mogę się doczekać zlotu. Jeśli ktoś ma jakieś propozycje gdzie by jechać i co robić (poza tym co pisałam w pierwszym poscie) to piszcie
    Bella147mmm: na początku myślałam ze jesteś chłopakiem wiec sorki

  9. #29
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar R.Y.D.Z.U
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Brzeszcze / Wieliczka / Bieruń
    Auto
    MiTo - dzikie 78KM :)
    Postów
    945

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tigerseye Zobacz post
    Bella147mmm: na początku myślałam ze jesteś chłopakiem
    oj, to się zdziwisz

  10. #30
    wojtekml
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tigerseye Zobacz post
    Termin jest ustalony na 23-go (sobota) godzina 16:00. Parkin koło Hal sportowych. Wow zbiera sie większa ekipa, fajnie wreszcie sie poznamy bo ja moją belle mam chyba dopiero od 2 miesięcy takze już nie mogę się doczekać zlotu. Jeśli ktoś ma jakieś propozycje gdzie by jechać i co robić (poza tym co pisałam w pierwszym poscie) to piszcie Bella147mmm: na początku myślałam ze jesteś chłopakiem wiec sorki
    Właśnie wróciłem od lakiernika i okazuje się że belle bede miał do odbioru dopiero w sobotę po południu więc u mnie 23 odpada bo nie dam rady sie wyrobić. Jeśli nikt nie miałby nic przeciwko zmiany terminu z 23 na 24 to byłoby super. Jeśli nic już się nie da zrobic to ja niestety nie dojadę.

Podobne wątki

  1. Mechanik Września
    Utworzone przez rocky w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-01-2013, 13:48
  2. Odpowiedzi: 266
    Ostatni post / autor: 13-12-2012, 19:26
  3. Zlot Tychy 13 listopada
    Utworzone przez RossoBella w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 05-11-2011, 19:09
  4. [Temat organizacyjny] Zlot Tychy 23,24.07.2011
    Utworzone przez Tigerseye w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-07-2011, 16:03
  5. [Zapowiedź] 12-13 września 2009 ZLOT LUBLIN Zapraszam!!!
    Utworzone przez qdlacz007 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-09-2009, 10:03

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory