Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 95

Temat: Stelvio Recall 8223 ??

  1. #51
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Edit

  2. #52
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    54

    Domyślnie

    Panowie, ja byłem "prawie" umówiony w ADF we Wr. ale po tym jak mnie potraktowano - pisałem o tym - i po tym co widze u Was TO SOBIE ODPUSZCZAM ten cały Recall. Obawiam się, że "szpece" z ASO uczą się na naszych autkach i więcej popsują niż naprawią. To jakaś partyzantka a nie przemyślana akcja. Każdy ma coś innego nadziabane. Wydaje sie logicznym, że ASO dostaje konkretne wytyczne i proces naprawczy, taki sam dla wszystkich autek. A tu jeden ma silikon, inny jakieś uszczelki, inny worek. Co to kuźwa jest. Autko mam przeszło rok, deszcz, śnieg, mycie solidnie wodą co tydzień i NIC sie nie dzieje. Nie dam tym paprokom auta do nauki.

  3. #53
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luk66 Zobacz post
    Panowie, ja byłem "prawie" umówiony w ADF we Wr. ale po tym jak mnie potraktowano - pisałem o tym - i po tym co widze u Was TO SOBIE ODPUSZCZAM ten cały Recall. Obawiam się, że "szpece" z ASO uczą się na naszych autkach i więcej popsują niż naprawią. To jakaś partyzantka a nie przemyślana akcja. Każdy ma coś innego nadziabane. Wydaje sie logicznym, że ASO dostaje konkretne wytyczne i proces naprawczy, taki sam dla wszystkich autek. A tu jeden ma silikon, inny jakieś uszczelki, inny worek. Co to kuźwa jest. Autko mam przeszło rok, deszcz, śnieg, mycie solidnie wodą co tydzień i NIC sie nie dzieje. Nie dam tym paprokom auta do nauki.
    No ja dlatego planuje w Dlugolece jak jeden z kolegow. Mialem nadzieje ze wrzuci zdjecia i tam to lepiek wyglada. No wiesz jednak chce zrobic. Widziales jakie sa skutki w innym watku opisane. Auto zaczelo samo hamować
    . I nie dalo sie jechac.. wiec chyba lepiej uszczelnić..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  4. #54
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    54

    Domyślnie

    Chwilowo poczekam na opisy innych i tego jak i gdzie zrobili. Druga sprawa, ze nie dostałem tak naprawde zadnego info o tej akcji, a telefonicznie nie idzie sie z nimi (ADF) dogadać, czy moje autko łapie sie na akcje, czy nie.

  5. #55
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luk66 Zobacz post
    Chwilowo poczekam na opisy innych i tego jak i gdzie zrobili. Druga sprawa, ze nie dostałem tak naprawde zadnego info o tej akcji, a telefonicznie nie idzie sie z nimi (ADF) dogadać, czy moje autko łapie sie na akcje, czy nie.
    Dziwne ja dostalem poczta i pozniej nawrt dzwonili i chieli umawiac na wizyte.. tzn nie ADF tylko ktos ogolnie z Alfy.

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  6. #56
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    54

    Domyślnie

    Albo mam "dobre" auto - w co wątpię - albo olewka ADF. O akcji lusterkowej też nie powiadomili, bo podobno nie mogli znaleź nowego własciciela - auto kupiłem jako testowe - jeździło na ich blachach. Ogólnie kpina i zarty

  7. #57
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luk66 Zobacz post
    Albo mam "dobre" auto - w co wątpię - albo olewka ADF. O akcji lusterkowej też nie powiadomili, bo podobno nie mogli znaleź nowego własciciela - auto kupiłem jako testowe - jeździło na ich blachach. Ogólnie kpina i zarty
    Ja mialem kupic auto w ADF ale nie moglem sie doczekac oferty na maila. Napisalem do Warszawy bo akurat mieli takie jak chcialem z wyprzedaży rocznika i wszystko w ciagu 3 dni zalatwilismy w adf nawet pokazanie samochodu ktory stal na magazynie to tydzien no wiec nie mieli klienta.. Luk66 to Ty masz ta stramboli grey z jasnym drewnem first edition co mieli jako demo?

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  8. #58
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    54

    Domyślnie

    Nie, moje jest czarne FE. Ja brałem u P. Tomka wcześniej Julke Sprint i dogadywałem sie ok.

  9. #59
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luk66 Zobacz post
    Nie, moje jest czarne FE. Ja brałem u P. Tomka wcześniej Julke Sprint i dogadywałem sie ok.
    Ja jak tam bylem to szare FE było, druga polowa lutego. No nic na ten moment dobrej opinii o serwisie adf nie slyszalem.. w salonie hmm troche ospale podejscie do klienta.. no ale coz Alfa sprzedaje sie sama nie trzeba sie starac zwlaszcza auto za ok 200k.. serwis opla bije ich na glowe

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  10. #60
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    54

    Domyślnie

    Moja wizyta była w lipcu 2017, a zakup we wrzesniu 2017. To o którym mówisz pojawiło sie później, albo jak coś mi sie wydaje było w posiadaniu szefa ADF.

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1105
    Ostatni post / autor: 23-03-2022, 19:40
  2. [Stelvio] Stelvio vs. Veloce
    Utworzone przez Krzysztof w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 21-08-2018, 14:45
  3. Remus dla Stelvio
    Utworzone przez filop w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 24-12-2017, 00:55
  4. Stelvio
    Utworzone przez blackjet w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-12-2017, 07:13
  5. Stelvio
    Utworzone przez piotr_c w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-04-2017, 22:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory