Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 12345678910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 199

Temat: Przemyślenia spowodowane wolnym czasem.

  1. #21
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    lubelszczyzna
    Auto
    155 1.8 16v T.Spark 103 kW 1996r.
    Postów
    2,684

    Domyślnie

    Idąc tokiem myślenia niektórych że alfa jest dla hobbystów to kto ma kupować nowe alfy? Przepraszam ale wydając 100, 200 czy 80k na nowe auto nie mam zamiaru siedzieć wieczorami w garażu (którego nie mam) i śrubokrętem poprawiać leniwych włochów. Podobnie wydając 25k na " mega doinwestowaną 156 w czerwonych skórach". Chcę sobie podłubać to kupuję komarka albo jak mam więcej kaski atansaxla (najlepiej V6) na niedzielę a nie użeram się z nędznym 1.8 i wahaczami które robiłem w zeszłym roku...
    Nie bardzo wiem skąd u niektórych przeświadczenie, że alfa 147, 156 itp. to jakieś super wypasione fury, naszpikowane elektroniką i kosmicznymi technologiami! To nie jest ferrari, widelec czy nawet BMW, a co niektórzy zachowują się jakby właśnie nimi była i kupując auto za kilka tysięcy chcą na siłę udowodnić że są lepsi od posiadaczy golfów!

    - - - Updated - - -

    A już największymi fanami marki są dzieciaki które mają prawko od 0,5 roku, a 3 miechy temu kupili jakiegoś paścia!

  2. #22
    Użytkownik Znawca Avatar sedici
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    OPL & (ANsbach) DE
    Auto
    Bravo1,6Mj , Astra J
    Postów
    1,912

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mobil 156 Zobacz post
    A ja tam zakochałem się nie tylko w wyglądzie Alfa Romeo co w jednostkach JTD,
    stara prawda głosi : jeśli Alfa to tylko JTD ,

    a to fotka z mojego licznika , czyli z cyklu chwalę się







    info dla czepialskich , tak , sam robiłem zdjęcie i kierowałem - jak widać po jakości , robione słoikiem po ogórkach
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0201.jpg
Wyświetleń:	218
Rozmiar:	181.6 KB
ID:	81151  
    this is my truth tell me yours
    "Polityka została wymyślona po to, aby kłamstwo brzmiało jak prawda." G.Orwell
    http://www.youtube.com/watch?v=liSxjtd16xQ - bastard

  3. #23
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    lubelszczyzna
    Auto
    155 1.8 16v T.Spark 103 kW 1996r.
    Postów
    2,684

    Domyślnie

    Gdybyś jeszcze jednocześnie dzienny licznik tak złapał...

  4. #24
    Użytkownik Pasjonat Avatar Pablo.
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    pablogarage.pl
    Auto
    Kilka włoskich szrotów ;)
    Postów
    3,393

    Domyślnie

    Cytat Napisał omron8 Zobacz post
    i kupując auto za kilka tysięcy chcą na siłę udowodnić że są lepsi od posiadaczy golfów!

    - - - Updated - - -

    A już największymi fanami marki są dzieciaki które mają prawko od 0,5 roku, a 3 miechy temu kupili jakiegoś paścia!
    Trafiłeś w sedno problemu.
    Większość jest gorsza od właścicieli GOLFów, ponieważ nie dbają nawet w 2% o swoje Alfy tak jak właściciele GOLFów o swoje VW.

    Co do 2 zdania również trafione w 10 !!!

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał sedici Zobacz post
    stara prawda głosi : jeśli Alfa to tylko JTD ,

    a to fotka z mojego licznika , czyli z cyklu chwalę się







    info dla czepialskich , tak , sam robiłem zdjęcie i kierowałem - jak widać po jakości , robione słoikiem po ogórkach
    Ja widziałem już nawet 2 razy tyle w JTD, ponieważ właściciel nie zrobił z niej rodzynka, tylko jeździł autem z rzeczywistym przebiegiem.
    www.pablogarage.pl - Serwis, części, holowanie

    > > >SKLEP < < < - nie znalazłeś produktu, którym jesteś zainteresowany ? Napisz do Nas, a na pewno dobierzemy odpowiednią ofertę.

  5. #25
    Użytkownik Romeo Avatar Dziaru
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    155 2,0TD / 155 2,0TS / 155 1,8TS 8V / 155 2,0 16V / 164 2,0 TS 8V
    Postów
    1,487

    Domyślnie

    Omron8 czy ty masz jakiś kryzys ?
    Bo coś czuję żę Alfa dała Ci popalić ostro bo zachowujesz się tak jak ja , jeszcze parę miesięcy temu

    Wiesz ja nie mówiłem o nowych samochodach , bo prawda jest taka że mnie nie stać .
    Moją Czerwoną Alfę przejełem po bracie kupił ją 99 roku , był to na tamte czasu naprawdę nieziemski samochód ,itd. Od 6 lat jest w moich rękach ( po wielkiej dyskusji udało mi się namówić go abym ja od niego odkupił , bo chciał się jej pozbyć żeby jej nie widzieć na oczy ) . Na początku myślałem że coś mu odwaliło itd.
    Zamienił Alfe na Astrę 2 , zadowolony z życia , jak wymienia coś w zawieszeniu kupując najgorsze gówno ( hart) to ma na 3 lata spokoju , części zamiennych nowych z brut , dostępność , ceny eleganckie .
    Zupełnie inny świat , do Alfy kupisz coś gównianego to po paru miesiącach grzebiesz , a wahacze - no to , to juz jest nie wiem co zje*** ale to przegięcie ( Cieszę się jak wahacze mi wytrzymają 12 tys km - przeważnie muszę je wymieniać z olejem )
    Ale noo ja mam ten plus że ja lubię grzebać , mam zaplecze techniczne ( warsztat z tokarką , frezarką , prasą , spawarkami ) mam miejsce zresztą , gdyby nie to , to dawno bym jeździł Golfem

  6. #26
    Użytkownik Znawca Avatar sedici
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    OPL & (ANsbach) DE
    Auto
    Bravo1,6Mj , Astra J
    Postów
    1,912

    Domyślnie

    Cytat Napisał omron8 Zobacz post
    Gdybyś jeszcze jednocześnie dzienny licznik tak złapał...
    łee , to bym musiał wcześniej to obliczyć , a ja dzisiaj przypadkiem na trasie zauważyłem że mija 221tys i musiałem cyknąć jak ten ładny stan wskoczy

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Pablo. Zobacz post
    Ja widziałem już nawet 2 razy tyle w JTD, ponieważ właściciel nie zrobił z niej rodzynka, tylko jeździł autem z rzeczywistym przebiegiem.
    auto odkupione od pierwszego właściciela osobiście jako 3 latek , ks serwisowa była prowadzona do 140 tys km (aso autex) , przebieg prawdziwy , za który poręczę , auto nie cackane , tylko jeżdżone
    this is my truth tell me yours
    "Polityka została wymyślona po to, aby kłamstwo brzmiało jak prawda." G.Orwell
    http://www.youtube.com/watch?v=liSxjtd16xQ - bastard

  7. #27
    Użytkownik Pasjonat Avatar Pablo.
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    pablogarage.pl
    Auto
    Kilka włoskich szrotów ;)
    Postów
    3,393

    Domyślnie

    Cytat Napisał sedici Zobacz post
    łee , to bym musiał wcześniej to obliczyć , a ja dzisiaj przypadkiem na trasie zauważyłem że mija 221tys i musiałem cyknąć jak ten ładny stan wskoczy

    - - - Updated - - -



    auto odkupione od pierwszego właściciela osobiście jako 3 latek , ks serwisowa była prowadzona do 140 tys km (aso autex) , przebieg prawdziwy , za który poręczę , auto nie cackane , tylko jeżdżone
    Wiem, nie miałem na myśli krucjaty w stronę Twojego auta.
    www.pablogarage.pl - Serwis, części, holowanie

    > > >SKLEP < < < - nie znalazłeś produktu, którym jesteś zainteresowany ? Napisz do Nas, a na pewno dobierzemy odpowiednią ofertę.

  8. #28
    Użytkownik Znawca Avatar KHOT
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Panzergrau
    Postów
    1,309

    Domyślnie

    Wow, fajnie. Właśnie dowiedziałem się, że kupując ten wstrętny dupowóz 156, nie lepszy od golfa, a na dodatek w kombi (zaraz pewnie padnie, że kombi to tylko do wożenia lodówek się nadaje) mimo chuchania, cmokania i pojenia tylko najlepszymi częściami, włożenia w niego w miesiąc już 1/5 kosztów zakupu samochodu i pielęgnowania kosmetykami za więcej niż wydaję rocznie na kosmetyki dla siebie i tak jestem tylko "użytkownikiem pojazdu mechanicznego". Dzięki, już czuję się jak w rodzinie alfaholików, zaszczycony miłym przyjęciem i przyjaznym nastawieniem klubowiczów. Pozostaje tylko przeprosić za ośmielenie dołączenia do tak szacownego grona i wycofać się we wstydzie.

  9. #29
    Użytkownik Pasjonat Avatar Pablo.
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    pablogarage.pl
    Auto
    Kilka włoskich szrotów ;)
    Postów
    3,393

    Domyślnie

    Cytat Napisał KHOT Zobacz post
    Wow, fajnie. Właśnie dowiedziałem się, że kupując ten wstrętny dupowóz 156, nie lepszy od golfa, a na dodatek w kombi (zaraz pewnie padnie, że kombi to tylko do wożenia lodówek się nadaje) mimo chuchania, cmokania i pojenia tylko najlepszymi częściami, włożenia w niego w miesiąc już 1/5 kosztów zakupu samochodu i pielęgnowania kosmetykami za więcej niż wydaję rocznie na kosmetyki dla siebie i tak jestem tylko "użytkownikiem pojazdu mechanicznego". Dzięki, już czuję się jak w rodzinie alfaholików, zaszczycony miłym przyjęciem i przyjaznym nastawieniem klubowiczów. Pozostaje tylko przeprosić za ośmielenie dołączenia do tak szacownego grona i wycofać się we wstydzie.
    Witamy i gratulujemy zakupu.
    Również mam takowe kombi z silnikiem na rope.
    Z treści postu mogę wywnioskować, iż jesteś świadomym właścicielem Alfy Romeo, a nie poszukiwaczem okazji.

    Pozdrawiam.
    www.pablogarage.pl - Serwis, części, holowanie

    > > >SKLEP < < < - nie znalazłeś produktu, którym jesteś zainteresowany ? Napisz do Nas, a na pewno dobierzemy odpowiednią ofertę.

  10. #30
    Anka Cyganka
    Gość

    Domyślnie

    Cytujac pewne ogloszenie : nie kombi a sportwagon.
    Sportwagonem wozi sie wino i kije golfowe

Podobne wątki

  1. 2.4 JTD czasem pali, czasem nie (czujnik faz rozrządu ?)
    Utworzone przez zzuukkoo w dziale 156
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 27-07-2017, 20:19
  2. [146] Oświetlenie wnętrza - czasem jest, czasem nie
    Utworzone przez paulcat w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-04-2010, 10:18
  3. [164] czasem szarpnie, czasem zgaśnie na światłach
    Utworzone przez fr33 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 04-02-2009, 21:06

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory