Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 45

Temat: [Giulietta] Uconnect 6.5" wejście video

  1. #31
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Wodzisław Śl.
    Auto
    Giulietta Veloce 1.75 TCT
    Postów
    489

    Domyślnie

    Aktualizacja, moja kamerka działa na razie tylko na krotko sprawdzona, ale jest ok
    Poprzednia była zepsuta, wymienili na nowa przez reklamacje jestem dwa tygodnie w plecy :p
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20220201_114933_HDR.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	83.4 KB
ID:	282515
    Obraz ok, może trochę mało żywe kolory, ale to juz naprawdę trzeba się czepiać:p
    W nocy oświetlenie ze swiatel cofania zdecydowanie wystarcza
    Dla zainteresowanych, nie ma linii pomocniczych ani zyroskopu (linii dynamicznych) ponoc mozna znalezc takie co to maja
    W oprawce oswietlenia tablicy obraz faktycznie lekko przekoszony, ale mam zamiar to wyregulowac
    W radiu sprawdze jeszcze ktory pin za co odpowiada i sprawdze czy trzeba lutowac, wczesniej mialem piny ze starej kostki iso, ale myslalem ze nie ma styku i zrobilem tam inny tymczasowy patent, okazalo sie ze to jednak kamerka byla winna. W sobote robie to na gotowo... Albo piny iso albo lutowanie
    Takie pytanie, czy kamerka moze miec zasilanie po stacyjce? Mialbym mniej roboty, nie chce mi sie szukac ktory kabel z calej wiazki w bagazniku odpowiada za wsteczny, a po calym tym poszukiwaniu okaze sie ze can robi jakies zaklocenia (mozliwa opcja wg intrukcji kamery)
    Ostatnio edytowane przez DieselJTD ; 03-02-2022 o 11:30

  2. #32
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Wodzisław Śl.
    Auto
    Giulietta Veloce 1.75 TCT
    Postów
    489

    Domyślnie

    Kamera na gotowo zabudowana
    Pin 31 do bolca, takie padło pytanie.
    Sygnał z wstecznego wziąłem z prawej wiązki pod podłogą bagażnika
    + szary przewód z czarnym paskiem
    - czarny przewód
    Najlepiej wziąć miernik i sprawdzić, moje kolory na podstawie wersji veloce 2016
    BTW W lewej wiązce bagażnika też jest szary przewód z czarnym paskiem, jednak to nie jest lampa cofania

  3. #33
    Użytkownik Świeżak Avatar Hornet15re
    Dołączył
    12 2019
    Auto
    Giulietta 2.0 JTDM 175KM
    Postów
    170

    Domyślnie

    Będę montował w sobotę u siebie,bo paczka z alli już w Polsce,jeszcze jedno pytanie,czy jak odłącze ta wtyczkę od radia,to coś się skasuje w radiu? A ten pin będzie pasować od kostki ISO pasuje idealnie do tej kostki?

  4. #34
    Użytkownik Świeżak Avatar krapio
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Giulietta 2016 MA 150KM+LPG Tartarini
    Postów
    124

    Domyślnie

    Cytat Napisał DieselJTD Zobacz post
    Takie pytanie, czy kamerka moze miec zasilanie po stacyjce?
    Nie zalecam. Kamerki te nie są przeznaczone do pracy ciągłej. Możesz ją w ten sposób trwale uszkodzić.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Hornet15re Zobacz post
    Będę montował w sobotę u siebie,bo paczka z alli już w Polsce,jeszcze jedno pytanie,czy jak odłącze ta wtyczkę od radia,to coś się skasuje w radiu? A ten pin będzie pasować od kostki ISO pasuje idealnie do tej kostki?
    Nic się nie skasuje, pin będzie pasował.

  5. #35
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Wodzisław Śl.
    Auto
    Giulietta Veloce 1.75 TCT
    Postów
    489

    Domyślnie

    W radiu wyzeruje się zegar, ale z racji gps sam się potem ustawi, więc śmiało można odpinać, w tym czasie nie włączałem zapłonu profilaktycznie, żeby jakieś błędy nie wyskoczyły.
    Piny ze starej kostki iso u mnie nie pasowały, nawet jak na siłę je tam wcisnąłem to nie było styku.
    Dzięki krapio, profilaktycznie podłączyłem pod światło cofania, myślałem że mi dłużej zejdzie szukanie odpowiedniego przewodu
    Sprawdzilem przy kloszu wstecznego kolor przewodu, następnie ten przewód znalazłem w wiązce, potwierdziłem miernikiem i jest na gotowo.
    Pytałem dlatego że sprzedający cały czas twierdzi, że ta kamera jest trudna w podłączeniu, nie lubi zakłóceń itp... Na szczęście nic z tych rzeczy
    Przypominam jeszcze, że z lewej strony bagażnika miałem przewód tego samego koloru, jednak to nie był wsteczny.

  6. #36
    Użytkownik Świeżak Avatar Hornet15re
    Dołączył
    12 2019
    Auto
    Giulietta 2.0 JTDM 175KM
    Postów
    170

    Domyślnie

    Podłączyłem kamerę do pubu 31(a uziemienie do obudowy radia) i niestety obraz jest poszatkowany i niewyraźny. Nawet podłączyłem inna i jest podobne,wziąłem też zasilanie z osobnej bateri i też nic nie zmienia,kamery są w pal. Radio ma tymczasowa modyfikacje,czy jak zrobię modyfikacje na stałe to doda się opcja kamery pal/NTFS w ustawieniach radia (radio z przyciskiem more)

    - - - Updated - - -

    Jakieś pomysły w czym problem?

    - - - Updated - - -

    Updated...kamera ruszyła,trzeba po prostu ekranowanie kabla podłączyć pod wtyk 32i wszystko śmiga,obraz bardzo ładny,kamera ma szerokie kąty widzenia. Więc polecam tą z alli... 90,27 zł 14%OFF | Owtosin HD 1280*720 Fisheye kamera tylna do Alfa Romeo Giulietta 940 2010-2018/Alfa Romeo GT 2003-2018 akcesoria do parkowania
    https://a.aliexpress.com/_mtuuuja
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG20220212084931.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	53.6 KB
ID:	282607
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG20220212085537.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	164.8 KB
ID:	282608

  7. #37
    Użytkownik Świeżak Avatar michass
    Dołączył
    12 2018
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    Giulietta, Stelvio
    Postów
    80

    Domyślnie

    Cześć, czy próbował ktoś z wersją softu powyżej 17.07, aktualizacja map tam nie działa, więc boję się, że to też nie zaskoczy

  8. #38
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2015
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    AR 147 Selespeed
    Postów
    64

    Domyślnie

    Spróbuj ze skryptem testowym. Jak ten zadziała to i permanentny powinien.

  9. #39
    Użytkownik Świeżak Avatar michass
    Dołączył
    12 2018
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    Giulietta, Stelvio
    Postów
    80

    Domyślnie

    Wersja 17.35.41 Live nie działa

  10. #40
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2015
    Auto
    Alfa Giulietta 2017 2.0JTDM 150KM
    Postów
    31

    Domyślnie

    Radio z przyciskiem apps wszystko działa. Wersja softu jedyna słuszna oczywiście. Zomontwalem kamerę z dynamicznymy liniami (działają na zasadzie akcelometra)
    https://a.aliexpress.com/_vM4ZvI
    Dałem za nią 130zł. Kamera jest w systemie NTSC, który też nie był jeszcze przetestowany.
    Dynamiczne linie działają dobrze, jakość obrazu w miarę ok, muszę jeszcze przetestować w nocy. Może nagram jakiś filmik.
    Ostatnio edytowane przez tomkolp ; 12-07-2022 o 21:00

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Nawigacja Alfa Giulietta Uconnect Harmann 6.5
    Utworzone przez Dareek w dziale Sprzedam części
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-10-2019, 12:37
  2. "Krzywa" praca silnika - prośba o ocenę video.
    Utworzone przez grabsoon w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 01-06-2016, 14:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory